Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат України І тур (гр-A) (Юнаки 2006 р.н.) // 28.02-2.03.2020 р. Київ Версия для печати Отправить на e-mail
15.02.2020
   З kpi_kiev_.jpg 28 лютого по 2  березня 2020 року у Київ, в плавальному басейні НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", відбулись ігри 1 го туру (група А) чемпіонату України серед юнаків (2006 р.н.).

Судді: Капінус В. (МК) Київ, Мордвінцев Г. (НК) Ужгород, Антонюк О. (НК) Київ, Лісун В. (НК) Київ (Державний тренер).

Головний суддя змагань:  Качалов О. (НК) Київ.

   

 

 

 

 28 Лютого 2020 р. П'ятниця  1-й день.  Київ

Час Білі Сині Рахун.  по періодам
1
16:00 зб. Закарпатської обл. ДЮСШ Одеса
6-9 (0-0, 1-3, 2-3, 3-3)
2
17:30  ДЮСШ №21 Київ Клочкової-аk.Баркалова 0-12 (2-12, 0-2)
3 19:00 зб. Київа СДЮШОР №9  Київ 12-0
(6-0, 7-2, 1-0)

  Судді та протоколи ігор 28.02.2020

 1) Капінус В. (МК) Київ \ Лісун В. (НК) Київ  Протокол  6-9

 2) Мордвінцев Г. (НК) Ужгород \ Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  0-12

 3) Капінус В. (МК) Київ \ Вішневська С. (МК)  Харків  Протокол  12-0

  

  29 Лютого 2020 р. Субота  2-й день. 

Час Білі Сині Рахун.  по періодам
4
16:00 ДЮСШ Одеса Клочкової-аk.Баркалова 9-15
(2-4, 2-3, 2-3, 3-5)
5
17:30 зб. Закарпатської обл. зб. Київа 13-8
(3-2, 4-1, 1-1, 4-4)
6
19:00 СДЮШОР №9  Київ ДЮСШ №21 Київ 13-13 (1-5, 3-1, 6-3б 3-4) 

  Судді та протоколи ігор 29.02.2020

  4)  Мордвінцев Г. (НК) Ужгород \ Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  9-15

  5)  Вішневська С. (МК)  Харків \ Ставертій О. (НК) Одеса  Протокол  13-8

  6)  Ставертій О. (НК) Одеса \ Лісун В. (НК) Київ  Протокол 13-13

  

  01 Березня 2020 р. Неділя  3-й день. 

Час Білі Сині Рахун.  по періодам
7
10:00 Клочкової-аk.Баркалова 
СДЮШОР №9  Київ 12-0 (9-0, 3-0)
8
11:30 ДЮСШ №21 Київ зб. Закарпатської обл.  0-12 (0-6, 2-3, 1-3, 0-3)
9
13:00   зб. Київа   ДЮСШ Одеса 12-12
(3-3, 3-5, 3-2, 3-2)
  4-й день.
10
16:00 зб. Закарпатської обл.  Я.Клочкової\аk.Баркалова 
13-6
(3-0, 1-4, 5-1, 4-1)
11
17:30 ДЮСШ Одеса СДЮШОР №9  Київ 12-0 (4-0, 5-2, 2-3, 6-0)
12
19:00   зб. Київа ДЮСШ №21 Київ 17-9
(3-0, 3-4, 7-0, 4-5)

  Судді та протоколи ігор 01.03.2020

  7) Ставертій О. (НК) Одеса \ Качалов О. (НК) Київ  Протокол  12-0

   8) Лісун В. (НК) Київ \ Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  0-12

   9) Вішневська С. (МК) Харків \ Мордвінцев Г.(НК) Ужгород  Протокол 12-12

 10) Лісун В. (НК) Київ \ Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  13-6

 11) Мордвінцев Г.(НК) Ужгород \ Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  12-0

 12) Вішневська С. (МК) Харків \  Ставертій О. (НК) Одеса  Прoтокол  17-9

  

 02 Березня 2020 р. Понеділок  5-й день. 

Час Білі Сині Рахун.  по періодам
13 09:30 ДЮСШ №21 Київ ДЮСШ Одеса 0-12
(3-5, 4-8, 1-3, 0-4)
14 10:15 зб. Закарпатської обл СДЮШОР №9  Київ 12-0
(1-2, 6-0, 6-1, 2-0)
15 11:30  Я.Клочкової\аk.Баркалова 
зб. Київа 10-3
(3-0, 5-1, 1-2, 1-0)

  Судді та протоколи ігор 02.03.2020

 13)  Качалов О. (НК) Київ \ Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  0-12

 14)  Капінус В. (МК) Київ \ Ставертій О. (НК) Одеса  Протокол  12-0

 15)  Мордвінцев Г.(НК) Ужгород \ Ставертій О. (НК) Одеса  Протокол  10-3

  

  Становище команд після-1-го тур (гр А)  2.03.2020  Київ

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
1
зб. Закарпатської обл 5
4
0
1
12
56-23\+33
2 Я.Клочкової \ Аk.Баркалова 5
4 0
1 12
55-25\+30
3 ДЮСШ Одеса 5
3 1 1 10
54-33\+21
4
зб. Київа 5
2 1 2 7
52-44\+8
4
5
ДЮСШ №21 Київ 5 0
1
4
1 22-66\-44
5
6 СДЮШОР №9  Київ 5 0
1
4
1
13-61\-48
6

 

Последнее обновление ( 02.03.2020 )