Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат України 2019/20. Чоловіки (Суперліга) // 1-й тур // 31.10.-03.11.2019 Кам'янське Версия для печати Отправить на e-mail
19.10.2019
 mikomp.jpg   У місті Кам'янське Дніпропетровської області (басейн "МіКомп"), з 31 жовтня по 3 листопада 2019 р. тривають ігри I-го туру XXVIV Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд сезону 2019/2020 рр.  

  СуддіГончаров С. (МК) Дніпро, Костанда В. (МК) Маріуполь, Капінус В. (МК) Київ, Чобіт Т. (1кт.) Львів, Бураков О. (1кт.) Харків

  Головний суддя змагань - Євтушок О. (НК) Київ.

  

 

 

  31 Жовтня 2019 р. Четвер  1-й день   м. Кам'янське

Час Білі Сині Рахн.    по періодам
1 12:30  зб.Харківської обл 1
НТУ-ХПІ Харків
10-1
(2-1, 2-0, 2-0, 4-0)
2
13:45
"Динамо" Львів зб. Київщини
20-5
(5-1, 4-0, 4-1, 6-2)
3
18:30
 зб.Харківської обл 2
ВК "Маріуполь"
6-17
(1-3, 1-6, 1-4, 3-4)
4 19:45 "Динамо" Львів КЗ ЛОР УФК- Львів 18-4
(6-2, 4-0, 4-1, 4-1)
5 21:00 ХПІ Харків зб. Київщини 4-7 (1-4, 0-1, 1-0, 2-2)

  Судді та протоколи ігор - 31.10.2019

  1) Капінус В. (МК) Київ \ Гончаров С. (МК) Дніпро  Протокол 10-1

  2) Костанда В. (МК) Маріуполь \ Бураков О. (1кт) Харків  Протокол  20-5

  3) Капінус В. (МК) Київ \ Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  6-17

  4) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Бураков О. (1кт) Харків  Протокол 18-4

  5) Костанда В. (МК) Маріуполь \ Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  4-7

 

1 Листопада 2019 р. П'ятниця  2-й день    

Час Білі Сині Рахн.    по періодам
6
10:30   зб. Київщини зб.Харківської обл 1  2-7 (0-1, 1-2, 1-1, 0-3)
7
11:45
НТУ-ХПІ Харків КЗ ЛОР УФК- Львів 17-7
(6-0, 4-1, 5-4, 2-2)
8
13:00
 зб.Харківської обл 2
"Динамо" Львів 2-32
(0-9, 0-3, 1-9, 1-11)
 
9
18:30  зб.Харківської обл 1 ВК "Маріуполь" 14-9
(2-3, 6-2, 3-1, 3-3)
10
19:45 зб. Київщини КЗ ЛОР УФК- Львів 13-9
(4-2, 4-0, 2-4, 3-2)
11
 21:00 НТУ-ХПІ Харків зб.Харківської обл 2 17-5
(6-1, 5-0, 3-2, 3-2)

  Судді та протоколи ігор - 1.11.2019

    6)  Костанда В. (МК) Маріуполь \ Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  2-7

    7)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Капінус В. (МК) Київ  Протокол  17-7

    8)  Костанда В. (МК) Маріуполь \ Бураков О. (1кт) Харків  Протокол  2-32

    9)  Капінус В. (МК) Київ \ Гончаров С. (МК) Дніпро  Протокол  14-9

  10)  Костанда В. (МК) Маріуполь \ Бураков О. (1кт) Харків  Протокол  13-9

  11)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  17-5

 

  2 Листопада 2019 р. Субота  3-й день    

Час Білі Сині Рахн.    по періодам
12
10:30 КЗ ЛОР УФК- Львів  зб.Харківської обл 1 2-11 (0-4, 0-4, 0-2, 2-1)
13
11:45
ВК "Маріуполь" "Динамо" Львів 2-19
(0-4, 0-5, 2-4, 0-6)
14
13:00
зб. Київщини   зб.Харківської обл 2 10-4 (2-0, 4-0, 3-2, 1-2)
 
15
18:30  зб.Харківської обл 1 зб.Харківської обл 2 27-3
(7-1, 9-1, 5-0, 6-1)
16
19:45 "Динамо" Львів НТУ-ХПІ Харків 17-3
(7-0, 4-1, 4-1, 2-1)
17  21:00 ВК "Маріуполь" зб. Київщини
5-6
(2-1, 1-4, 1-1, 1-0)

  Судді та протоколи ігор - 2.11.2019

  12)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Костанда В. (МК) Маріуполь  Протокол 2-11

  13)  Капінус В. (МК) Київ \ Бураков О. (1кт) Харків Протокол  2-19

  14)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  10-4

  15)  Капінус В. (МК) Київ \ Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  27-3

  16)  Костанда В. (МК) Маріуполь \ Бураков О. (1кт) Харків  Протокол  17-3

  17)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  5-6

 

 3 Листопада 2019 р. Неділя  4-й день    

Час Білі Сині Рахн.    по періодам
18
08:30 КЗ ЛОР УФК- Львів   зб.Харківської обл 2 11-10
(3-1, 1-0, 2-2, 0-3) pn 5-4 
19
09:45
ВК "Маріуполь" НТУ-ХПІ Харків 11-6   (3-2, 2-1, 3-1, 3-2)
20
11:00
  зб.Харківської обл 1 "Динамо" Львів 4-9
(0-3, 1-2, 2-2, 1-2)
21
12:45 КЗ ЛОР УФК- Львів  ВК "Маріуполь" 10-15  (1-6, 1-3, 3-1, 5-5)

  Судді та протоколи ігор - 3.11.2019

  18)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Костанда В. (МК) Маріуполь  Протокол  11-10

  19)  Капінус В. (МК) Київ \ Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  11-6

  20)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Костанда В. (МК) Маріуполь  Протокол  4-9

  21)  Капінус В. (МК) Київ \ Бураков О. (1кт) Харків  Протокол  10-15

 

Становище  команд після І-го туру.  03.11.2019  (Кам'янське)

Команди І
В Н
П О Різниця місце
"Динамо" Львів 6
6
--
0
18
115-20\+95 1
зб.Харківської обл 1 6
5
--
1
15
73-26\+27
2
зб. Київщини 6
4
--
2
12
43-48\-5
3
ВК "Маріуполь" 6
3
--
3
9
59-61\-2
4
НТУ-ХПІ Харків 6
2
--
4 6
48-57\-9
5
КЗ ЛОР УФК- Львів 6
1
--
5
2
 42-84\-42 6
зб.Харківської обл 2 6
0
--
5
1
30-114\-84
7
             waterpolo.org.ua
 

 

Последнее обновление ( 10.11.2019 )