Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Росія
     Окупант !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат України (юнаки 2003 р.н.) та мол. / ІII тур Фінал / 20-24.11.2019 / Дніпро Версия для печати Отправить на e-mail
14.11.2019
 dnipro_dnu_2018_.jpg     З 20 по 24 листопада 2019 р. у місті Дніпро, на базі басейну ДС ДНУ ім. О.Гончара (вул. Казакова, 24А), проходять ігри ІІІ-го фінального туру чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н. та молодше.

Головний суддя змагань - Гончаров Сергій (МК) Дніпро

 
 

 

 

 

  20 Листопада 2019 Середа  // 1-й день   Дніпро

Час Білі Сині Рахн.
 періодам
1 13:30  зб. Харківська обл.1  зб. Харківська обл.2 16-5
(5-1, 4-0, 3-3, 4-1)
2 14:45  ДЮСШ Одеса  зб. Закарпатської обл. 4-8
(2-1, 1-2, 1-2, 0-3)
3 16:00  ДНУ Дніпро  КЗ ЛОР «ЛУФК» Львів 7-18
(0-6, 3-3, 1-7, 3-2)

   Судді та протоколи ігор - 20.11.2019

  1)  Вєремєєв С. (1кт) Дніпро \  Протокол  16-5

  2)  Гоначров С. (МК) Дніпро \ Момот В. (1кт) Львів 

  3)  Головкин Т. (НК) Харків \ Ставертій О. (НК) Одеса

 

 21 Листопада 2019 Четвер // 2-й день   Дніпро

Час Білі Сині Рахн.
 періодам
4
12:30  зб. Харківська обл.2  КЗ ЛОР «ЛУФК» Львів 2-17
(0-3, 1-5, 0-4, 1-5)
5
13:45  зб. Харківська обл.1  зб. Закарпатської обл. 11-9
(1-0, 3-4, 4-1, 3-4)
6
15:00  ДНУ Дніпро  ДЮСШ Одеса 7-8 (0-3, 3-1, 3-2, 1-2)

   Судді та протоколи ігор - 21.11.2019

  4)  Головкин Т. (НК) Харків \ Вєремєєв С. (1кт) Дніпро  Протокол  2-17

  5)  Гоначров С. (МК) Дніпро \ Ставертій О. (НК) Одеса

  6)  Головкин Т. (НК) Харків \ Момот В. (1кт) Львів

 

 22 Листопада 2019 П'ятниця // 3-й день   Дніпро

Час Білі Сині Рахн.
 періодам
7
12:30  зб. Закарпатської обл.   КЗ ЛОР «ЛУФК» Львів 7-23
(1-5, 0-6, 1-7, 5-5)
8
13:45  ДЮСШ Одеса  зб. Харківська обл.1 6-16 (0-3, 2-4, 1-4, 3-5)
9
15:00  ДНУ Дніпро  зб. Харківська обл.2 11-4 (2-0, 3-1, 1-0, 5-3)

   Судді та протоколи ігор - 22.11.2019

  7)  Ставертій О. (НК) Одеса \ Вєремєєв С. (1кт) Дніпро  Протокол  7-23

  8)  Гоначров С. (МК) Дніпро \ Момот В. (1кт) Львів

  9)  Ставертій О. (НК) Одеса \ Момот В. (1кт) Львів

 

  23 Листопада 2019 Субота // 4-й день   Дніпро

Час Білі Сині Рахн.
 періодам
10
11:30  КЗ ЛОР «ЛУФК» Львів  зб. Харківська обл.1 10-9
(2-2, 1-2, 3-2, 4-3)
11
12:45  ДЮСШ Одеса  зб. Харківська обл.2 9-5 (4-3, 1-1, 2-0, 2-1)
12 14:00  ДНУ Дніпро  зб. Закарпатської обл. 9-5 (2-0, 1-2, 3-0, 3-3)

   Судді та протоколи ігор - 23.11.2019

  10)  Гоначров С. (МК) Дніпро \ Ставертій О. (НК) Одеса  Протокол  10-9

  11)  Момот В. (1кт) Львів \  Вєремєєв С. (1кт) Дніпро

  12)  Ставертій О. (НК) Одеса \ Головкин Т. (НК) Харків

 

  24 Листопада 2019 Неділя // 5-й день   Дніпро

Час Білі Сині Рахн.
 періодам
13
11:00  зб. Харківська обл.2  зб. Закарпатської обл. 7-11 (3-2, 1-3, 2-1, 1-5)
14
12:15  КЗ ЛОР «ЛУФК» Львів  ДЮСШ Одеса 14-7 (4-0, 4-0, 3-3, 3-4)
15
13:30  ДНУ Дніпро  зб. Харківська обл.1 8-13 (1-2, 2-1, 2-7, 3-3)

   Судді та протоколи ігор - 23.11.2019

 13)  Гоначров С. (МК) Дніпро \  Головкин Т. (НК) Харків

 14)  Головкин Т. (НК) Харків \ Вєремєєв С. (1кт) Дніпро

 15)  Момот В. (1кт) Львів \ Ставертій О. (НК) Одеса

 

Фінальне Становище  команд  24.11.2019  (Дніпро)

Команди І
В Н
П О Різниця місце
КЗ ЛОР «ЛУФК» Львів 10

 

28
146-67/+79
1
зб. Харківська обл.1 10
      24 126-74/+52 2
зб. Закарпатської обл. 10       16 96-89/+7 3
ДЮСШ Одеса 10       12 76-100/-24 4
ДНУ Дніпро 10
3 0 7 9 68-94/-26 5
зб. Харківська обл.2 10 0 0 10
0 36-124/-88 6
             waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 25.11.2019 )