Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
"Кубок Баркалова" 2008 р.н. 11-13.09.2020 Київ юнакі \ юніорки 2008 р.н Версия для печати Отправить на e-mail
07.09.2020

  barkalov.jpg     З 11 по 13 вересня, в місті Києві триває турнір присвячений пам'яті дворазового Олімпійського Чемпіона Баркалова Олексіія  серед юнаків 2008 р.н та молодше, серед дівчат та юнаків.

Група - А  зб. Харківської обл., зб. Закарпатської обл., КДЮСШ Кутенко Львів

Група - Б  зб. Дніпропетровської обл, ДЮСШ №3 Львів,  зб. Києва

 Судді:  Антонюк О. (НК) Київ, Лісун В.  Київ, 

Головний суддя з магань - Завізіон В. (НК) Київ.

   

 

 

 

 

 

 

  11 Вересня  2020  П'ятниця День-1.  Київ

Time   White
Blue   score Raport
1 16:15 зб. Харківської обл.  зб. Закарпатської обл. 12-11
(3-3, 1-3, 3-3, 5-2)
2 17:15 зб. Дніпропетровської зб. Києва 13-13
(4-3, 4-2, 3-5, 2-3)

  Судді та протоколи ігор - 11.09.2020

  1)  Антонюк О. (НК) КиївЛісун В.  (НК) Київ  Протокол  12-11

  2)  Мардвінцев Г. (НК) Ужгород \ Головкін Т. (НК) Xарків  Протокол  13-13

   12 Вересня  2020  Субота День-2
Time   White
Blue   score Raport
3 12:15 КДЮСШ Кутенко Львів  зб. Закарпатської обл. 5-26 (1-6, 3-5, 1-8, 0-7)
4 13:15 ДЮСШ №3 Львів зб. Дніпропетровської 19-4
(4-2, 3-1, 5-1, 7-0)
5 14:15  зб. Харківської обл.
КДЮСШ Кутенко Львів 21-7
(5-3, 4-0, 6-2, 6-2)
6 15:15  зб. Києва ДЮСШ №3 Львів 9-15 (0-4, 4-1, 3-6, 2-4)

  Судді та протоколи ігор - 12.09.2020

 3)   Головкін Т. (НК) Xарків \  Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  5-26

 4)  Головкін Т. (НК) Xарків \  Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  19-4

 5)  Мардвінцев Г. (НК) Ужгород \  Антонюк О. (НК) Київ   Протокол  21-7

 6)  Антонюк О. (НК) Київ \  Головкін Т. (НК) Xарків  Протокол  9-15

   

   13 Вересня  2020  Неділя День-3
Time   White
Blue   score Raport
7
11:15 КДЮСШ Кутенко Львів
зб. Дніпропетровської 11-21
(4-7, 2-2, 5-5, 0-7)
8
12:15 зб. Закарпатської обл.  зб. Києва 13-7
(3-0, 5-1, 2-4, 3-2)
9
13:15 зб. Харківської обл. ДЮСШ №3 Львів 7-8
(0-2, 2-3, 2-3, 3-0)

  Судді та протоколи ігор - 13.09.2020

  7)   Головкін Т. (НК) Xарків \  Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  11-21

  8)  Головкін Т. (НК) Xарків \  Момот В. (НК) Львів  Протокол  13-7

  9)   Лісун В.  (НК) Київ \  Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  7-8

 

     Фінальне становище команд                          

13.09.2020  
1
flag_ukraine.jpg ДЮСШ №3 Львів
2
flag_ukraine.jpg зб. Харківської обл.
3
flag_ukraine.jpg зб. Закарпатської обл.
4
flag_ukraine.jpg  зб. Києва
5
flag_ukraine.jpg зб. Дніпропетровської обл.
6
flag_ukraine.jpg КДЮСШ Кутенко Львів
 www.waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 17.09.2020 )