Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - (U 17) MEN Malta 12 - 19 Septembr 2021 Версия для печати Отправить на e-mail
07.09.2021
    flag_malta.png    В місті  Gzira (Malta), з 12 по 19 вересня 2021 року відбувались фінальні ігри чемпіонату Європи серед юнаків у віковій категорії (U 17). Чемпіонами Європи стала команда Сербії, яка в фіналі переграла збірну Греції 10-6 (2-0, 2-3,  3-1, 3-2), за бронзові нагороди Угорщина по пенальті переграла Іспаню 13-12 (1-2, 2-3, 3-2, 2-1) (pn 5-4).  Україна посіла 14-е місце.   Далі команди розташувались наступним чином: 4) Іспанія, 5) Монтенегро, 6) Хорватія, 7) Нідерланди, 8) Італія, 9) Росія, 10) Німеччина, 11) Румунія, 12) Грузія, 13) Мальта, 14) Україна, 15) Туреччина, 16) Білорусь.

Головний тренер збірної України - Момот Віктор (ДЮСШ №3 Львів), помічник - Дмитро Гуренко  (зб. Харківської обл) (Харків).

GROUP - A   Italy (8), Montenegro (5), Netzherlands (7), Ukraine (14) 

GROUP - B   Spain (4), Croatia (6), Malta (13), Romania (11)                                      

GROUP - C   Hungary (3), Germany (10), Russia (9), Belarus (16)

GROUP - D   Serbia (1), Greece (2), Georgia (12), Turkey (15)

Суддя від України -Makharadze Georgy  (Одеса).

Referi's:  1) Ortega Carlos (ESP) 2) Uz Akif (TUR), 3) De Raffaele Alex (MLT), 4) Alexandrescu Mihnea Ioan (ROU), 5) Schapers Erwin (NED), 6) Golosoun Philipp (BLR), 7) Bianco Daniele (ITA), 8) Kovacs Cs Tamas (HUN), 9) Savinovic Maro (CRO), 10) Muller Ralf (GER), 11) Miskovic Veselin (MNE), 12) Makharadze Georgy  (UKR), 13) Golikov Vladimir (RUS),  14) Bereshvili Levan (GEO), 15) Achladiotis  Spyridon (GRE), 16) Rakovic Ivanka (SRB).

      

12.09.2021  Sunday day-1  La Valetta (Malta) 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1 10:00 A
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Ukraine
flag_ukraine.jpg 26-6
(6-1, 8-0, 5-2, 7-3)
  Referi's: MNE - UKR  OrtegaA Carlos (ESP) \ Uz Akif (TUR)   Protokol  26-6 /Заявка на гру
2 11:20 C
flag_germany.png Germany
Belarus
flag._belarus.png 18-9
(6-1, 5-2, 4-2, 3-4)
3 12:40
D
flag_serbia.png  Serbia Turkey  flag_turkey.png 17-3
(4-0, 5-0, 5-2, 3-1)
4 14:00 B
flag_croatia.png Croatia
  Spain flag_spain.png 7-8
(1-0, 3-3, 2-2, 1-3)
5 16:00
D
flag_georgia.png Georgia  Greece flag_greec.jpeg 7-11 (2-4, 1-1, 2-4, 2-2)
6 17:20 C
flag_russia.png Russia   Hungary flag_hungary.png 11-13 (2-6, 2-1, 3-4, 4-2)
7 18:40 A
flag_netherlands.png Netherlands 
 Italy  flag_italy.jpeg 8-5
(2-0, 3-1, 1-2, 2-2)
8 20:00 B
flag_malta.png  Malta
Romania
flag_romania.png 7-9
(2-3, 2-2, 1-3, 2-1)
 Referi's: MLT - ROU   Miskovic Veselin (MNE) \  Makharadze Georgiy  (UKR)

  

  13.09.2021  Manday day-2  

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
9
10:00 D
flag_turkey.png Turkey
Greece flag_greec.jpeg 5-16
(1-5, 1-3, 2-4, 1-4)
 Referi's: MNE - UKR  Makharadze Georgiy  (UKR) \ De Raffaele Alex (MLT)
10
11:20 C
flag._belarus.png Belarus Hungary flag_hungary.png 6-19
(2-5, 1-4, 2-4, 1-6)
11
12:40
B
flag_romania.png Romania   Spain flag_spain.png 6-15
(2-4, 1-4, 3-4, 0-3)
12
14:00 A
flag_ukraine.jpg Ukraine   Italy
flag_italy.jpeg 5-10
(0-2, 0-4, 2-2, 3-2)
  Referi's: UKR - ITA  Golikov Vladimir (RUS) \ Savinovic Maro (CRO)  Protokol \ Start List
13
16:00
C
flag_russia.png Russia
Germany
flag_germany.png 9-8
(2-3, 4-1, 2-2, 1-2)
14
17:20 A
flag_netherlands.png Netherlands
Montenegro
flag_montenegro_chernogoria.png 7-8
(3-5, 1-0, 1-2, 2-1)
15
18:40 D
flag_georgia.png  Georgia   Serbia flag_serbia.png 13-17 (3-3, 6-5, 2-4, 2-5)
16
20:00 B
flag_malta.png  Malta
Croatia flag_croatia.png  6-10
(2-1, 1-4, 2-2, 1-3)

  

  14.09.2021  Tuesday day-3

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
17
10:00 D
flag_serbia.png Serbia  Greece flag_greec.jpeg 9-8
(2-2, 2-1, 3-4, 2-1)
18
11:20 B
flag_croatia.png Croatia Romania flag_romania.png 10-5 (2-1, 1-1, 4-2, 3-1)
19
12:40
A
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro  Italy flag_italy.jpeg 9-9 (3-1, 2-3, 2-3, 2-2)
20
14:00 C
flag_germany.png Germany Hungary flag_hungary.png 5-13
(1-4, 3-3, 0-5, 1-1) 
21
16:00
A
flag_netherlands.png  Netherlands  Ukraine flag_ukraine.jpg 18-4
(3-0, 5-0, 3-3, 7-1)
  Referi's:  NED -UKR  Alexandrescu Mihnea Ioan (ROU) \ Muller Ralf (GER)  Protokol
22
17:20 C
flag_russia.png Russia Belarus
flag._belarus.png 16-7
(4-0, 4-1, 5-2, 3-4)
23
18:40 D
flag_georgia.png  Georgia  Turkey flag_turkey.png 12-10
(3-3, 2-2, 3-2, 4-3)
24
20:00 B
flag_malta.png  Malta
Spain flag_spain.png 10-16
(5-3, 1-2, 3-5, 1-6)
 Referi's:  MLT -ESP  Golikov Vladimir (RUS) \ Makharadze Georgiy  (UKR)
Gr-А  Gr-B   
Tiams G W D L P differen. Plc
Montenegro 3
2
1
0
7
43-22\+21
1
Netherlands 3
2
0
1
6
33-17\+16
2
Italy 3
1
1
1
4
24-2\+3
3
Ukraine 3
0
0
3
0
15-54\-39
4
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Spain 3
3
0
0
9
39-23\+16
1
Croatia 3
2
0
1
6
27-19\+8
2
Romania 3
1
0
2
3 20-32\-12
3
Malta 3
0
0
3
0
23-35\-12
4
Gr-C    Gr-D   
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Hungary 3
3
0
0
9
45-20\+25
1
Russia 3
2
0
 1 6
36-28\+8
2
Germany 3
1
0 2
3
31-31\+0
3
Belarus 3
0
0
3
0
22-53\-31
4
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Serbia 3
3
0
0
9
43-24\+19
1
Greece 3
2
0
1
6
 35-21\+14 2
Georgia 3
1
0
2
3
32-38\-6 3
Turkey
3
0
0
3
0
18-45\-27
4

15.09.2021 Wednesday 1\8 Finals Day 4     

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 13-16  places 1\2 finals
25
10-00
flag_ukraine.jpg  Ukraine Belarus  flag._belarus.png 10-6
(2-2, 4-1, 2-2, 2-1)
  Referi's:  UKR - BLR  Muller Ralf (GER) \ Schapers Erwin (NED)
30
20-00 flag_malta.png Malta Turkey flag_turkey.png 13-11
(2-4, 0-2, 1-2, 5-0) pn 5-3)
  Game for 1-12 places 
27
11-30 flag_netherlands.png Netherlands Germany flag_germany.png 10-9 (3-1, 0-1, 3-4, 3-3)
28
13-00 flag_russia.png Russia Italy flag_italy.jpeg 16-17
(4-2, 3-1, 2-4, 0-2) (pn 7-8)
29
17-00 flag_croatia.png Croatia  Georgia  flag_georgia.png 17-4
(0-0, 7-1, 4-1, 6-2)
26
18-30 flag_greec.jpeg Greece  Romania
flag_romania.png 5-4
(2-1, 1-3, 1-0, 1-0)

 

16.09.2021 Thursday  Day 5   

Time   White Blue   Score Score of periods
 1\2 Finals  9-12 places
31
10-00
flag_germany.png Germany Georgia
flag_georgia.png 11-9
(3-2, 1-1, 3-3, 4-3)
32
20-00 flag_russia.png Russia
Romania flag_romania.png 17-8
(4-5, 2-1, 3-1, 8-1)
 Referi's:  RUS - ROU     Makharadze Georgiy  (UKR) \ De Raffaele Alex (MLT)
 1\4 Finals  1-8 places
33
13-00 flag_netherlands.png Netherlands Serbia 
flag_serbia.png 10-11
(1-1, 2-1, 2-4, 5-5)
34
17-00 flag_italy.jpeg Italy Spain
flag_spain.png 13-14
(1-3, 2-2, 4-1, 3-4) (pn 3-4)
35
18-30 flag_croatia.png Croatia
Hungary
flag_hungary.png 4-10
(1-2, 0-3, 2-2, 1-3)
36 20-00 flag_greec.jpeg Greece Montenegro
flag_montenegro_chernogoria.png 12-11 (2-2, 3-3, 4-6, 3-0)

 

17.09.2021 Friday   Day 6   

Time   White Blue   Score Score of periods
 1\2 Finals  5-8 places
37 16-00
flag_netherlands.png Netherlands Croatia flag_croatia.png 7-10 (2-3, 1-3, 3-1, 1-3)
38
17-30 flag_italy.jpeg Italy Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 9-10
(1-0, 1-4, 4-5, 3-1)
 1\2 Finals  1-4  places
39
19-00 flag_serbia.png Serbia Hungary
flag_hungary.png 12-10
(3-2, 3-0, 6-4, 0-4)
40
20-30 flag_spain.png Spain Greece flag_greec.jpeg 8-11
(3-3, 2-2, 2-3, 1-3)

 

18.09.2021 Saturday day-7

Time   White Blue   Score Score of periods
 Final for 15-16 place
41
 16:00 flag._belarus.png Belarus  Turkey flag_turkey.png 12-19 (4-5, 1-8, 4-3, 3-3)
 Referi's:  BLR - TUR  Miskovic Veselin (MNE) \ Bianco Daniele (ITA)  Protokol 12-19
 Final for  13-14 place
42
17:30 flag_ukraine.jpg Ukraine Malta flag_malta.png 4-12
(2-2, 0-2, 1-4, 1-4)
 Referi's:  UKR - MLT  Golosoun Philipp (BLR) \ Uz Akif (TUR)  Protokol 4-12
 Final for  11-12 place   
43
19:00 flag_georgia.png Georgia Romania flag_romania.png 9-10
(4-2, 1-5, 2-1, 2-2)
 Referi's:    Makharadze Georgy  (UKR) \  De Raffaele Alex (MLT)  Protokol   9-10
 Final for  9-10 place
44
20:30 flag_germany.png Germany Russia flag_russia.png 7-8
(0-3, 1-0, 2-3. 4-2)
 Referi's:  Bereshvili Levan (GEO) \ Schapers Erwin (NED)  Protokol 7-8

 

19.09.2021 Sanday day-8  FINALS !

Time   White Blue   Score Score of periods
 Final for  7-8 place
45
 16:00 flag_netherlands.png Netherlands Italy flag_italy.jpeg 11-9
(5-2, 2-2, 1-2, 3-0)
  Referi's:  Miskovic Veselin (MNE) \ Golikov Vladimir (RUS)
 Final for  5-6 place
46
17:30 flag_croatia.png Croatia Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 12-14
(4-3, 3-4, 3-2, 2-5)
  Referi's:  Ortega Carlos (ESP) \ Kovacs Cs Tamas (HUN)
 Bronze medal game
47
18:00 flag_hungary.png Hungary
Spain flag_spain.png 13-12
(1-2, 2-3, 3-2, 2-1) (pn 5-4)
  Referi's: Rakovic Ivanka (SRB) \ Achladiotis  Spyridon (GRE)
 Gold medal game
48
20:30 flag_serbia.png Serbia
Greece flag_greec.jpeg 10-6
(2-0, 2-3,  3-1, 3-2)
  Referi's: Savinovic Maro (CRO) \ Bianco Daniele (ITA)

 

          Final position. La Valetta Malta   

 19.09.2021     Tiams Place
flag_serbia.png Serbia 1
flag_greec.jpeg Greece 2
flag_hungary.png Hungary
3
flag_spain.png Spain 4
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro 5
flag_croatia.png Croatia 6
flag_netherlands.png Netherlands 7
flag_italy.jpeg Italy 8
 18.08.2021
flag_russia.png Russia 9
flag_germany.png Germany 10
flag_romania.png Romania 11
flag_georgia.png Georgia 12
flag_malta.png Malta 13
flag_ukraine.jpg Ukraine 14
flag_turkey.png Turkey 15
flag._belarus.png Belarus  16
www.waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 20.09.2021 )