Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
FINA Women's Water Polo World Junior U 20 Championships Netanya 10-16.10.2021 Версия для печати Отправить на e-mail
08.10.2021
 isr_10-16.10.2021.jpg В місті Netania (Israil) з 10 по 16 жовтня триває чемпіонат світу серед юніорок у віковій категорії U 20. 
Group -А:   Germany, Italy, Greece, Slovakia
Group -В:   Spain, France, Netherlands, South Africa
Group -С:   Argentinal,  Israil, Peru, Serbia    
Group -D:   Brasil, Hungary, Russia, Uzbekistan

REFEREE(S): 1) Aimbetov Adil (KAZ), 2) Dreval Svetlana (RUS), 3) Schwartz Matan (ISR), 4) Florestano Natasha (BRA), 5) Rakovic Ivan (SRB), 6) Malinin Evgeniy (UZB), 7) Tsuzaki Asumi (JPN), 8) Uhlig Philip (GER), 9) Ferrara Alessia (ITA), 10) Schapers Erwin (NED), 11) Chatzigoulas Alexandros (GRE), 12) Kunikova Martina (SVK), 13) Gomez Pordomingo David (ESP), 14) Makharadze Giorgi (UKR), 15) Hinds Harvey (Кюрасао) (CUR), 16) Blanchard Aurely (FRA), 17) Keet Lee-Anne (RSA), 18) Vazquez  Mario (PER), 19) Blanchard Aurely (FRA).

Суддя від України - Георгій Махарадзе (Одеса).

Час початок ігор вказано за київським  часом.

 

 

10.10.2021  Sanday day-1  Netania (ISR) 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1 09:00 A
flag_italy.jpeg Italy Greece   flag_greec.jpeg 6-12
(2-3, 1-4, 1-3, 2-2)
2 10:30 A
flag_slovakia.png Slovakia
Germany
flag_germany.png 8-12
(2-2, 3-3, 2-4, 1-3)
3 12:00
B flag_netherlands.png Netherlands
South Africa flag_south_africa.png 31-4
(4-2, 9-0, 11-1, 7-1)
4 13:30 B
flag_france.png France
Spain flag_spain.png 5-15
(1-4, 2-5, 1-5, 1-1)
5 15:30 C
flag_argentina.png
Argentina
Peru flag_peru.png 15-4
(3-0, 4-2, 5-2, 3-0)
6 17:30 C
flag_serbia.png   Serbia
Israil  flag_israel.png 9-14
(1-1, 2-4, 2-5, 4-4)
7 19:00 D
flag_russia.png  Russia
Brazil flag_brazil.png 19-4
(5-0, 5-3, 5-1, 4-0) 
 REFEREE(S): RUS - BRA  Gomez Pordomingo David (ESP)\ Makharadze  Giorgi (UKR)
8 20:30 D flag_hungary.png Hungary
Uzbekistan
flag_uzbekistan.png 22-1
(6-0, 3-0, 6-0, 7-1)

 

11.10.2021  Manday day-2

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
9
09:00 B
flag_spain.png Spain Netherlands flag_netherlands.png 5-5
(0-0, 0-1, 2-2, 3-2)
10
10:30 B
flag_south_africa.png South Africa France flag_france.png 7-14
(1-4, 3-4, 1-3, 2-3)
 REFEREE(S) RSA - FRA: Hinds Harvey (CUR) \ Makharadze  Giorgi (UKR)
11
12:00
C
flag_peru.png Peru Serbia flag_serbia.png 6-17
(0-7, 2-1, 2-2, 2-7)
12
13:30 D
flag_uzbekistan.png Uzbekistan Russia flag_russia.png 5-28 (3-8, 0-6, 1-6, 2-8)
13
16:00
D
flag_brazil.png
Brazil Hungary flag_hungary.png
3-15 (0-3, 1-5, 0-4, 2-3)
14
17:30 C
flag_israel.png
Israil Argentina flag_argentina.png
17-6
(3-0, 4-1, 5-3, 5-2)
15
19:00 A flag_germany.png
Germany Italy flag_italy.jpeg
1-20 (0-7, 1-5, 0-4, 0-4)
16 20:30 A flag_greec.jpeg Greece Slovakia flag_slovakia.png 32-7
(9-2, 9-3, 6-2, 8-0)

 

  12.11.2021  Tuesday day-3

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
17
09:00 C
flag_argentina.png Argentina Serbia flag_serbia.png 7-15
(1-5, 3-5, 1-2, 2-3)
18
10:30 D
flag_brazil.png Brazil Uzbekistan flag_uzbekistan.png 14-11
(2-2, 6-5, 4-3, 2-1)
 REFEREE(S) BRA - UZB: Makharadze  Giorgi (UKR) \ KEET Lee-Anne (RSA)
19
12:00
D flag_hungary.png Hungary Russia flag_russia.png 10-16
(3-5, 2-4, 4-4, 1-3)
20
13:30 A
flag_greec.jpeg Greece Germany flag_germany.png 23-3
(6-0, 5-1, 7-1, 5-1)
21
16:00
A
flag_slovakia.png Slovakia Italy flag_italy.jpeg 7-26 (1-6, 3-7, 2-7, 1-6)
22
17:30 C
flag_israel.png
Israil
Peru
flag_peru.png
22-3
(7-1, 3-0, 7-1, 5-1)
23
19:00 B
flag_south_africa.png
South Africa
Spain
flag_spain.png
4-16
(1-4, 2-3, 0-3, 1-6)
24 20:30 B flag_france.png France Netherlands flag_netherlands.png 6-22
(4-6, 2-6, 0-3, 0-7)
Gr-А  Gr-B   
Tiams G W D L P differen. Plc
Greece 3
3
0
0
6
  1
Italy 3
2
0
1
4
  2
Germany 3
1
0
2
2
  3
Slovakia 3
0
0
3
0
   
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Netherlands  3 2
1
0
5
  1
Spain
3 2
1
0
5
  2
France 3 1
0
2
2
  3
South Africa
3
0
0
3
0
  4
Gr-C    Gr-D   
Tiams G W D L P
differen. Plc
Israil
3 3
0
0
6
  1
Serbia 3 2
0
1
4
  2
Argentina 3 1
0
2
2
  3
Peru 3 0
0
3
0
  4
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Russia 3
3
0
0
6
  1
Hungary 3 2
0
1
4
  2
Brazil 3 1
0
2 2
  3
Uzbekistan 3 0
0
3
0
  4

 13.11.2021  Wensday day-4    

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 13-16 places 1\2 finals
25
10-30
flag_slovakia.png Slovakia South Africa flag_south_africa.png 10-13
(4-4, 1-1, 2-3, 3-5)
26
12-00 flag_peru.png Peru
Uzbekistan flag_uzbekistan.png 3-11
(1-3, 1-1, 1-3, 0-4)
  Game for 1-12 places
27
13-30 flag_italy.jpeg Italy France flag_france.png 19-4
(4-1, 4-0, 4-2, 7-1)
28
16-00 flag_germany.png Germany Netherlands flag_netherlands.png 2-18
(0-5, 1-4, 0-4, 1-5)
29
17-30 flag_serbia.png Serbia Brazil flag_brazil.png 11-7
(4-0, 0-1, 4-2, 3-4)
 REFEREE(S) BRA - UZB: Makharadze  Giorgi (UKR) \ Blanchard Aurely (FRA)
30 19-00 flag_argentina.png Argentina Hungary flag_hungary.png 2-19
(0-7, 0-3, 2-2, 0-7)

 

14.10.2021  Thursday day-5

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 15-16 places  finals
31
09:00 flag_slovakia.png Slovakia Peru
flag_peru.png 15-7
(5-0, 4-4, 2-1, 4-2)
  Finals for  13-14 place
32
10:30
flag_south_africa.png South Africa Uzbekistan flag_uzbekistan.png 9-12
(3-4, 2-5, 3-1, 1-2)
 Game for 9-12 places  1\2 finals
33
12:00 flag_france.png France Brazil flag_brazil.png 18-19
(7-4, 4-3, 2-4, 1-3) Pn 4-5
34
13:30 flag_germany.png Germany Argentina flag_argentina.png 6-7
(1-3, 3-1, 0-2, 2-1)
 REFEREE(S) GER- ARG: Makharadze  Giorgi (UKR) \ Dreval Svetlana (RUS)
  Game for 1-8 places  1\4 finals
35
16:00 flag_greec.jpeg  Greece Serbia flag_serbia.png 18-5
(6-1, 3-2, 4-2, 5-0)
36
17:30 flag_netherlands.png Netherlands Hungary  flag_hungary.png 12-13
(5-2, 4-5, 1-3, 2-3)
37
19:00 flag_israel.png Israil
Italy flag_italy.jpeg 9-15
(2-4, 2-3, 2-4, 3-4)
38
20:30 flag_russia.png Russia Spain
flag_spain.png 5-10
(2-3, 0-3, 2-1, 1-3)

 

15.10.2021  Friday day-5

Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for 11-12  places
39
 10:30 flag_france.png France Germany flag_germany.png 18-9
(5-1, 4-1, 4-4, 5-3)
 REFEREE(S) GER- ARG: Makharadze  Giorgi (UKR) \  Florestano Natasha (BRA)
  Game for 9-10  places   
40
 12:00 flag_brazil.png Brazil Argentina flag_argentina.png 11-8
(6-3, 1-1, 3-2, 1-2)
  Game for 5-8 places 1\2 finals
41
13:30 flag_serbia.png Serbia Netherlands flag_netherlands.png 4-14
(1-4, 1-3, 1-3, 1-4)
42
16:00 flag_israel.png Israil
Russia flag_russia.png 13-15
(3-3, 4-5, 3-4, 3-3)
 Game for 1-4 places 1\2 finals
43
17:30 flag_greec.jpeg  Greece Hungary flag_hungary.png 13-8
(4-2, 3-1, 4-4, 2-1)
44
19:00 flag_italy.jpeg Italy Spain
flag_spain.png 12-14
(5-4, 3-3, 2-2, 2-5)

 

16.10.2021 Saturday day-6  FINALS !

Time   White Blue   Score Score of periods
 Final for  7-8 place
45
 14:30 flag_serbia.png Serbia Israil
flag_israel.png 13-14
(3-4, 3-3, 3-0, 1-3) (pn 3-4)
  REFEREE(S) SRB- ISR: Blanchard  Aurely (FRA) \ Schapers Erwin (NED)
 Final for  5-6 place
46
16:00 flag_netherlands.png Netherlands Russia flag_russia.png 8-19
(3-6, 4-2, 0-7, 1-4)
  REFEREE(S):  Kovacs Tamas (HUN) \Schwartz Matan (ISR)
 Bronze medal game
47
17:30 flag_hungary.png Hungary Italy flag_italy.jpeg 12-10
(3-3, 4-4, 1-1, 4-2)
 REFEREE(S) GER- ARG: Aimbetov Adil (KAZ)\ Gomez Pordomingo Pordomingo David (ESP)
 Gold medal game
48
19:00 flag_greec.jpeg  Greece Spain
flag_spain.png 5-10
(1-5, 0-1, 3-3, 1-1)
  REFEREE(S) GER- ARG: Dreval Svetlana (RUS)\ Rakovic Ivan Ivan (SRB)

 

Final position Netania (Israil)

 16.10.2021        Tiams Plc.
flag_spain.png Spain
1
flag_greec.jpeg  Greece 2
flag_hungary.png Hungary 3
flag_italy.jpeg Italy 4
flag_russia.png Russia 5
flag_netherlands.png Netherlands 6
flag_israel.png Israil
7
flag_serbia.png Serbia 8
 15.10.2021
flag_brazil.png Brazil 9
flag_argentina.png Argentina 10
flag_france.png France 11
flag_germany.png Germany 12
 14.10.2021
flag_uzbekistan.png Uzbekistan 13
flag_south_africa.png South Africa 14
flag_slovakia.png Slovakia 15
flag_peru.png Peru
16

 

 

Последнее обновление ( 17.10.2021 )