Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат України II тур (гр-І) (юнаки 2007 р.н.) 8-12.06.2021 р. Кам'янське Версия для печати Отправить на e-mail
19.05.2021
mikomp_2020.jpg    З 8 по 12 червня 2021р. в місті  Кам'янське, в басейні  "МіКомп",  ігри ІІ-го туру (гр.І) Чемпіонату України серед юнаків 2007 р..

  Судді ІІ-го туру Гончаров С. (МК) Дніпро, Завізіон В. (НК) Київ, Ставертий О. (НК) Одеса, Головкін Т. (НК) Харків, Антонюк О. (НК) Київ. 

  Головний суддя змагань - Завізіон В. (НК) Київ.

 

 

 

 

  8 Червня 2021 р. Вівторок 1-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
1
17:00
Динамо Ужгород
ВК Ужгород 8-8
(1-4, 3-2, 0-2, 4-0)
2
18:30   зб. Києва ДЮСШ Одеса
12-9
(5-1, 3-0, 1-4, 3-4)
3
20:00 Євроспорт Львів
зб. Харківської обл. 1 12-8
(1-1, 3-3, 4-2, 3-2)

  1) Ставертий О. (НК) Одеса \ Головкін Т. (НК) Харків  Протокол  8-8

  2)   

  3) Гончаров С. (МК) Дніпро, Завізіон В. (НК) Київ

 

 9 Червня 2021 р. Середа 2-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
4
11:00
зб. Києва Динамо Ужгород 11-16
(2-5, 2-2, 3-4, 4-5)
5
12:30 ДЮСШ Одеса зб. Харківської обл. 1 0-12
4-16 (0-8; 4-5; 0-3)
6
14:00  ВК Ужгород  Євроспорт Львів 0-12 3-15  (0-5, 1-3, 2-4, 0-3)

  4) Ставертий О. (НК) Одеса \ Головкін Т. (НК) Харків  Протокол  11-16

  5)  Завізіон В. (НК) Київ \ Антонюк О. (НК) Київ

  6) Головкін Т. (НК) Харків \ Антонюк О. (НК) Київ  Протокол 0-12

 

 10 Червня 2021 р. Четвер  3-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
7
11:00
ВК Ужгород  зб. Києва 6-8
(3-2, 1-1, 1-2, 1-3)
8
12:30 ДЮСШ Одеса Євроспорт Львів 0-12
3-15 (2-2, 1-6, 1-7)
9
14:00  зб. Харківської обл. 1 Динамо Ужгород 15-13 (6-2, 5-4, 2-4, 2-3)

  7) Ставертий О. (НК) Одеса \ Головкін Т. (НК) Харків  Протокол  6-8

  8)  Завізіон В. (НК) Київ \ Антонюк О. (НК) Київ

  9) Ставертий О. (НК) Одеса \  Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  15-13

 

  11 Червня 2021 р.П'ятниця  4-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
10
11:00
Динамо Ужгород ДЮСШ Одеса 24-14
(5-3, 7-4!, 4-4, 8-3)
11
12:30 Євроспорт Львів зб. Києва 12-0
18-6 (8-1; 4-2; 6-3)
12
24:00  ВК Ужгород
зб. Харківської обл. 1 6-13
(2-6, 0-1, 3-1, 1-5)

  10) Головкін Т. (НК) Харків \ Завізіон В. (НК) Київ Протокол 24-14

  11) Ставертий О. (НК) Одеса \ Антонюк О. (НК) Київ

  12) Ставертий О. (НК) Одеса \ Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  6-13

 

  12 Червня 2021 р. Субота  5-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
13
09:30
Євроспорт Львів Динамо Ужгород 12-0
16-4 (8-2, 6-2, 2-0)
14
11:00 зб. Києва зб. Харківської обл. 1 8-12
(3-0, 2-3, 2-5,1-4)
15
12:30  ВК Ужгород ДЮСШ Одеса 12-0
19-7 (7-4, 5-1, 3-1, 4-1)

  13) Гончаров С (МК) \ Головкін Т. (НК) Харків Протокол 12-0

  14)  Антонюк О. (НК) Київ \ Ставертий О. (НК) Одеса

  15)   Головкін Т. (НК) Харків \ Антонюк О. (НК) Київ  Протокол 12-0

 

  Становище команд після ІІ-го туру. (Гр 1) 12.06.2021  Кам'янське

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
1 Qv Євроспорт Львів 5
5
0
0
15
60-8 \+52
1 Qv
2 Qv зб. Харківської обл. 1
5
4
0
1
12
60-39\+21
2 Qv
3 Qv Динамо Ужгород 5
2
1
2
7
61-60\+1
3 Qv
4Aut зб. Києва 5
2 0
3
6
39-55\-16
4 Aut
5Aut  ВК Ужгород 5 1
1
3
4
 32-41\-9 5 Aut
6Aut ДЮСШ Одеса 5 0
0
5
0
23-72\-49
6 Aut
 www.waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 22.06.2021 )