![]() |
|
|
Збірній Київщині присуджено технічну поразку |
![]() |
![]() |
07.11.2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() Представниками "Збірної Київщини" на мандатну комісію було надано документ від Федерації водних видів спорту Казахстану (додається). Представники команд ВК "Маріуполь" та "НТУ ХПІ - ШВСМ" висловили свої протести щодо участі Максимова М. в іграх туру з причини того, що цей гравець у 2017 році виступав за російський ватерпольний клуб "Синтез" (м. Казань), але документально це довести не змогли. Зазначимо, що в такому випадку гравець повинен трансферний сертифікат LEN, що дозволяє спортсмену грати за інший клуб. Представники "Збірної Київщини" були попереджені про наслідки, що очікують на їх команду у випадку підтвердження цієї інформації. 04.11.2019 року Федерація водного поло України одержала всі необхідні документи, що довели вищенадану інформацію. Після цього ФВПУ було прийнято рішення про технічну поразку.
Звернення 1
Звернення 2
Протокол
Турнірне становище команд після І туру
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее обновление ( 07.11.2019 ) |