Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Україна, це Європа.
Майбутнє України,
бути в Європі !!!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат України Фінал (Юніорки 2004 р.н.) 4-7.03.2021 р. Дніпро Версия для печати Отправить на e-mail
28.02.2021

dnipro_2020.jpg  В місті Дніпро, (басейн "ДНУ") з 4 по 7 березня 2021 р. відбувся фінал чемпіонату України серед юніорок 2004 р.н. та молодше сезону 2021 р.  

  Чемпіонами України стала команда зб. Києва (тренер Н. Мельнічук), далі - 2) зб. Харківської обл. (Міроненко Н.) 3) зб. Донецької обл. 4) ДНУ Дніпро (Володько Д.), 5) СДЮСШ №9 Київ.

Вітання Чемпіонам !!!

   Судді: Гончаров С. (МК) Дніпро, Басловяк Юлія (1Kт) Краматорск, Погребняк В. (1Кт) Xарків, Лебедев М. (НК) Київ.

   Головний суддя змагань -  Гончаров  С. (МК) Дніпро.

 

 

 

 

  4 Березня 2021 р. Четвер  1-й день.  Дніпро

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
1
12:00
зб. Києва 
СДЮСШ №9 Київ 12-0 19-7(9-0, 3-4, 4-3, 3-0)
2
13:00 ДНУ Дніпро  зб. Донецької обл. 14-13 (3-1, 5-4, 2-6, 4-2)

  1)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Басловяк Юля (1кт). Краматорск

  2)  Лебедев М. (НК) Київ \ Погребняк В. (1Кт) Xарків

 

 5 Березня 2021 р. П'ятниця  2-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
3
11:30
зб. Донецької обл. зб. Києва 0-12
(0-7, 0-5)
4
13:00 ДНУ Дніпро  зб. Харківської обл. 8-18 (1-1, 2-4, 3-8, 2-5)

  3)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Погребняк В. (1Кт) Xарків

  4)  Лебедев М. (НК) Київ \ Басловяк Ю. (1кт). Краматорск

 

 6 Березня 2021 р. П'ятниця  3-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
5
11:00
 СДЮСШ №9 Київ зб. Донецької обл. 8-10 (1-3, 3-2, 1-2, 3-3)
6
12:00 зб. Києва   зб. Харківської обл. 11-2 (4-0, 2-0, 3-1, 2-1)
7
13:00  ДНУ Дніпро  СДЮСШ №9 Київ
8-9
(0-2, 2-2, 5-3, 1-2)
8
14:00 зб. Донецької обл. зб. Харківської обл. 12-18 (3-2, 5-5, 3-6, 1-5)

 5)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Погребняк В. (1Кт) Xарків

 6)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Басловяк Юлія. (1кт). Краматорск

 7)  Басловяк Юлія. (1кт). Краматорск \ Погребняк В. (1Кт) Xарків

 8)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Лебедев М. (НК) Київ

 

  7 Березня 2021 р. Неділя  4-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
9
11:30
зб. Харківської обл. СДЮСШ №9 Київ 14-5
(6-0, 3-0, 1-3, 4-2) 
10
13:00 ДНУ Дніпро  зб. Києва
0-12
1-13 (1-11, 0-2)

 09)   Погребняк В. (1Кт) Xарків.

 10)   Гончаров С. (МК) Дніпро.

 

  Фінальне становище команд   07.03.2021  Дніпро

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
1 зб. Києва
4
4
0
0
12
47-2\+45
1
2
зб. Харківської обл. 4
3
0
1
9
52-36\+16
2
3 зб. Донецької обл. 4
1
0
3
3
35-52\-17 3
4 ДНУ Дніпро 4
1
0 3
3
30-52\-22 4
5 СДЮСШ №9 Київ 4
1
0 3
3
22-44\-22
5
 www.waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 09.03.2021 )