Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Budapest 2020, qualification, play off 26.10.2019 (Women) Game 2 Версия для печати Отправить на e-mail
17.10.2019

 
logolen.gif  flag_ukraine.jpgflag_france.png 26 жовтня 2019 р. в Харкові в басейні НТУ-ХПІ відбулась  друга відбіркова гра Чемпіонату Європи (Budapest 2020) між жіночими збірними України та Франції. Матч завершився з рахунком 6-13 (0-5, 1-4, 1-1, 4-3) на користь француженок.

Таким чином, за результатами двох зіграних матчів плей-офф, путівку за вихід до фінальної частини ЧЄ 2020 здобула збірна команда Франції.

Нагадаємо, що першу гру збірна України  з великим рахунком програла зб.Франції 20-1 (4-0, 6-0, 3-1, 7-0) 

Збірна України, грала в такому складі: Дворжецька М. (Київ), Мельничук А. (Київ), Телипко Д. (Київ), Иванченко А. (Київ), Тараненко О. (Київ), Шевченко К. (Харків), Шведова О. (Краматорськ), Абоімова І. (Харків), Бобовнікова К. (Харків), Бабак К. (Харків), Федутенко К. (Харків), Рябченко Є. (Краматорськ), Даніліна С. (Дніпро).

тренерСлюсаренко М.  (Харків) \ гол. тренер Рябченко С.  (Краматорськ).

 
        26.10.2019 Saturday. Ukraine  Game -2
 Place, time  Kharkiv (UKR) 26.10.2019. Time: 19:00 (time local)
 Delegate.  mr. 
 Referees:  ANDJELIC Lazar (SRB) \ MAUSS Marcela (GER)
 Fouls:  UKR\FRA   8\6
 Result of game:  UKR\FRA     6-13 (0-5, 1-4, 1-1, 4-3)

 UKRAINEua.png   G 
1  RIABCHENKO Olena (1991)    
2 ABOIMOVA Iryna (1994)  1 1
3 MELNYCHUK Anastasiia (1996)   3
4 IVANCHENKO Anastasiia (2001)
   
5 TELYPKO Dina (1997) 2
1
6 DANYLINA Sabina (2001)
   
7 TARANENKO Oleksandra (2002)
1p
 
8 ALEKSIEIENKO Aryna (1990) 3
 
9 BABAK Kateryna (2004)
1
 
10 FEDUTENKO Kateryna (1996)
   
11 SHVEDOVA Olga (C) (1993)
  1
12 SHEVCHENKO Karyna (1993)    
13 DVORZHETSKA Mariia (1998)
   
  Total. 8
6
           Coach - Slyusarenko Mykola
  Head Coach -  Ryabchenko Sergiy
 
france.png France G 
1 BOULOUKBACHI Sofia (2002)    
2 MILLOT Estelle (1993)   4
3 BACHELIER Lea (C) (1993)
2

4


5 RADOSAVLJEVIC Camille (2002)
1
6 GRASS Anaelle (2000)

7 BARBIEUX Marie(1991)

8 BATTU Aurelie (1997)
2
9 DHALLUIN Juliette (2004)

2
10 MICHAUD Steffy (2001) 2

11 DESCHAMPT Yaelle(1997) 2

12 DAULE Audrey (1993)
4
13 DERENTY Lorene (1994)
   
  Total.
6
13
         Coach
 Head coach - 

    26 Oktober 2019  Saturday Qualification -2  (Women

Time   White Blue   Score Score of periods
7 19:00
flag_ukraine.jpg UKR (Kharkiv) France  qv france.png  6-13 (0-5, 1-4, 1-1, 4-3)
8 18:00
flag_germany.png GER Duisburg qv
Romania flag_romania.png 14-11
(1-2, 2-3, 2-2) (pn 5-2)
9 20:30 flag_slovakia.png SRB (Belgrad) qv Czech RP.  flag_czech_republic.png 19-8
(3-2, 5-1, 5-1, 6-4)
 REFEREE(S): SRB - CZE CASTRILLI Massimo (SUI) \ KAPINUS Volodymyr  (UKR)
10 19:00 flag_switzerland.png SUI (Oberkich) Israil  qv flag_israel.png 10-16 (3-4, 3-3, 2-5, 2-4)
11 19:00
flag_croatia.png CRO (Sibenik) qv Portugal 
flag_portugal.png 8-5
(3-3, 2-0, 1-1, 2-1)
12 19:00 flag_turkey.png TUR (Istanbul)  Slovakia qv flag_serbia.png 9-16 (3-3, 2-5, 1-5, 3-3)
 

 

  12 Oktober 2019  Saturday Qualification -1  (Women

Time   White Blue   Score Score of periods
1 21:00 france.png France
Ukraine flag_ukraine.jpg 20-1 (4-0, 6-0, 3-1, 7-0)
2 19:00
flag_romania.png Romania Germany flag_germany.png 14-13
(2-4, 4-4, 5-2, 3-3)
3 18:30 flag_czech_republic.png Czech RP. Serbia
flag_serbia.png 6-25
(1-9, 1-6, 3-6, 1-4) 
4 21:30 flag_israel.png Israil (Natanya)  Switzerland flag_switzerland.png  13-6 (2-2, 5-2, 5-0, 1-2)
5 20:30 flag_portugal.png Portugal Croatia
flag_croatia.png 13-4 (3-2, 4-4, 2-4, 4-4)
6
19:00
flag_slovakia.png
SVK (Koshyce) Turkey
flag_turkey.png
19-9
(5-4, 5-1, 5-1, 4-3)
 
 REFEREE(S)  SVK - TUR: Milovic Vuk (SRB) \ Goncharenko  Anna  (UKR)  

 

 

 

Последнее обновление ( 27.10.2019 )