Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат України 1 тур (юнаки 2005 р.н.) 13-17.02.2021 р. Дніпро Версия для печати Отправить на e-mail
13.02.2021

  dnipro_2020.jpg   В місті Дніпро, (басейн "ДНУ") з 13 по 17 лютого 2021 р. тривають іги групи II чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. та молодше.  

Головний суддя змагань - Гончаров С. (МК) Дніпро.

 

 

 

 

 

 

 

  13 Лютого 2021 р. Субота  1-й день.  Дніпро 

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
1
13:30 ДНУ Дніпро зб. Xaрківської обл. 1 0-12 (3-4, 1-7, 5-2, 1-9)

  Судді та протоколи ігор 13.02.2021   

 1) 

 

  14 Лютого 2021 р. Неділя  2-й день.  

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
2
13:00 ДНУ Дніпро Євроспорт Львів 12-0
(3-1, 4-1, 3-1, 5-0)

  Судді та протоколи ігор 14.02.2021

  2)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Погребняк В. (1Кт) Xaрків Протокол  12-0

 

15 Лютого 2021 р. Понеділок  3-й день.  

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
3
11:30
Євроспорт Львів зб. Xaрківської обл. 2 12-0 (3-1, 4-1, 3-1, 5-0)
4
13:00 зб. Xaрківської обл. 1 ДЮСШ Кутенко Львів 15-9 (3-3, 3-1, 3-2, 6-3)
5 18:30 ДЮСШ Кутенко Львів  Євроспорт Львів 14-5
(5-1, 1-2, 3-1, 5-1)
6
19:45 зб. Xaрківської обл. 2 зб. Xaрківської обл. 1 0-12
(0-4, 1-4, 0-5)

  Судді та протоколи ігор 15.02.2021   (0-4, 1-4, 0-5).

 3) Кручок С. (1кт) Львів \ Погребняк В. (1Кт) Xaрків Протокол 12-0

 4) Гончаров С. (МК) Дніпро. Протокол 15-9

 5) Погребняк В. (1Кт) Xaрків. Протокол 14-5

 6) Гончаров С. (МК) Дніпро.

 

  16 Лютого 2021 р. Вівторок  4-й день.  

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
7
11:00
 ДЮСШ Кутенко Львів зб. Xaрківської обл. 2 12-0 (5-2, 7-2, 4-4, 4-0)
8
12:30 ДНУ Дніпро зб. Xaрківської обл. 1 10-22
 

  Судді та протоколи ігор 16.02.2021

  7)  Погребняк В. (1Кт) Xaрків. Протокол 12-0

  8)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Кручок С. (1кт) Львів

 

 17 Лютого 2021 р. Середа  5-й день.  

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
9
11:00
Євроспорт Львів зб. Xaрківської обл. 1 0-12
(0-4, 1-8, 1-2)
10
12:30 ДНУ Дніпро  ДЮСШ Кутенко Львів 12-12 (2-6, 5-3, 3-1, 2-2)

  Судді та протоколи ігор 17.02.2021

  09)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Погребняк В. (1Кт) Xaрків  Протокол 0-12

  10)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Погребняк В. (1Кт) Xaрків

 

 

  Становище команд. Гр. ІІ (1-й Тур)  17.02.2021   Дніпро

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
1 qv
зб. Xaрківської обл. 1 4 4
 0 0
12
51-9\+42 1qv
2 qv
ДЮСШ Кутенко Львів 4
2
1
1
7
47-32\+15
2 qv
3 qv
ДНУ Дніпро 4
2
1
1
7
36-24\+12
3 qv
4 qv
Євроспорт Львів 4 1
0
3
3
17-38\-21
4 qv
5 aut зб. Xaрківської обл. 2 4
0
0
4
0
0-48\-48
5 aut
                    waterpolo.org.ua

  

Последнее обновление ( 17.02.2021 )