В
місті Будапешт (Угорщина) 25 січня 2020 року завершилась фінальна частина
34-го чемпіонату Європи серед жінок. Чемпіонами Європи 2020 р. стала збірна Іспанії. Господарі турніру зб. Угорщини посіла трете місце, Росія зайняла друге місце.
Наші вітання зб. Іспанії.
GROUP - A Greece, Hungary, Russia (2), Croatia, Serbia, Slovakia
GROUP - B Netherlands, Spain (1), Italy (3), Israil, France, Germany
Початок ігор вказаний за київським часом.
12 January 2019 Sanday Day 1 Budapest (HUN)
№ |
Time |
gr. |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
1
|
12:30 |
A
|
|
Slovakia
|
Russia
|
|
2-31
|
(0-9, 0-5, 1-8, 1-9)
|
2 |
14:00 |
A
|
|
Greece |
Serbia
|
|
26-7
|
(9-1, 5-3, 5-2, 7-1)
|
3 |
15:30 |
B
|
|
France
|
Spain
|
|
6-15
|
(1-3, 0-3, 1-4, 4-5)
|
4 |
17:00 |
B
|
|
Germany |
Italy
|
|
4-13
|
(2-4, 2-5, 0-2, 0-2)
|
5
|
18:30 |
B
|
|
Netherlands
|
Israil
|
|
22-3
|
(4-0, 5-1,7-1, 6-1)
|
6
|
20:30 |
A
|
|
Hungary
|
Croatia
|
|
25-6
|
(5-1, 7-2, 7-1, 6-2)
|
13 0January 2019 Mоnday Day 2
№ |
Time |
gr. |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
7
|
12:30 |
B
|
|
Germany |
Netherlands |
|
3-23
|
(1-6, 0-5, 0-5, 2-7)
|
8 |
13:00 |
A
|
|
Croatia |
Greece
|
|
3-18
|
(0-6, 2-4, 0-5, 1-3)
|
9 |
15:30 |
A
|
|
Russia
|
Serbia
|
|
27-2
|
(6-2, 8-0, 8-0, 5-0)
|
10 |
17:00 |
B
|
|
Israil |
France |
|
6-10
|
(2-3, 0-4, 1-1, 3-2)
|
11
|
18:30 |
B
|
|
Italy
|
Spain
|
|
10-16
|
(2-5, 2-4, 3-3, 4-4)
|
12
|
20:00 |
A
|
|
Slovakia
|
Hungary
|
|
2-20
|
(1-5, 0-5, 1-4, 0-6)
|
15 January 2019 Wednesday Day 3
№ |
Time |
gr. |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
13
|
12:30 |
B
|
|
France |
Germany |
|
17-5
|
(7-1, 3-1, 3-1, 4-2)
|
14
|
13:00 |
B
|
|
Spain
|
Israil |
|
18-2
|
(3-0, 4-1, 7-1, 4-0)
|
15
|
15:30 |
A
|
|
Greece |
Slovakia |
|
18-2 |
(4-0, 4-2, 6-0, 4-0) |
16 |
17:00 |
A
|
|
Serbia
|
Croatia |
|
8-9
|
(1-2, 3-2, 3-3, 1-2)
|
17
|
18:30 |
B
|
|
Netherlands |
Italy
|
|
10-4 |
(2-2, 4-2, 3-0,1-0) |
18
|
20:00 |
A
|
|
Hungary
|
Russia
|
|
9-8 |
(4-3, 2-0, 2-3, 1-2) |
17 January 2019 Friday Day 4
№ |
Time |
gr. |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
19
|
12:30 |
B
|
|
Germany |
Spain
|
|
4-19
|
(2-4, 0-5, 1-5, 1-5)
|
20
|
13:00 |
B
|
|
Netherlands
|
France |
|
18-1
|
(4-1, 6-0, 4-0, 4-0)
|
21
|
15:30 |
A
|
|
Russia |
Croatia |
|
34-1
|
(9-0, 8-1, 7-0, 10-0)
|
22
|
17:00 |
B
|
|
Italy
|
Israil |
|
17-1
|
(3-0, 5-0, 4-1, 5-0)
|
23
|
18:30 |
A
|
|
Slovakia |
Serbia
|
|
6-2
|
(1-0, 2-1, 1-0, 2-1)
|
24
|
20:00 |
A
|
|
Hungary
|
Greece |
|
13-10
|
(4-4, 4-2, 2-0, 2-4)
|
19 January 2019 Sanday Day 5
№ |
Time |
gr. |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
25
|
12:30 |
B
|
|
France |
Italy
|
|
6-18
|
(2-3, 1-5, 2-6, 1-4)
|
26
|
13:00 |
A
|
|
Slovakia |
Croatia |
|
9-7
|
(1-3, 3-1, 3-2, 2-1)
|
27
|
15:30 |
B
|
|
Germany |
Israil |
|
3-10
|
(1-3, 0-4, 0-3, 2-0)
|
28
|
17:00 |
B
|
|
Spain |
Netherlands |
|
6-10
|
(0-2, 1-4, 2-2, 3-2)
|
29
|
18:30 |
A
|
|
Greece |
Russia |
|
7-12
|
(3-1, 3-4, 0-3, 1-4)
|
30
|
20:00 |
A
|
|
Serbia
|
Hungary
|
|
0-27
|
(0-5, 0-5, 0-9, 0-8)
|
Gr-А Women's | | Gr-B Women's |
Tiams |
G |
W |
D |
L |
P |
differen. |
Plc |
Hungary |
5
|
5
|
0
|
0
|
15
|
94-26\+68
|
1 qv |
Russia
|
5
|
4
|
0
|
1
|
12
|
112-21\+91 |
2 qv |
Greece
|
5
|
3
|
0
|
2
|
9
|
79-37\+42
|
3 qv |
Slovakia
|
5
|
2
|
0
|
3
|
6
|
21-78\-57
|
4 qv |
Croatia
|
5 |
1
|
0
|
4
|
3
|
26-94\-68
|
5aut |
Serbia
|
5 |
0
|
0
|
5
|
0
|
19-95\-76
|
6aut |
|
Tiams |
І |
W
|
D
|
L
|
P
|
differen. |
Plc |
Netherlands
|
5
|
5
|
0
|
0
|
15
|
83-17\+66
|
1 qv |
Spain
|
5
|
4
|
0
|
1
|
12
|
74-32\+42
|
2 qv |
Italy
|
5
|
3
|
0
|
2
|
9
|
62-37\+25
|
3 qv |
France
|
5 |
2
|
0
|
3
|
6
|
40-62\-22
|
4 qv |
Israil
|
5 |
1
|
0
|
4
|
3
|
22-70\-48
|
5aut |
Germany
|
5 |
0
|
0
|
5
|
0
|
19-82\-63
|
6uat |
|
21 January 2019 Tuesday day 6
№ |
Time |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
Game for 11-12 place |
31
|
12:30 |
|
Serbia |
Germany |
|
13-15
|
(2-4, 2-1, 6-2, 1-4) (pn 2-4)
|
Game for 9-10 place |
32
|
14:00 |
|
Croatia |
Israil |
|
7-11 |
(1-1, 2-6, 2-2, 2-2) |
Game 1\4 finals
|
36
|
15:30 |
|
Slovakia |
Netherlands
|
|
2-22 |
(0-6, 0-3, 1-7, 1-6) |
34
|
17:00 |
|
Russia |
Italy |
|
13-7 |
(3-2, 3-3, 4-1, 3-1) |
35
|
18:30 |
|
Greece |
Spain |
|
9-12 |
(3-4, 2-2, 1-3, 3-3) |
33
|
20:00 |
|
Hungary
|
France |
|
16-3 |
(5-2, 3-1, 5-0, 3-0)
|
23 January 2019 Thursday-7
№ |
Time |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
Game for 5-8 place |
37 |
15:30 |
|
France |
Greece |
|
3-13
|
(1-2, 0-2, 1-6, 1-3)
|
38 |
17:00
|
|
Italy |
Slovakia |
|
16-4
|
(2-1, 5-1, 6-0, 3-2)
|
Game for 1-4 place |
39 |
20:00
|
|
Hungary |
Spain |
|
10-11
|
(3-3, 1-2, 3-2, 3-4)
|
40 |
18:30
|
|
Russia |
Netherlands |
|
11-10
|
2-2, 2-2, 1-2, 2-1 pn 4-3
|
25 January 2019 Saturday day-8 FINALS !! !
№ |
Time |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
Game for 7-8 place |
41
|
15:30 |
|
France
|
Slovakia
|
|
17-8 |
(5-2, 4-2, 5-1, 3-3)
|
Game for 5-6 place |
42
|
17:00 |
|
Greece
|
Italy
|
|
5-7
|
(3-3, 1-2, 0-1, 1-1)
|
Bronze-medal Match |
43
|
18:30 |
|
Hungary
|
Netherlands
|
|
10-8
|
(3-5, 2-2, 4-1, 1-0)
|
Gold-medal Match |
44
|
20:00 |
|
Spain |
Russia |
|
13-12
|
(3-4, 5-4, 2-2, 3-2)
|
www.waterpolo.org.ua |
Final position of teams Budapest (HUN)
25.01.2020 |
(Women)
|
1
|
|
Spain
|
2
|
|
Russia
|
3
|
|
Hungary
|
4
|
|
Netherlands
|
5
|
|
Greece
|
6
|
|
Italy
|
7
|
|
France
|
8
|
|
Slovakia
|
21.01.2020 |
9
|
|
Israil |
10 |
|
Croatia |
11
|
|
Germany |
12
|
|
Serbia |
|
|