Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Men's qualification European (U 17) Water Polo Championships 17-27.06.20212021 Версия для печати Отправить на e-mail
03.05.2021

     logolen.gifВ  Будапешті, відбулось жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед юніорів (U 17).

  Головний тренером збірної України (U 17)Момот Віктор (ДЮСШ №3 Львів), помічник - Дмитро Гуренко  (зб. Харківської обл. Харків).

Збірна України в  Хорватії  грала у такому складі: 1) Пободинський А. (ФКС) Львів, 2) Хацко Д. (ФКС) Львів, 3) Соколов Д. (ФКС) Львів, 4) Газієв М. (ФКС) Львів, 5) Гуполовский Д.
(ФКС) Львів, 6) Любінський І. (ФКС) Львів, 7) Гагалюк Д. (ФКС) Львів, 8) Ільченко В. (ФКС) Харків, 9) Клунний М. (ФКС) Харків, 10) Кисленко Д. (ФКС) Харків, 11) Зайцев Є. (ФКС) Харків, 12) Ракітін Д.  (Я.Клочкової) Харків, 13) Багрій М.  (ВК) Ужгород, 14) Орлов Г. (ДНУ) Дніпро, 15) Мотиль Богдан (Олімпія) Кошице.

GROUP - A 25-27.06. in Corcula (CRO): Croatia (1), France, Ukraine (2), Bulgaria.      

GROUP - B 17-20.06. in Tbilisi (GEO): Georgia (1), Belarus (2), Slovakia (3), Lithuania (4), Moldova (5).  

GROUP - C 24-27.06. in Maribor (SLO): Russia (1), Romania (2), Slovenia, Great Britain, Austria.

GROUP - D 24-27.06. in Prague (CZE):  Netzherlands (1)Turkey (2), Poland, Switzerland, Czech Republic.

   Завершились кваліфікаційні ігри до чемпіонату Эвропи який пройде на Мальті в вересні  поточного року.  Українці в группі А посіли друге місце і таким чином здобули путівку у фінальну частину ЧЭ. 

Наші вітання зб. України.

Слава Україні !!!

 

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (B) in Tbilisi  (GEO) 17.06.2021
1
16:00 flag_moldova.png Moldova
Slovakia flag_slovakia.png 7-17
(2-3, 0-4, 2-6, 3-4)
2
18:00 flag_georgia.png Georgia
Belarus
flag._belarus.png 17-10
(5-0, 4-3, 4-3, 4-4)
    Group (C) Maribor (SLO) 24.06.2021
1
18:30 flag_romania.png Romania
Great Britain flag_united_kingdom.png 18-6
 (4-1, 5-1, 3-1, 6-3)
2 20:30 flag_slovenia.png Slovenia
Austria flag_austria.png 28-7
(8-0, 7-1, 11-3, 2-3)
 Group (D) Praga (CZE) 24.06.2021
1
11:00 flag_poland.png Poland
Turkey flag_turkey.png 7-26
(2-7, 2-3, 3-7, 0-9)
2
13:30 flag_czech_republic.png Czech Republic Switzerland flag_switzerland.png 11-6
(4-0, 3-1, 3-1, 1-3)

 

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (A) Corcula (CRO) 25.06.2021
1
19:00 flag_bulgaria.png  Bulgaria Croatia flag_croatia.png 4-32
(1-7, 1-10, 0-9, 2-6)
2
21:00
flag_france.png  France   Ukraine flag_ukraine.jpg 8-9
(2-1, 2-3, 3-4, 1-1)
 REFEREE(S) FRA - UKR: 
 Group (B) in Tbilisi  (GEO) 18.06.2021
3
08:00 flag._belarus.png Belarus Slovakia flag_slovakia.png 12-7
(4-1, 3-3, 2-2, 3-1)
4
10:00 flag_lithuania.png Lithuania
Moldova
flag_moldova.png 13-12
(2-3, 3-3, 6-2, 2-4)
 REFEREE(S)  LIT-MLD:  L. Chaplinski (POL) \ V. Kostanda (UKR)
5 16:00
flag._belarus.png Belarus Lithuania 
flag_lithuania.png 20-8 (3-4, 6-2, 6-1, 5-1)
6 18:00
flag_georgia.png Georgia
Slovakia flag_slovakia.png 17-7
(5-1, 3-0, 5-3, 4-3)
 REFEREE(S) GEO - SVK: M/ Manea (ROU) \ V. Kostanda (UKR)
 Group (C) Maribor (SLO)  25.06.2021
3
10:00 flag_united_kingdom.png Great Britain Austria flag_austria.png 24-6
(3-0, 7-2, 7-2, 7-1)
4 12:00 flag_romania.png Romania Russia
flag_russia.png 3-14
(0-2, 1-4, 1-6, 1-2)
5
18:30 flag_russia.png Russia Great Britain flag_united_kingdom.png 31-3
(9-1, 7-1, 6-1, 7-0)
6 20:30 flag_slovenia.png Slovenia Romania flag_romania.png 8-18
(2-6, 2-2, 1-5, 3-5)
 Group (D) Praga (CZE)  25.06.2021
3
11:00 flag_turkey.png Turkey Switzerland flag_switzerland.png 13-5
(2-3, 3-0, 4-2, 4-0)
4
14:00 flag_poland.png Poland Netzherlands flag_netherlands.png 4-24
(0-5, 2-4, 1-9, 1-6)
5 18:00 flag_turkey.png Turkey Netzherlands flag_netherlands.png 10-15
(2-5, 2-3, 1-3, 5-4)
6 21:00 flag_czech_republic.png Czech Republic Poland flag_poland.png 17-7
(4-1, 6-2, 2-1, 5-3)

 

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (A) Corcula(CRO) 26.06.2021
3
19:00 flag_croatia.png Croatia France
flag_france.png 17-4
(1-1, 6-0, 6-1, 4-2)
4
21:00
flag_ukraine.jpg  Ukraine Bulgaria
flag_bulgaria.png 13-12
(4-2, 3-3, 2-1, 4-6)
 REFEREE(S) UKR - BUL: 
 Group (B) in Tbilisi  (GEO) 19.06.2021
7
16:00 flag_moldova.png Moldova Belarus flag._belarus.png 13-13
(4-1, 4-7, 1-4, 4-1)
8
18:00 flag_georgia.png Georgia
Lithuania
flag_lithuania.png 20-8
(4-1, 6-1, 4-3, 6-3)
 Group (C) Maribor (SLO)  26.06.2021
7
18:00 flag_russia.png Russia Austria flag_austria.png 25-1
(7-1, 6-0, 6-0, 6-0)
8
20:00
flag_slovenia.png Slovenia Great Britain flag_united_kingdom.png 15-6
(3-2, 4-1, 2-1, 6-2)
 Group (D) Praga (CZE)   26.06.2021
7
18:15 flag_netherlands.png  Netzherlands Switzerland flag_switzerland.png 24-2
(5-0, 9-1, 4-1, 6-0)
8
14:00 flag_czech_republic.png Czech Republic Turkey flag_turkey.png 8-10
(3-3, 3-4, 1-0, 1-2)

 

27.06.2021 Saturday

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (A) Corcula (CRO) 27.06.2021 Day 3
5
10:30 flag_france.png France Bulgaria flag_bulgaria.png 21-4
(3-2, 3-1, 9-1, 6-0)
6
12:30
flag_croatia.png Croatia  Ukraine flag_ukraine.jpg 15-4 (2-2, 4-1, 5-0, 4-1)
 REFEREE(S) CRO - UKR: 
 Group (B) in Tbilisi  (GEO) 20.06.2021
9
08:00 flag_lithuania.png Lithuania Slovakia 
flag_slovakia.png 11-12
(1-2, 3-4, 5-2, 2-4)
 REFEREE(S)  LIT - SVK T. Erkan \ V. Kostanda (UKR)
10
10:00 flag_georgia.png Georgia Moldova flag_moldova.png 27-7
(9-2, 5-4, 6-1, 7-0)
 Group (C) Maribor (SLO)  27.06.2021
9
10:00 flag_romania.png Romania Austria flag_austria.png 24-4
(8-2, 7-1, 6-1, 3-0)
10
12:00 flag_slovenia.png Slovenia Russia flag_russia.png 5-17
(2-3, 2-3, 1-5, 0-6)
 Group (D) Praga (CZE)  27.06.2021
9
11:00 flag_czech_republic.png Czech Republic  Netzherlands flag_netherlands.png 6-16
(1-6, 0-4, 1-3, 4-3)
10
14:00 flag_switzerland.png Switzerland
Poland
flag_poland.png 11-7
(3-0, 3-3, 2-2, 3-2)

 

  Gr. (А) Final position of the teams 27.06.2021.  Corcula (CRO) 

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_croatia.png Croatia 3
3
0
0
9
49-8\+41
1 qv
flag_ukraine.jpg Ukraine 3
2
0
0
6
22-20\+2
2 qv
flag_france.png France
3
1
0
2
3
33-30\+3
3 aut
flag_bulgaria.png  Bulgaria 3
0
0
3
0
20-66\-46
 4 aut
                waterpolo.org.ua

  Gr. (B) Final position of the teams 20.06.2021. Tbilisi (GEO)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_georgia.png Georgia 4
4
0
0
12
81-33\+48
1 qv
flag._belarus.png Belarus 4 3
0
1
9
57-45\+12
2 qv
flag_slovakia.png Slovakia  4
2
0
2
6
43-47\-4
3 aut
flag_lithuania.png Lithuania 4 1
0
3
3
40-64\-24
 4 aut
flag_moldova.png Moldova 4 0
0
4
0
39-72\-33
 5 aut
                waterpolo.org.ua
 
 Gr. (C) Final position of the teams 27.06.2021. Maribor (SLO)
 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_russia.png Russia 4
4
0
0
12
87-12\+75
1 qv
flag_romania.png Romania
4
3
0
1
9
63-32\+31
2 qv
flag_slovenia.png Slovenia 4
2
0
2
6
56-48\+8
3 aut
flag_united_kingdom.png Great Britain
4 1
0
3
3
39-69\-30
 4 aut
flag_austria.png Austria 4
0
0
4
0
17-101\-84
 5 aut
                waterpolo.org.ua
  

  Gr. (D) Final position of the teams 27.06.2021. Praga (CZE) 

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_netherlands.png  Netzherlands 3
3
0
0
9
63-16\+47
1 qv
flag_turkey.png Turkey
4
3
0
0
9
59-35\-+24
2 qv
flag_czech_republic.png Czech Republic 3
2
0
1
6
36-22\+14
3 aut
flag_switzerland.png
 Switzerland 4
1
0
3
3
23-55\-32
 4 aut
flag_poland.png Poland 4
0
0
3
0
21-54\-33  5 aut
                waterpolo.org.ua

 

 

 

 

 

Последнее обновление ( 20.08.2021 )