Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Україна, це Європа.
Майбутнє України,
бути в Європі !!!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
FINA World Championhips (Men U 20) 28.08.-05.09.2021 Praga (Czech Republic) Версия для печати Отправить на e-mail
24.08.2021
 praga_2021.png   В місті Praga (Czech Republic) з 28 серпня по 5 вересня выдбувався 21-й чемпіонат світу з водного поло серед молодіжних команд у віковый категорії U 20. 
Group -А:   Italy, Croatia, Uzbekistan, Argentina, Russia
Group -В:   Spain,  Serbia, USA, Slovakia, Czech Republic
Group -С:   Brazil, Hungary, Germany, Egypt
Group -D:   Greece, Kazakhstan, Sud Africa, Montenegro

REFEREE(S): 1) Augustin Pinski (ARG), 2) Andrej Franulovi (CRO), 3) Levan Bereshvil, 4) Stefan Seidel (GER), 5) Danielle Dabbaghian (USA), 6) Fabio Tofolli (BRA),  7) Alex Ortega (ESP), 8) Siarhei Kananovich (BLR), 9) Andrey Carney (AUS), 10) Bradley Rowe (RSA), 11) Dean Suazo (DOM), 12) Adil Aimbetov (KAZ), 13) Lazar Andjelic (SRB), 14) Vladimir Golikov (RUS)  17) Evgeniy Malinin (UZB), 18) Rajmond Fodor (HUN), 19) Veselin Miškovi (MNE), 20) Robert Horvat (SVK), 21) Nikolaos Boudramis (GRE) 22) Karel Dvoracek (CZE),  23) Bruno Navarra (ITA), 24) Yasser Ali (EGY)

Час початок ігор вказано за київським  часом.

   

28.08.2021  Saturday  Day 1   Praga (Czech Republic)

Time
  White Blue   Scoure Scoure of period
1 10:00 flag_uzbekistan.png Uzbekistan Russia
flag_russia.png
1-38 (0-10, 0-8, 0-12, 1-8)
2 11:30
flag_croatia.png Croatia Argentina
flag_argentina.png 20-7
(4-2, 5-1, 6-3, 5-1)
3
13:00 flag_united_states.png USA Slovakia
flag_slovakia.png 12-7 (2-2, 3-2, 6-3, 1-0)
4
14:30 flag_serbia.png Serbia
Czech Republic flag_czech_republic.png 28-0
(8-0, 6-0, 6-0, 8-0)
5
16:00
flag_germany.png Germany   Egypt flag_egypt.png 14-4
(5-1, 3-0, 3-2, 3-1)
7
17:30 flag_south_africa.png Sud Africa Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 5-16
(1-3, 0-6, 1-3, 3-4)

 

29.08.2021  Sunday  Day 2   

Time
  White Blue   Scoure Scoure of period
9
10:00 flag_czech_republic.png Czech Republic USA flag_united_states.png 2-18
(0-5, 1-5, 0-5, 1-3)
10
11:30
flag_spain.png Spain Serbia flag_serbia.png 6-6
(1-1, 2-2, 2-2, 1-1)
12
13:00 flag_brazil.png Brazil Hungary
flag_hungary.png 10-22
(1-6, 1-4, 4-6, 4-6)
14
14:30 flag_greec.jpeg Greece Kazakhstan flag_kazakhstan.png 26-2
(6-0, 8-1, 7-0, 5-1)
15
16:00
flag_argentina.png Argentina Uzbekistan flag_uzbekistan.png 30-7 (7-1, 5-1, 10-2, 8-3)
16
17:30 flag_italy.jpeg Italy
Croatia flag_croatia.png 12-13
(2-3, 3-2, 5-2, 2-6)

 

30.08.2021  Monday  Day 3   

Time
  White Blue   Scoure Scoure of period
18
10:00 flag_germany.png Germany Brazil
flag_brazil.png 14-5
(1-1, 3-0, 5-2, 5-2)
20
11:30
flag_south_africa.png Sud Africa Greece flag_greec.jpeg 5-21 (3-6, 0-3, 2-5, 0-7)
21
13:00 flag_russia.png Russia Argentina flag_argentina.png 12-5
(5-0, 3-1, 2-3, 2-1)
22
14:30 flag_uzbekistan.png Uzbekistanstan Italy flag_italy.jpeg 1-40
(0-9, 0-7, 1-13, 0-11)
23
16:00
flag_slovakia.png Slovakia Czech Republic flag_czech_republic.png 10-5
(2-2, 3-1, 4-1, 1-1)
24
17:30 flag_united_states.png USA Spain flag_spain.png 10-20
(3-6, 2-3, 4-7, 1-4)

 

31.08.2021  Tuesday  Day 4   

Time
  White Blue   Scoure Scoure of period
25
10:00 flag_greec.jpeg Greece Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 8-9
(1-1, 3-3, 2-2, 2-3)
26 11:30
flag_kazakhstan.png Kazakhstan
  South Africa flag_south_africa.png 8-10
(0-1, 2-2, 4-6, 2-1)
27
13:00 flag_italy.jpeg Italy Russia flag_russia.png 9-9
(1-2, 2-4, 4-0, 2-3)
28
14:30 flag_croatia.png Croatia Uzbekistanstan flag_uzbekistan.png 31-1
(11-0, 9-0, 5-0, 6-1)
29
16:00
flag_spain.png Spain Slovakia flag_slovakia.png 15-5
(4-2, 4-2, 4-1, 3-0)
30
17:30 flag_serbia.png Serbia
USA flag_united_states.png 14-9
(4-1, 3-2, 3-2, 4-4)
31
19:00 flag_brazil.png Brazil Egypt flag_egypt.png 9-8
(2-3, 2-4, 1-1, 4-0)
32
20:30 flag_hungary.png Hungary Germany
flag_germany.png 12-5
(3-2, 2-1, 3-0, 2-2)
  

01.09.2021  Wednesday  Day 5

Time
  White Blue   Scoure Scoure of period
33
10:00 flag_russia.png Russia Croatia flag_croatia.png 5-13 (0-5, 3-2, 0-4, 2-2)
34
11:30
flag_argentina.png Argentina Italy flag_italy.jpeg 8-15
(2-4, 3-2, 1-5, 2-4)
35
13:00 flag_slovakia.png Slovakia Serbia flag_serbia.png 0-15
(0-2, 0-5, 0-4, 0-4)
36
14:30 flag_czech_republic.png Czech Republic Spain flag_spain.png 4-18
(1-4, 0-2, 3-5, 0-7)
37
16:00
flag_egypt.png Egypt Hungary flag_hungary.png 3-21
(0-5, 1-2, 0-8, 2-7)
39
17:30 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Kazakhstan flag_kazakhstan.png 13-2
(3-0, 5-0, 4-2, 1-0) 
Gr-А  Gr-B   
Tiams G W D L P differen. Plc
Croatia 4
4
0
0
8
77-25\+52 1
Italy 4
2
1 1
5
76-31\+45
2
Russia 4
2 1 1
5
64-28\+36
3
Argentina 4 1
0
3
2 50-54\-4
4
Uzbekistanstan 4
0
0
4
0
10-139\-129
5
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Spain 4
3
1
0
7
59-25\+34  1
Serbia 4
3
1
0
7
63-15\+48 2
USA 4
2
0
2
2
49-43\+6
3
Slovakia
4
1
0
3
2
22-47\-25
4
Czech Rp.
4
0
0
4
0
11-74\-63 5
Gr-C    Gr-D   
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Hungary
3
3
0
0
6 56-18\+38
1
Germany 3
2 0
1
4
33-21\+12
2
Brazil 3
1
0
2
2
24-44\-20
3
Egypt 3
0
0
3
0
15-44\-29
4
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Montenegro 3
3 0
0
6
38-15\+23
1
Greece 3
2
0
1
4
55-16\+39
2
South Africa 3
1
0
2
2
20-45\-25
3
Kazakhstan 3
0
0
3
0
12-49\-37
4

02.09.2021 Thursday 1\8 Finals Day 6    

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 13-18 places
40
10-00
flag_uzbekistan.png Uzbekistanstan
Kazakhstan flag_kazakhstan.png 8-19
(1-3, 1-4, 3-6, 3-6)
41
11-30 flag_czech_republic.png Czech Republic Egypt flag_egypt.png 5-9
(1-2, 1-3, 0-2, 3-2)
  Game for 1-12 places
42
13-00 flag_italy.jpeg Italy South Africa flag_south_africa.png 15-3
(5-0, 3-2, 4-1, 3-0)
43
14-30 flag_serbia.png  Serbia  Brazil flag_brazil.png 15-5
(3-2, 3-1, 4-1, 5-1)
44
16-00 flag_russia.png Russia Greece flag_greec.jpeg  7-11 (1-3, 2-4, 3-2, 1-2)
 45 17-30 flag_united_states.png USA Germany flag_germany.png 10-8
(2-2, 2-4, 4-0, 2-2)

 

03.09.2021 Friday  Day 7    

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 13-16 places 1\2 finals
46
09:00 flag_argentina.png Argentina Slovakia flag_slovakia.png  9-3 (1-0, 4-1, 0-2, 4-0)
47
12:00
flag_kazakhstan.png Kazakhstan Egypt flag_egypt.png 7-5
(1-1, 2-1, 3-0, 1-3)
  Finals for  17-18 place
49
10:30 flag_uzbekistan.png Uzbekistanstan
Czech Republic flag_czech_republic.png 10-19
(1-4, 4-6, 2-4, 3-5)
 Game for 9-12 places  1\2 finals
51 13:30 flag_south_africa.png South Africa  Brazil
flag_brazil.png 5-16
(2-4, 2-5, 1-4, 0-3)
52 15:00 flag_russia.png Russia Germany flag_germany.png 7-8
(0-2, 3-4, 3-2, 1-0)
  Game for 1-8 places  1\4 finals
53 16:30 flag_croatia.png Croatia  Serbia flag_serbia.png 10-12
(1-3, 5-3, 2-3, 2-3)
54 18:00 flag_spain.png Spain Italy flag_italy.jpeg 9-11
(2-2, 2-1, 2-2, 1-2) (pn 2-4)
55 19:30 flag_hungary.png Hungary Greece flag_greec.jpeg 11-9
(3-2, 2-1, 3-2, 3-4)
56 21:00 flag_montenegro_chernogoria.png  Montenegro USA flag_united_states.png 17-5 (6-2, 4-1, 1-2, 6-0)

 

 4.09.2021 Saturday day 8

Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for 15-16  places
57
 10:00 flag_slovakia.png Slovakia Egypt flag_egypt.png 10-9
(3-2, 3-3, 0-3, 4-1)
  Game for 13-14  places   
58
 11:30 flag_argentina.png  Argentina Kazakhstan
flag_kazakhstan.png 11-10
(2-4, 4-1, 1-2, 4-3)
  Game for 11-12 places
59
13:00 flag_south_africa.png South Africa Russia
flag_russia.png 7-18
(2-4, 0-7, 3-3, 2-4)
 Game for 9-10 places
60
14:30 flag_brazil.png Brazil Germany flag_germany.png 6-16
(0-3, 2-3, 3-5, 1-5)
 Game for 5-8 places  1\2 finals
61
16:00 flag_croatia.png Croatia Greece
flag_greec.jpeg 20-12
(6-4, 3-6, 4-1, 7-1)
62
17:30 flag_spain.png Spain USA flag_united_states.png 18-7
(4-0, 5-1, 5-5, 4-1)
 Game for 1-4 places  1\2 finals
63
19:00 flag_serbia.png  Serbia Hungary flag_hungary.png 10-7
(1-2, 4-2, 3-2, 2-1)
64
20:30 flag_italy.jpeg Italy Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 14-12
(2-2, 4-1, 3-3, 1-4) (pn 4-2)

 

05.09.2021 Sanday day-9  FINALS !

Time   White Blue   Score Score of periods
 Final for  7-8 place
65
 14:30 flag_greec.jpeg Greece USA flag_united_states.png 11-12
(6-3, 1-5, 1-3, 3-1)
 Final for  5-6 place
66
16:00 flag_croatia.png Croatia Spain flag_spain.png 12-8 (6-2, 2-2, 1-1, 3-3)
 Bronze medal game
67
17:30 flag_hungary.png Hungary Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 11-12
(1-2, 2-2, 3-1, 2-3) (pn 3-4)
 Gold medal game
68
19:00 flag_serbia.png  Serbia Italy flag_italy.jpeg 10-8
(3-3, 1-1, 3-2, 3-2)

 

  Final position Praga (Czech Republic)

 05.09.2021        Tiams Plc.
flag_serbia.png Serbia 1
flag_italy.jpeg Italy 2
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro 3
flag_hungary.png Hungary 4
flag_croatia.png Croatia 5
flag_spain.png Spain 6
flag_united_states.png USA 7
flag_greec.jpeg Greece 8
 04.09.2021 
flag_germany.png Germany 9
flag_brazil.png Brazil 10
flag_russia.png Russia 11
flag_south_africa.png
South Africa 12
flag_argentina.png  Argentina 13
flag_kazakhstan.png Kazakhstan 14
flag_slovakia.png Slovakia 15
flag_egypt.png Egypt 16
 03.09.2021 
flag_czech_republic.png Czech Republic 17
flag_uzbekistan.png Uzbekistanstan 18
www.waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 05.09.2021 )