Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Крим Донбас, це
  УКРАЇНА

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат України 2019/20. Чоловіки (Суперліга) // II-й тур // 5-8.12.2019 Кам'янське Версия для печати Отправить на e-mail
19.11.2019
 mikomp.jpg   У місті Кам'янське Дніпропетровської області (басейн "МіКомп"), з 5 по 8 грудня 2019 р. тривають ігри IІ-го туру XXVIV Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд сезону 2019/2020 рр.  

  Судді: Костанда В. (МК) Маріуполь, Гончаров С. (МК) Дніпро, Махарадзе Г. (MК) Одеса, Черленяк Д. (НК) Ужгород, Гавриленко В. (1кт) Ужгород,  

  Головний суддя змагань - Євтушок О. (НК) Київ.

 

 

 

  5 Грудня 2019 р. Четвер  1-й день   м. Кам'янське

Час Білі Сині Рахн.    по періодам
22
12:30  зб.Харківської обл 1
НТУ-ХПІ Харків
21-7
(3-1, 5-1, 6-3, 8-1)
23
13:45
"Динамо" Львів зб. Київщини
13-2
(0-0, 1-0, 5-1, 7-1)
24
18:30
 зб.Харківської обл 2
ВК "Маріуполь"
9-18
(2-5, 1-6, 2-2, 4-5)
25
19:45 "Динамо" Львів КЗ ЛОР УФК- Львів 26-3
(5-0, 8-1, 8-0, 5-2)
26
21:00 ХПІ Харків зб. Київщини 4-7
(0-2, 1-1, 0-0, 3-4)

  Судді та протоколи ігор   5.12.2019

  22) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Костанда В. (МК) Маріуполь  Протокол  21-7

  23) Махарадзе Г. (MК) Одеса \ Черленяк Д. (НК) Ужгород  Протокол  13-2

1¹  24) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Гавриленко В. (1кт) Ужгород  Протокол  9-18

  25) Костанда В. (МК) Маріуполь \ Черленяк Д. (НК) Ужгород  Протокол 26-3

  26) Махарадзе Г. (MК) Одеса \ Гавриленко В. (1кт) Ужгород  Протокол  4-7

 

  6 Грудня 2019 р. П'ятниця  2-й день    

Час Білі Сині Рахн.    по періодам
27
10:30   зб. Київщини зб.Харківської обл 1 8-14 (0-3, 3-5, 3-1, 2-5)
28
11:45
НТУ-ХПІ Харків КЗ ЛОР УФК- Львів 12-11 (2-1, 5-3, 0-4, 3-2) pn 2-1
29
13:00
 зб.Харківської обл 2
"Динамо" Львів 1-24 (0-8, 1-6, 0-4, 0-6)
 
30
18:30  зб.Харківської обл 1 ВК "Маріуполь" 17-4 (4-1, 3-2, 5-0, 5-1)
31
19:45 зб. Київщини КЗ ЛОР УФК- Львів 12-7 (3-0, 5-1, 1-6, 3-0)
32
 21:00 НТУ-ХПІ Харків зб.Харківської обл 2 18-4 (2-1, 5-1, 6-0, 5-2)

  Судді та протоколи ігор   6.12.2019

  27)  Махарадзе Г. (MК) Одеса \ Костанда В. (МК) Маріуполь  Протокол  8-14

  28)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Гавриленко В. (1кт) Ужгород  Протокол 12-11

  29)  Махарадзе Г. (MК) Одеса \ Черленяк Д. (НК) Ужгород  Протокол 1-24

  30)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Махарадзе Г. (MК) Одеса  Протокол 17-4

  31)  Черленяк Д. (НК) Ужгород \ Гавриленко В. (1кт) Ужгород Протокол  12-7

  32)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Костанда В. (МК) Маріуполь  Протокол  18-4

 

  7 Грудня 2019 р. Субота  3-й день    

Час Білі Сині Рахн.    по періодам
33
10:30 КЗ ЛОР УФК- Львів  зб.Харківської обл 1 4-17 (1-3, 0-4, 1-5, 2-5)
34
11:45
ВК "Маріуполь" "Динамо" Львів 5-22 (0-3, 2-3, 2-6, 1-10)
35
13:00
зб. Київщини   зб.Харківської обл 2 10-7 (3-0, 0-1, 4-1, 3-4)
 
36
18:30  зб.Харківської обл 1 зб.Харківської обл 2 20-2 (6-1, 5-0, 3-0, 6-1)
37
19:45 "Динамо" Львів НТУ-ХПІ Харків 20-3 (4-1, 5-0, 5-0, 6-2)
38
 21:51 ВК "Маріуполь" зб. Київщини
6-8 (2-4, 2-1, 0-1, 2-2)

  Судді та протоколи ігор   7.12.2019

 33) Костанда В. (МК) Маріуполь \ Гавриленко В. (1кт) Ужгород Протокол 4-17

 34) Махарадзе Г. (MК) Одеса \ Черленяк Д. (НК) Ужгород  Протокол 5-22

 35) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Гавриленко В. (1кт) Ужгород  Протокол  10-7

 36) Махарадзе Г. (MК) Одеса \ Черленяк Д. (НК) Ужгород  Протокол  20-2

 37) Костанда В. (МК) Маріуполь \ Гавриленко В. (1кт) Ужгород Протокол 20-3

 38) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Махарадзе Г. (MК) Одеса  Протокол  6-8

 

  8 Грудня 2019 р. Неділя  4-й день    

Час Білі Сині Р4хн.    по періодам
39
08:30 КЗ ЛОР УФК- Львів   зб.Харківської обл 2 12-8 (2-2, 3-1, 1-5, 6-0)
40
09:45
ВК "Маріуполь" НТУ-ХПІ Харків 12-10 (3-3, 1-0, 3-3, 1-2) pn 4-2
41
11:00
  зб.Харківської обл 1 "Динамо" Львів 6-10 (0-2, 2-4, 1-2, 2-2)
42
12:15 КЗ ЛОР УФК- Львів  ВК "Маріуполь" 12-16  (3-6, 2-2, 4-5, 3-3)

  Судді та протоколи ігор   8.12.2019

  39)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Костанда В. (МК) Маріуполь  Протокол  12-8

  40)  Махарадзе Г. (MК) Одеса \ Черленяк Д. (НК) Ужгород  Протокол  12-10

  41)  Костанда В. (МК) Маріуполь \ Гончаров С. (МК) Дніпро  Протокол  6-10

  42)  Черленяк Д. (НК) Ужгород \ Гавриленко В. (1кт) Ужгород Протокол 12-16

 

Становище  команд після ІІ-го туру.  08.12.2019  (Кам'янське)

Команди І
В Н
П О Різниця місце
  12
          1 qv
  12
          2 qv
  12
          3 qv
  12
          4 qv
  12
          5 aut
  12
          6 aut
  12
          7 aut
             waterpolo.org.ua
 

Становище  команд після І-го туру.  03.11.2019  (Кам'янське)

Команди І
В Н
П О Різниця місце
"Динамо" Львів 6
6
--
0
18
115-20\+95 1
зб.Харківської обл 1 6
5
--
1
15
73-26\+27
2
зб. Київщини 6
4
--
2
12
43-48\-5
3
ВК "Маріуполь" 6
3
--
3
9
59-61\-2
4
НТУ-ХПІ Харків 6
2
--
4 6
48-57\-9
5
КЗ ЛОР УФК- Львів 6
1
--
5
2
 42-84\-42 6
зб.Харківської обл 2 6
0
--
5
1
30-114\-84
7
             waterpolo.org.ua
 
Последнее обновление ( 08.12.2019 )