Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Women’s (U 17) Ssbenik (CRO) 21-29 August 2021 Версия для печати Отправить на e-mail
11.08.2021

  logolen.gif    В місті  Sibenik (Croatia) з 21 по 29 серпня 2021 року тривала фінальна частина чемпіонату Європи серед юніорок у віковій категорії U 17

В фіналі за 1-е місце збірна Росії переграла Грецію 12-8 (3-1, 0-1, 5-1, 4-5) і стала Чемпіонами Європи 2021 р. За Бронзові нагороди Угоркі переграли Іеалію 12-9 (3-1, 5-3, 3-2, 1-3). Далікоманди розташувались таким чином: 5) Нідерланди, 6) Іспанія, 7) Хорватія, 8) Ізраїль, 9)Франція, 10) Німеччина, 11) Сербія, 12) Словаччина, 13) Україна, 14) Чехія, 15) Мальта, 16) Болгарія, 17) Великобританія, 18) Румунія, 19) Туреччина.

Збірна Ukraine у Хорватії виступала у такому  складі: 1) Вікторія Тимошенко 2005 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 2) Олександра Белінська 2004 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 3) Ємілія Хміль 2006 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 4) Катерина Науменко 2005 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 5) Анастасія Ленська 2004 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 6) Єлізавета Чорна 2005 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 7) Агата Юр'єва 2006 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 8) Анастасія Шевченко 2006 р.н.)(Харківська обл.), 9) Маргарита Кравченко 2006 р.н.(Харківська обл.), 10) Маргарита Синиця 2008 р.н.(Харківська обл.), 11) Дар'я Румянцева 2006 р.н.(Харківська обл.), 12) Дар'я Панова 2004 р.н.(Харківська обл.), 13) Катерина Бабак 2004 р.н. (K) (Харківська обл.), 14) Анастасія Зеленко 2005 р.н.(Краматорськ), 15) Яна Литвиненко 2006 р.н.(Краматорськ).

Головний тренерОлександра Мироненко (Харків), помічник - Євген Скиба  (КДЮСШ Кутенко Львів).

Суддя від України - Вішневська Світлана  (м. Харків). 

GROUP - A  Israil, Czeh Republic, Spain, Geat Britain, Serbia 

GROUP - B  France, Greece, Netherlands, Turkey, Ukraine

GROUP - С  Croatia, Germany, Malta, Romania, Russia

GROUP - D  Bulgaria, Hungary,  Italy, Slovakia

REFEREE(S): Prodan Ioanna (ROU), Stampalija Dragan (CRO), Blanchard Aurely (FRA), Castacnola Luca (ITA), Dreval Svetlana (RUS), Ovanezian Ardaches (BUL), Debreceni Nora (HUN), Kavcic Tomi (SLO), Markopoulu Natalia (GRE), Prelovsky Robert (SVK), Rakovic Ivanka (SRB), Segurana Paul (ESP), Ozerengin Ilkin (TUR), Mares Ivo (CZE), Schpp Hendrik (GER), Taylor Daniel (GBR), Angilileri Massimo (MLT), Van Der Loo Peter (NED), Van Duijnen Frans (NED), Vishnevska Svitlana (UKR), Castagnola Luca (ITA).

  21 August 2021 Saturday  Day 1    Sibenik (CRO)

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
1
10:00 A
flag_israel.png Israil
Great Britain 
flag_united_kingdom.png 21-9
(8-3, 5-2, 5-1, 3-3)
2 11:30 A
flag_serbia.png Serbia Czeh Republic
flag_czech_republic.png 16-7
(5-0, 2-3, 7-2, 2-2)
3 13:00 B
flag_france.png France
Turkey
flag_turkey.png 23-4
(7-1, 4-1, 5-0, 7-2)
4 19:00 B
flag_greec.jpeg Greece Ukraine flag_ukraine.jpg 33-6
(10-0, 7-3, 7-1, 9-2)
 Referee(s): GRE-UKR - Debreceni Nora (HUN) \ Kavcic Tomi (SLO)   Protokol  1234
5 20:30 C
flag_croatia.png  Croatia Malta
flag_malta.png 35-4 (12-1, 8-2, 9-1, 6-0) 
6 22:00 C flag_germany.png Germany
Romania 
flag_romania.png 23-6 (8-1, 5-2, 5-1, 5-2)

   

  22 August 2021 Sanday   Day 2    

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
7
10:00 B
flag_ukraine.jpg Ukraine France  flag_france.png 5-13 (1-4, 1-2 , 1-4, 2-3)
 Referi's: UKR - FRA  Zerengin Ilkin (TUR)\ Mares Ivo (CZE)  Protokol  1-23-4
8
11:30 B
flag_netherlands.png Netherlands
Greece flag_greec.jpeg 7-10
(3-3, 1-2, 2-1, 1-4)
9
13:00 C
flag_malta.png Malta  Germany flag_germany.png 5-25
(1-6, 1-6, 1-4, 2-9)
10
14:30 A
flag_czech_republic.png Czeh Republic Israil
flag_israel.png 5-27
(0-8, 2-8, 2-6, 1-5)
11
17:30 D
flag_italy.jpeg Italy
Hungary
flag_hungary.png 7-13
(2-1, 2-4, 1-2, 2-6)
12
19:00 D flag_slovakia.png Slovakia Bulgaria
flag_bulgaria.png 13-10
(5-3, 2-1, 3-4, 3-2)
13
20:30 C flag_russia.png Russia
Croatia
flag_croatia.png 18-4
(5-1, 3-1, 2-1, 8-1)
14
22:00 A flag_spain.png Spain
Serbia 
flag_serbia.png 19-5
(5-2, 5-2, 6-0, 3-1)
 Referee(s): ESP - SRB:  Vishnevska Svitlana (UKR) \ Ovanezian Ardaches (BUL)

 

23 August 2021 Manday  Day 3     

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
15
10:00 C flag_romania.png Romania Malta  flag_malta.png 8-11
(1-0, 0-3, 3-4, 4-4)
16
11:30 C
flag_germany.png Germany Russia flag_russia.png 2-16
(0-1, 0-3, 1-8, 1-4)
17
13:00 A
flag_united_kingdom.png Great Britain   Czeh Republic flag_czech_republic.png 10-11
(4-1, 2-2, 3-3, 1-5)
18
19:00 A
flag_israel.png Israil Spain flag_spain.png 8-10
(0-2, 3-5, 2-2, 3-1)
19
20:30 B
flag_turkey.png Turkey Ukraine flag_ukraine.jpg 4-10
(1-1, 0-3, 1-2, 2-4)
 Referee(s): TUR - UKR: Angileri Massimo (MLT) \ Shopp Hendrik (GER)  Protokol
20
22:00 B flag_france.png  France  Netherlands flag_netherlands.png 5-9
(1-2, 1-3, 2-2, 1-2)

 

  24 August 2021 Tuesday   Day 4   

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
21
10:00 D
flag_bulgaria.png Bulgaria   Hungary
flag_hungary.png 5-31 (1-8, 0-10, 3-7, 1-6)
22
11:30 D
flag_italy.jpeg Italy Slovakia
flag_slovakia.png 20-3
(3-0, 6-1, 5-2, 6-0)
23
13:00 B
flag_netherlands.png Netherlands Turkey flag_turkey.png 37-1
(12-1, 6-0, 9-0, 10-0)
24
14:30 B
flag_greec.jpeg   Greece  France  flag_france.png 22-13
(3-1, 6-6, 7-2, 6-4)
25
17:30 C
flag_russia.png Russia Romania flag_romania.png 43-3
(10-0, 10-1, 12-0, 11-2)
 Referee(s): RUS - ROU:   Vishnevska Svitlana (UKR) \ Kavcic Tomi (SLO)
26
19:00 A flag_spain.png Spain Great Britain flag_united_kingdom.png 21-4
(8-1, 4-2, 6-1, 3-0 )
27
20:30 C flag_croatia.png  Croatia   Germany flag_germany.png 7-6
(2-2, 1-2, 1-1, 3-1)
28
22:00 A flag_serbia.png Serbia   Israil flag_israel.png 9-18 (2-7, 2-4, 3-4, 2-3)
 

  25 August 2021 Wensdey   Day 5   

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
29
10:00 B
flag_turkey.png Turkey Greece flag_greec.jpeg 1-32
(0-12, 1-8, 0-7, 0-5)
30
11:30 C
flag_russia.png Russia Malta flag_malta.png 39-2
(9-1, 8-0, 12-1, 10-0)
31
13:00 D
flag_italy.jpeg Italy Bulgaria 
flag_bulgaria.png 31-2
(12-0, 5-2, 8-0, 6-0)
32
14:30 D
flag_slovakia.png Slovakia Hungary
flag_hungary.png 0-23
(0-3, 0-8, 0-6, 0-6)
33
17:30 A
flag_united_kingdom.png Great Britain Serbia
flag_serbia.png 6-18
(2-8, 2-2, 0-3, 2-5)
 Referee(s): GBR - SRB:  Vyshnevska Svitlana (UKR) \ VAN DUIJNEN Frans (NED)
34
19:00 A flag_spain.png Spain Czeh Republic flag_czech_republic.png 23-3
(2-1, 9-0, 6-1, 6-1)
35
20:30 C flag_romania.png Romania  Croatia
flag_croatia.png 4-21
(0-4, 4-7, 0-6, 0-4)
36
22:00 B flag_netherlands.png Netherlands Ukraine flag_ukraine.jpg 30-2
(6-0, 8-2, 8-0, 8-0)
  Referee(s): NED - UKR:  Prodan Ioana (ROU) \ Kavicic Tomi (SLO)  Protokol
 
Gr-А  Gr-B   
Tiams G W D L P differen. Plc
Spain 4
4
0
0
12
73-20\+53
1
Israil 4
3
0
1
9
74-33\+41
2
Serbia 4
2
0
2
6
48-50\-2
3
Czeh Republic 4 1
0
3
3
23-53\-30 4
Great Britain 4
0
0
4
0
29-71\-42 5
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Greece 4
4
0
0
12
97-27\+70
1
Netherlands 4
3
0
1
9
83-18\+65
2
 France
4
2
0
2
6
54-40\+14
3
Ukraine 4
1
0
3
3
23-81\-58
4
Turkey 4
0
0
4
0
10-102\-92
5
Gr-C    Gr-D   
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Russia
4
4
0
0
12
116-11\+105
1
Croatia 4
3
0
1
9
67-32\+35
2
  Germany 4
2
0
2
6
 56-34\+22 3
Malta
4
1
0
3
3
 22-107\-85 4
Romania
4
0
0
4
0
21-98\-77
5
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Hungary 3
3
0
0
9
67-12\+55 1
Italy 3
2
0
1
6
60-18\+42
2
Slovakia 3
1
0
2
3
16-45\-29 3
Bulgaria
3
0
0
3
0
17-75\-58
4

26 August 2021 Wensdey   Day 6   

Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for  17-19 place
37
10:00 flag_united_kingdom.png Great Britain Turkey flag_turkey.png 11-10
(3-2, 2-5, 4-0, 2-3)
 Referee(s): GBR - TUR: Stampalija Dragan (CRO) \ Vishnevska Svitlana (UKR)
  1\2  finals for  13-16 place
38
11:30 flag_czech_republic.png Czeh Republic Malta flag_malta.png 14-9
(2-1, 2-3, 4-3, 6-2)
39
13:00 flag_ukraine.jpg Ukraine Bulgaria
flag_bulgaria.png 15-7
(2-2, 3-1, 5-1, 5-3)
 Referee(s): UKR - BUL: Prodan Ioana (ROU) \ Kravcic Tomi (SLO)  Protokol
 play for 1-12 place
40
14:30 flag_israel.png Israil Germany flag_germany.png 16-8
(6-2, 2-0, 3-6, 5-0)
41
17:30 flag_croatia.png Croatia Serbia 
flag_serbia.png 17-9
(4-3, 3-2, 4-0, 6-4)
42
19:00 flag_netherlands.png Netherlands
Slovakia flag_slovakia.png 24-3
(7-0, 6-0, 5-2, 6-1)
43
20:30 flag_italy.jpeg Italy
 France flag_france.png 12-8
(2-2, 1-2, 6-1, 3-3)
 

  27 August 2021 Frigay   Day 7  

Time   White Blue   Score Score of periods
   Game for  17-19 place
44
10:00 flag_turkey.png Turkey Romania flag_romania.png 6-14
(0-5, 2-2, 0-4, 4-3)
  1\2  finals for  9-12 place
45
11:30 flag_germany.png Germany Slovakia flag_slovakia.png 13-9
(3-3, 2-3, 4-1, 4-2)
 Referee(s): GER - SVK: Vishnevska Svitlana (UKR) \ Ovanezian Ardaches (BUL)
46
13:00 flag_serbia.png Serbia
 France flag_france.png  7-15 (0-5, 3-4, 2-4, 2-2)
 play for 1-18 place
47
18:30 flag_israel.png Israil Hungary
flag_hungary.png 7-13
(2-4, 2-3, 2-4, 1-2)
48
19:00 flag_croatia.png Croatia Greece 
flag_greec.jpeg 7-13
(0-3, 4-3, 2-3, 1-4)
49
20:30 flag_netherlands.png Netherlands
Russia 
flag_russia.png 10-14
(3-5, 1-3, 2-4, 4-2)
50
22:00 flag_italy.jpeg Italy Spain
flag_spain.png 11-10
  (2-1, 3-3, 3-3, 3-3)
 

  28 August 2021 Saturday Day 8  

Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for  17-19 place
51
10:00 flag_romania.png Romania Great Britain flag_united_kingdom.png 10-19
(2-4, 1-6, 4-5, 3-4)
  finals for 15-16 place
52
11:30 flag_malta.png Malta Bulgaria
flag_bulgaria.png 10-9
(3-0, 2-3, 3-3, 2-3)
  finals for 13-14 place
53
13:00 flag_czech_republic.png Czeh Republic Ukraine flag_ukraine.jpg 5-9
(1-1, 1-2, 3-4, 0-2)
 Referee(s): CZE - UKR:  Prodan  Ioana (ROU) \ Taylor Damien (GBR)  Protokol
   1\2 finals for 5-8 place
54
14:30 flag_israel.png Israil Netherlands
flag_netherlands.png 6-13
(2-3, 2-2, 2-3, 1-1)
55
17:30 flag_croatia.png Croatia
Spain
flag_spain.png 7-9
(2-3, 1-2, 1-2, 3-2)
 1\2 finals for 1-4 place
56
19:00 flag_hungary.png Hungary
Russia flag_russia.png 9-11
(4-5, 1-1,  2-3, 2-2)
57
20:30 flag_greec.jpeg Greece Italy
flag_italy.jpeg 9-7
(2-3, 3-1, 1-3, 3-0)
 

  29 August 2021 Sandey Day 9  

Time   White Blue   Score Score of periods
  Finals for 11-12 place
52
11:30 flag_slovakia.png Slovakia Serbia flag_serbia.png 12-13
(1-5, 3-1, 6-3, 2-4)
  Finals for  9-10 place
53
13:00 flag_germany.png Germany France flag_france.png 9-13
(2-1, 4-2, 1-4, 2-6)
  Finals for  7-8 place
54
17:30 flag_israel.png Israil
Croatia flag_croatia.png 6-11
(1-2, 1-2, 0-4, 4-3)
  Finals for  5-6 place
55
19:00 flag_netherlands.png Netherlands
Spain flag_spain.png 11-9
(3-2, 3-0, 4-5, 1-2)
 Referee(s): NED - ESP: Rakovic Ivanka (SRB) \ Castagnola Luca (ITA)
 Bronz medal match
56
20:30 flag_hungary.png Hungary Italy
flag_italy.jpeg 12-9
(3-1, 5-3, 3-2, 1-3)
 Referee(s): HUN - ITA:  Blanchard Aurely (FRA) \ Kravci Tomi (SLO)
 Gold medal match
57
22:00 flag_russia.png Russia Greece flag_greec.jpeg 12-8 (3-1, 0-1, 5-1, 4-5)
   Referee(s): RUS - GRE:  Debreceni Nora (HUN) \ Segurana Pau (ESP)

 

            Final position. Sibenik (CRO) 

 29.08.2021Пр   Tiams Place
flag_russia.png Russia 1
flag_greec.jpeg Greece 2
flag_hungary.png Hungary 3
flag_italy.jpeg Italy
4
flag_netherlands.png Netherlands
5
flag_spain.png Spain 6
flag_croatia.png Croatia 7
flag_israel.png Israil 8
flag_france.png France 9
flag_germany.png Germany 10
flag_serbia.png Serbia 11
flag_slovakia.png Slovakia 12
 28.08.2021
flag_ukraine.jpg Ukraine 13
flag_czech_republic.png Czeh Republic 14
flag_malta.png Malta 15
flag_bulgaria.png Bulgaria
16
flag_united_kingdom.png Great Britain 17
flag_romania.png  Romania 18
 27.08.2021
flag_turkey.png Turkey 19
     www.waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 30.08.2021 )