Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Україна, це Європа.
Майбутнє України,
бути в Європі !!!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат України (юнаки 2004 р.н.) та мол. / І тур (гр Б) / 11-15.03.2020 / Дніпро Версия для печати Отправить на e-mail
04.03.2020

 dnipro_dnu_2018_.jpg   З 11 по 15  березня 2020 р. у місті Дніпро, на базі басейну ДНУ, завершились ігри І туру (гр Б) чемпіонату України, серед юніорів 2004 р.н. У другий тур, який відбудеться не відомо коли, пройшли всі п'ять команд.  

      Головний суддя змагань - Гончаров С. (МК) Дніпро

  

 

 

 

 11 Березня 2020 р. Середа  1-й день.  Дніпро 

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
1
16:30
 ДЮСШ Кутенко Львів Динамо Ужгород 6-10 (0-2, 0-2, 2-4, 4-2)
2
17:45 ДНУ Дніпро УФК Львів 12-16
(3-2, 3-3, 2-5, 4-6)

  Судді та протоколи ігор 11.03.2020

 1) Наумчик Е. (НК) Львів / Головко Ю. (НК) Дніпро   

 2) Гончаров С. (МК) Дніпрo / Головко Ю. (НК) Дніпро  Протокол  12-16

 

 12 Березня 2020 р. Четвер  2-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
3
12:00
УФК Львів ДЮСШ Кутенко Львів 12-0 (2-2, 7-1, 4-0, 4-2)
4
13:15 Динамо Ужгород ДЮСШ #21  Київ 8-5
(2-2, 2-0, 3-2, 1-1)

  Судді та протоколи ігор 12.03.2020

 3)  Гончаров С. (МК) Дніпрo / Головко Ю. (НК) Дніпро  Протокол  12-0

 4)  Гончаров С. (МК) Дніпрo / Наумчик Є. (НК) Львів  Протокол  8-5

 

 13 Березня 2020 р. П'ятниця  3-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
5
12:00
ДЮСШ #21  Київ ДЮСШ Кутенко Львів 10-6 (3-2, 2-1, 3-2, 2-1)
6
13:15 ДНУ Дніпро Динамо Ужгород 9-7
(3-2, 0-0, 3-3, 3-2)

  Судді та протоколи ігор 13.03.2020

  5)  Наумчик Є. (НК) Львів / Головко Ю. (НК) Дніпро  Протокол  10-6

  6)  Гончаров С. (МК) Дніпрo / Наумчик Є. (НК) Львів 

 

   14 Березня 2020 р. Субота  4-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
7
11:30
ДНУ Дніпро ДЮСШ Кутенко Львів 14-10 (1-1, 1-3, 6-1, 6-6)
8
12:45 ДЮСШ#21  Київ УФК Львів 7-17
(2-4, 1-2, 0-3, 4-8)

  Судді та протоколи ігор 14.03.2020

 7)  Гончаров С. (МК) Дніпрo / Наумчик Є. (НК) Львів  Протокол  14-10

 8)  Гончаров С. (МК) Дніпрo / Головко Ю. (НК) Дніпро  Протокол  7-17

 

  15 Березня 2020 р. Неділя  5-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
9
10:30
УФК Львів
Динамо Ужгород 11-12 (3-3, 2-2, 4-2, 2-5)
10
11:45 ДНУ Дніпро ДЮСШ#21  Київ 10-8
(2-1, 0-3, 3-1, 5-3)

  Судді та протоколи ігор 15.03.2020

  9)  Гончаров С. (МК) Дніпрo / Головко Ю. (НК) Дніпро  Протокол  11-12

 10)  Гончаров С. (МК) Дніпрo / Наумчик Є. (НК) Львів  Протокол  10-8

 

  Становище команд. Гр. Б (1-й Тур)  15.03.2020   Дніпро

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
1 qv
УФК Львів 4 3
0
1
9
56-31\+25
1qv
2 qv
Динамо Ужгород 4
3
0
1
9
37-31\+6
2 qv
3 qv
ДНУ Дніпро 4
3
0
1
9
54-42\+3
3 qv
4 qv
ДЮСШ#21  Київ 4 1
0
3
3
30-41\-11
4 qv
5 qv
ДЮСШ Кутенко Львів 4
0
0
5
0
23-46\-23
5 qv
                    waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 15.03.2020 )