Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Україна, це Європа.
Майбутнє України,
бути в Європі !!!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Men's (U 15) qualification European Championships 27-30.05.2021 Версия для печати Отправить на e-mail
11.05.2021
elmej_plakat.jpg

З 27 по 30 травня в місті Островець-Свентокшиський (Польща), в басейні Rawszczyzna, відбудеться відбірковий турнір (група В) чемпіонату Європи з водного поло серед юнаків у віковій категорії U-15 за участю збірних Білорусі, Латвії, Росії, України та Польщі .

Дві найкращі команди з кожної кваліфікаційної групи вийдуть на фінальний турнір, який буде відбудеться з 4 по 11 липня в Португалії.

Склад збірної України:

  Максим Ярмолюк (ФКС Львів), Чижук Юрий (ФКС, Львів), Марко Хитрий (ФКС Львів), Максим Ярмолюк (ФКС Львів), Максим Пасемко (ФКС Львів),   Артем Наконечний (КІВС, Львів), Ярема Арцишевський – КІВС, Львів),  Юрій Семенков (КІВС, Львів), Євген Чарнош («Євроспорт» Львів),  Дмитро Павлюк (Харків), Єгор Карасьов (Харків), Олександр Шевцов (Харків), Кирило Левін (Харків), Артем Стрельніков (Харків),  Артем Черних (Харків), Юрій Леміш (Ужгород).

Головний тренером збірної України - Эвген Наумчик (УФК Львів), помічник - Головкін Тарас  (Харків). 

Нагадаємо. що перші дві команди з кожної групи потрапляють у фінальну частину Чемпіонату Європи, яка пройде з 4-11 липня 2021р. в місті Loulé (Португалія).

Жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед юніорів (U 15). 

GROUP - A  Sibenik (CRO): Croatia (1), Lithuania (4), Netherlands (3), Germany (2)

GROUP - B  Ostrowiec Sw. (POL): Russia (1), Belarus (4), Ukraine (3), Latvia (5), Poland (2)

GROUP - C  Gzira (MLT): France (2), Slovenia, Malta (1)

GROUP - D  Praga (CZE): Turkey (2), Romania (1), Moldova (4), Switzerland (5), Czech Republic (3)

 


 

 27.05.2021 Thursday Day 1.    

Time   White Blue   Score Score of periods
Group (B) in Osrowiec Sw. (POL)
1
18:00 flag_russia.png Russia Latvia
flag_latvia.gif 40-0 (9-0, 10-0, 13-0, 8-0)
2
20:00 flag_ukraine.jpg Ukraine Belarus  flag._belarus.png 13-13 (5-1, 1-3, 3-1, 4-8)
  REFEREE:  UKR-BLR: Schapers Erwin (NED) \ Uhlig Philip (GER)  Protokol  13-13
 Group (D) Praga (CZE)
1 18:15
flag_moldova.png
Moldova
Romania
flag_romania.png 6-21 (1-6, 2-6, 3-4, 0-5)
2
20:15 flag_czech_republic.png Czech Republic Switzerland flag_switzerland.png 10-4
(2-2, 2-1, 4-1, 2-0)

  28.05.2021 Friday Day 2. 
Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (A) Sibenik (CRO)
1
19:00 flag_lithuania.png Lithuania Croatia  flag_croatia.png 5-30 (2-8, 0-8, 1-6, 2-8)
2
21:00
flag_germany.png Germany Netherlands flag_netherlands.png 8-8
(1-2, 2-2, 3-2, 2-2)
 REFEREE(S) GER - NET: Kavcic  Tomi (SLO) \ Makharadza   Giorgi (UKR)  
 Group (B) in Osrowiec Sw. (POL)(
3
18:00 flag_ukraine.jpg  Ukraine Latvia flag_latvia.gif 35-3 (8-0, 5-1, 8-1, 14-1)
  REFEREE:  UKR-LTV  Uhlig Philip (GER) \ Kaseta Tomas (LTU)  Protokol  35-3
4
20:00 flag_poland.png Poland Russia flag_russia.png 4-28 (2-7, 2-4, 0-7, 0-10)
 Group (C) Gzira (MLT)  
1
19:30 flag_malta.png Malta
Slovenia flag_slovenia.png 17-4 (2-1, 4-0, 4-1, 7-2)
 Group (D) Praga (CZE)      
3
11:00 flag_romania.png Romania Switzerland flag_switzerland.png 25-2
(7-0, 6-0, 7-1, 5-1)
4
13:30 flag_turkey.png Turkey Moldova
flag_moldova.png
22-6 (4-1, 7-2, 5-0, 6-3) 
5 19:00 flag_czech_republic.png Czech Republic Moldova
flag_moldova.png
9-6 (1-1, 2-2, 4-2, 2-1)
6 21:15 flag_romania.png Romania Turkey flag_turkey.png 13-13
(3-3, 5-2, 1-5, 4-3)

 

  29.05.2021 Saturday Day 3. 

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (A) Sibenik (CRO)
3
18:00 flag_croatia.png Croatia Netherlands flag_netherlands.png 17-6 (6-1, 7-2, 2-2, 2-1) 
    REFEREE:  CRO - NET : Makharadze Giorgi (UKR) \ Galuska Mihails (LAT)
4
20:00
flag_germany.png Germany Lithuania flag_lithuania.png 25-5 (5-1, 5-2, 7-1, 8-1)
  Group (B) Osrowiec Sw. (POL)
5 10:00 flag_russia.png Russia Belarus
flag._belarus.png 20-2 (4-1, 6-1, 5-0, 5-1)
6
12:00 flag_poland.png Poland Latvia flag_latvia.gif 26-4 (7-2, 5-1, 6-0, 8-1)
7 18:00 flag_russia.png Russia  Ukraine flag_ukraine.jpg 17-4 (5-1, 4-1, 5-2, 3-0)
  REFEREE:  RUS - UKR   Gribanov Oleg (MDA) \ Kaseta Tomas (LTU)  Protokol  17-4
8 20:00 flag_poland.png Poland Belarus flag._belarus.png 13-12  (2-2, 3-2, 5-4, 3-4)
 Group (C) Gzira (MLT)
2
19:30 flag_slovenia.png Slovenia France flag_france.png 5-17 (0-4, 2-3, 1-5, 2-5)
 Group (D) Praga (CZE)     
5
17:15
flag_czech_republic.png
Czech Republic Romania
flag_romania.png
4-17 (0-2, 0-4, 3-6, 1-5)
6
20:15 flag_turkey.png  Turkey Switzerland flag_turkey.png 34-4 (8-0, 10-1, 7-2, 9-1)

 

 30.05.2021 Sanday Day 4.         

Time   White Blue   Score Score of periods
  Group (A) Sibenik (CRO)
5
10:00 flag_croatia.png Croatia Germany flag_germany.png 15-9 (4-2, 4-4, 4-0, 3-3)
6 12:00 flag_netherlands.png Netherlands Lithuania flag_lithuania.png 17-10
(5-1, 6-2, 3-4, 3-3)
  REFEREE(S) NET - LTV: Siarov Kanstantsin (BLR) \ Makharadze  Giorgi (UKR)
  Group (B) Osrowiec Sw. (POL)
9
10:00 flag_latvia.gif Latvia  Belarus flag._belarus.png 2-25 (0-5, 1-7, 0-3, 1-10)
10
12:00 flag_poland.png Poland  Ukraine flag_ukraine.jpg 10-10
(4-4, 1-1, 4-4, 1-1)
 REFEREE(S) POL - UKR: Ozerengian Alper (TUR) \ Scapers  Erwin (NED)  Protokol 10-10
 Group (C) Gzira (MLT)
3 11:30 flag_malta.png Malta France flag_france.png 10-10
(3-3, 4-3, 3-3, 0-1)
 Group (D) Praga (CZE)   
9
11:00 flag_switzerland.png Switzerland Moldova
flag_moldova.png
6-11
(2-4, 2-2, 2-3, 0-2)
10
13:00
flag_czech_republic.png
Czech Republic Turkey flag_turkey.png 8-20
(2-4, 2-6, 2-5, 2-5)

 

  Gr. (А) Final position of the teams 30.05.2021.  Sibenik (CRO) 

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_croatia.png Croatia 3
3
0
0
9
62-20\+20
1 qv
flag_germany.png Germany 3
1
1
1
4
42-28\+14
2 qv
flag_netherlands.png Netherlands 3
1
1
1
4 31-35\-4
3 aut
flag_lithuania.png Lithuania 3
0
0
3
0
20-72\-52
 4 aut
                waterpolo.org.ua

 

  Gr. (B) Final position of the teams 30.05.2021. Ostrowiec Sw. (POL)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_russia.png Russia 4
4
0
0
12
105-10\+95
1 qv
flag_poland.png Poland 4 2
1
1
7
52-54\-2
2 qv
flag_ukraine.jpg  Ukraine 4
1
2
1
5
62-43\+19
3 aut
flag._belarus.png  Belarus 4 1
1
2
4
52-48\+4
 4 aut
flag_latvia.gif Latvia 4 0
0
4
0
9-116\-107
 5 aut
                waterpolo.org.ua
 

  Gr. (C) Final position of the teams 30.05.2021. Gzira (MLT)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_malta.png Malta
2
1
1
0
4
27-14\+13
1 qv
flag_france.png France
2
1
1
0
4 27-15\+12
2 qv
flag_slovenia.png Slovenia 2
0
0
2
0
9-34\-25
3 aut
                waterpolo.org.ua

 

  Gr. (D) Final position of the teams 30.05.2021. Praga (CZE) 

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_romania.png
Romania 4
3 1 0
10
  1 qv
flag_turkey.png Turkey 4
3
1 0
10
  2 qv
flag_czech_republic.png
Czech Republic 4
2
0
2
6
  3 aut
flag_moldova.png
Moldova
4
1
0
3
3
   4 aut
flag_switzerland.png Switzerland 4
0
0
4
0
   5 aut
                waterpolo.org.ua
 
 
Последнее обновление ( 09.06.2021 )