Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
FINA Men's Water Polo Olympic Games Qualification Tournament / Roterdam (NED) 14-21.02.2021 р. Версия для печати Отправить на e-mail
01.02.2021

  fina.jpg    У м. Ротердам (Нідерланди) з 14 по 21 лютого відбулись кваліфікаційні змагання до Олімпійських ігор (Tokyo 2020) серед чоловіків.  

  •   Group A:  1- Georgia, 2- Brazil, 3- Montenegro (Tokyo), 4- Greece (Tokyo), 5 - Canada,  6-Turkey (Covid 19)
  •  Group B:  1- Netherlands, 2- Russia, 3- Romania, 4- Germany, 5 - France, 6- Croatia (Tokyo).

 

 

  

 

 

 

 14 February 2021  Sunday  Day-1   (Roterdam Netherlands)  

Time
Gr
  White Blue   Scoure
  period
1
14:00 A
flag_georgia.png
Georgia
Greece
flag_greec.jpeg 10-11
(2-3, 3-5, 5-2, 0-1)
2 15:30 A flag_canada.png Canada Brazil
flag_brazil.png 11-7 (4-3, 1-1, 3-2, 3-1)
6
17:00 B flag_netherlands.png Netherlands  Germany
flag_germany.png 11-10 (5-2, 3-2, 2-2, 1-4)
4
20:00 B flag_croatia.png Croatia
Romania flag_romania.png 16-6 (5-1, 3-1, 4-2, 4-2)
5
21:30 B flag_france.png  France Russia flag_russia.png 12-13
(2-3, 2-4, 5-3, 3-3)
   Судді та протоколи ігор - 15.02.2021

  1)  Zwart Michiel (NED) \ Ohme Frank (GER)  

  2Peris Nenad (CRO) \ Dervieux Sebastien (FRA)

  6)  Buch Xevi (ESP) \ Goldenberg Michael (USA)

  4)  Willis Dion (RSA) \ Toffoli Fabio (BRA)

  5)  Margeta Boris (SLO) \ Ivanovski Stanko (MNE)

 

  15 February 2021  Monday  Day-2
Time
Gr
  White Blue   Scoure
  period
7
14:00 B flag_romania.png Romania Russia flag_russia.png 9-9 (3-1, 1-2, 2-4, 3-2)
8 15:30 A flag_germany.png Germany
France flag_france.png 12-13
(1-4, 3-2, 5-2, 3-5)
10
17:00 A flag_greec.jpeg Greece Brazil flag_brazil.png 15-8
(5-1, 5-2, 4-2, 1-3)
11 18:30 B flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Canada flag_canada.png 21-7
(7-1, 6-3, 4-1, 4-2)
9
20:00
B flag_croatia.png Croatia
Netherlands flag_netherlands.png 25-8
(7-1, 7-4. 5-1, 6-2)

   Судді та протоколи ігор - 15.02.2021

  07)  Bourdamis  Nikolaos (GRE) \ Dykman Mikhail (CAN)

  08)  Margeta Boris (SLO) \ Goldenberg Michael (USA)

  10)  Peris Nenad (CRO) \ Peris Nenad (CRO)

  11)  Zwart Michiel (NED) \ Voevodin Arkadiy (RUS)

  09)  Buch Xevi (ESP) \ Sanadze Irakli (GEO)

 

  16 February 2021  Tuesday  Day-3

Time
Gr
  White Blue   Scoure
  period
13
14:00 A flag_brazil.png Brazil Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 5-15 (1-3, 3-6, 1-2, 0-4)
15
17:00 A flag_canada.png Canada Georgia flag_georgia.png 11-14 (1-3, 2-3, 4-4, 4-4)
16 18:30 B flag_russia.png Russia Germany
flag_germany.png 17-5
(5-1, 1-2, 5-0, 6-2)
17
20:00
B flag_netherlands.png Netherlands Romania flag_romania.png 9-8
(2-1, 2-3, 2-2, 3-2)
18 21:30 B
flag_france.png France Croatia
flag_croatia.png 10-13 (2-3, 3-2, 2-5, 3-3)

   Судді та протоколи ігор - 16.02.2021

  13)  Ohme Frank (GER) \ Peris Nenad (CRO)

  15)  Alexandrescu Adrian (ROU) \ Voevodin Arkadiy (RUS)

  16)  Buch Xevi (ESP) \ Margeta Boris (SLO)

  17)  Goldenberg Michael (USA) \ Ivanovski Stanko (MNE)

  18)  Willis Dion (RSA) \ Turkkan Erkan (TUR)

 

 17 February 2021  Wednesday Day-4

Time
Gr
  White Blue   Scoure
  period
19 14:00 B flag_romania.png Romania Germany
flag_germany.png 12-7
(1-1, 4-4, 4-1, 3-1)
20
15:30 B flag_croatia.png Croatia
Russia flag_russia.png 13-14
(5-3, 4-4, 4-4, 0-3)
22
17:00 A flag_greec.jpeg Greece Montenegro
flag_montenegro_chernogoria.png 4-8
(1-4, 1-1, 1-1, 1-2)
23
18:30 A flag_georgia.png Georgia Brazil flag_brazil.png 12-8 (3-1, 3-1, 2-1, 4-5)
21
20:00
B flag_netherlands.png Netherlands France flag_france.png 11-11 (2-3, 0-2, 3-4, 6-2)

   Судді та протоколи ігор - 17.02.2021

  19)  Willis Dion (RSA) \ Bourdamis Nikolaos (GRE)

  20)  Turkkan Erkan (TUR) \ Sanadze Irakli (GEO)

  22)  Buch Xevi (ESP) \ Dervieux Sebastien (FRA)

  23)  Goldenberg Michael (USA) \ Peris Nenad (CRO)

  21)  Margeta Boris (SLO) \ Ivanovski Stanko (MNE)

 

18 February 2021  Thursday   Day-5

Time
Gr
  White Blue   Scoure
  period
25 14:00 A flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Georgia flag_georgia.png 11-9 (3-3, 3-1, 1-1, 4-4)
26
15:30 A flag_canada.png Canada Greece flag_greec.jpeg 6-19 (1-6, 1-3, 2-4, 2-6)
28
18:30 B flag_france.png France Romania flag_romania.png 16-7 (5-2, 3-1, 5-1, 3-3)
29
20:00
B flag_russia.png Russia Netherlands flag_netherlands.png 11-10 (3-3, 3-1, 1-2, 4-4)
30
21:30 B flag_croatia.png Croatia
Germany
flag_germany.png 22-8
(5-3, 6-2, 5-1, 6-2)

Судді та протоколи ігор - 18.02.2021

  25)  Zwart Michiel (NED) \ Peris Nenad (CRO)

  26)  Alexandrescu Adrian (ROU) \ Ohme Frank (GER)

  28)  Goldenberg Michael (USA) \ Buch Xevi (ESP)

  29)  Willis Dion (RSA) \ Margeta Boris (SLO)

  30) Toffoli Fabio (BRA) \ Dykman Mikhail (CAN)


Gr-А 
 Gr-B
Tiams G
W
D
L
P
Differenc  PL  
Montenegro 4 4
0
0
8
55-25\+30
1
Greece 4 3
0
1
6
49-3\+17
2
Georgia 4 2
0
2
4
45-41\+4
3
Canada 4 1
0
3
2
35-61\-26
4
Brazil 4 0
0
5
0
28-53\-25
5aut
      
Tiams G
W
D
L
P
Differenc   PL 
Russia 5 4
1
0
9
64-49\+15
1
Croatia
5 4
0
1
8
89-46\+43
2
France 5 2
1
1
5
62-56\+6
3
Netherlands 5 2
1
2
5
49-65\-16
4
Romania 5 1
1
3
3
42-47\-15
5aut
Germany 5 0
0
5
0
42-75\-33
6aut

  19 February 2021  Friday Day-6    1\4 Final

Time
  White Blue   Scoure
  period
31
15:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Netherlands flag_netherlands.png 13-7 (4-0, 3-3, 3-4, 3-0)
32 17:00 flag_greec.jpeg Greece France flag_france.png 17-14 (6-4, 1-4, 3-4, 3-1) (pn 4-1)
33
19:00 flag_georgia.png Georgia Croatia
flag_croatia.png 6-15
(2-3, 1-6, 1-2, 2-4)
34
21:00 flag_canada.png Canada Russia flag_russia.png 9-17
(2-5, 3-3, 3-4, 1-5)

Судді та протоколи ігор - 18.02.2021

  31)  Dervieux Sebastien (FRA) \ Voevodin Arkadiy (RUS)

  32)  Alexandrescu Adrian (ROU) \ Ohme Frank (GER)

  33)  Margeta Boris (SLO) \ Turkkan Erkan (TUR)

  34)  Toffoli Fabio (BRA) \ Bourdamis Nikolaos (GRE)


  20 February 2021  Saturday Day-7    1\2 Final

Time
  White Blue   Scoure
  period
 Semifinal 5-8 place
35 15:00 flag_netherlands.png Netherlands Georgia flag_georgia.png 14-11
(4-1, 4-3, 3-4, 3-3)
36 17:00 flag_france.png France Canada flag_canada.png 11-9
(3-2, 1-2, 5-3, 2-2)
 Semifinal 1-4 place
37
19:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Croatia flag_croatia.png 14-12 (3-2, 2-3, 3-4, 2-1) Pn (4-2)
38
21:00 flag_greec.jpeg Greece Russia flag_russia.png 13-10
(4-3, 2-2, 5-4, 2-1)

Судді та протоколи ігор - 20.02.2021

  35)  Dervieux Sebastien (FRA) \ Voevodin Arkadiy (RUS)

  36)  Alexandrescu Adrian (ROU) \ Ivanovski Stanko (MNE)

  37)  Goldenberg Michael (USA) \ Buch Xevi (ESP)

  38)  Willis Dion (RSA) \ Margeta Boris (SLO)


 21.02. 2021. Snday Day 8  Finals !!!

Time
 
White Blue   Scoure
  period
 Game for 7-8 place
39 11:00 flag_georgia.png Georgia Canada flag_canada.png 18-10 (4-2, 8-3, 3-2, 3-3)
 Game for 5-6 place
40
13:00 flag_netherlands.png Netherlands France flag_france.png 10-9
(4-2, 1-3, 0-3, 5-1)
 Bronze-medal Match
41
15:00 flag_croatia.png Croatia Russia flag_russia.png
25-24
(4-3, 2-4, 3-1, 2-3) Pn 14-13
 Gold-medal Match
42
17:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro
Greece flag_greec.jpeg 10-9
(2-3, 3-3, 1-2, 4-1)

  Судді та протоколи ігор - 21.02.2021

  39)   Ivanovski Stanko (MNE) \ Peris Nenad (CRO)

  40)   Voevodin Arkadiy (RUS) \ Dykman Mikhail (CAN)

  41)   Alexandrescu Adrian (ROU) \ Zwart Michiel (NED) 

  42)   Dervieux Sebastien (FRA) \ Ohme Frank (GER)

 

 Final position of teams  Roterdam (NED)

 21.02.202120Tiams Plc.
flag_montenegro_chernogoria.png  Montenegro 1TOKYO
flag_greec.jpeg Greece 2TOKYO
flag_croatia.png Croatia 3TOKYO
flag_russia.png Russia 4aut
flag_netherlands.png Netherlands 5 aut
flag_france.png France 6 aut
flag_georgia.png Georgia 7 aut
flag_canada.png Canada 8 aut
 www.waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 22.02.2021 )