Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Єдина  Країна
Единая Страна
Це Україна
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Budapesht 2020, qualification, play off 12.10.2019 (Women) Game 1 Версия для печати Отправить на e-mail
30.09.2019
 
logolen.gif     flag_france.pngflag_ukraine.jpg 12 жовтня 2019 р. відбулись перші відбіркові матчі Чемпіонату Європи (Budapesht  2020) серед жінок.

   Першу гру збірна України  з великим рахунком програла зб.Франції 20-1 (4-0, 6-0, 3-1, 7-0)

Збірна України, грала в такому складі: Дворжецька М. (Київ), Мельничук А. (Київ), Телипко Д. (Київ), Иванченко А. (Київ), Тараненко О. (Київ), Шевченко К. (Харків), Шведова О. (Краматорськ), Абоімова І. (Харків), Бобовнікова К. (Харків), Бабак К. (Харків), Федутенко К. (Харків), Рябченко Є. (Краматорськ), Даніліна С. (Дніпро).

тренерСлюсаренко М.  (Харків) \ гол. тренер Рябченко С.  (Краматорськ).

   

  12.10.2019 Saturday. France   Game -1

 Place, time of game    (FRA) 12.10.2019. Time: 20:00 (time local)
 Delegate.  mr. 
 Referees:   Ortega Alex (ESP) \ Wengenroth Ursula (SUI)
 Fouls:  FRA\UKR 12 \7
 Result of game:  FRA\UKR   20-1 (4-0, 6-0, 3-1, 7-0)

france.png FRANCE   G 
1 BOULOUKBACHI Sofia    
2 MILLOT Estelle    
3 BACHELIER Lea 2
3
4 BARRIERE Eugenie    
5 GUILLET Louise (К)  
6
6 DHALLUIN Juliette 3
1
7 VERNOUX Ema 1
 
8 BATTU Aurelie   3
9 DESCHAMPT Yaelle 2
1
10 RADOSAVLJEVIC Camille 1
 
11 CLERC Clemence 1
2
12  DAULE Audrey 2
4
13 DERENTY Lorene    
  Total. 12
20
           Coach -
  Head Coach - Bruzzo Florian
 
ua.pngUKRAINE G 
1 RIABCHENKO Olena    
2 ABOIMOVA Iryna
  1
3 MELNYCHUK Anastasiia 2
 
4 IVANCHENKO Anastasiia    
5 TELYPKO Dina 1
 
6 DANYLINA Sabina    
7 TARANENKO Oleksandra 3
 
8 ALEKSIEIENKO Aryna    
9 BABAK Kateryna 1
 
10 FEDUTENKO Kateryna    
11 SHVEDOVA Olga (K) 1
 
12 SHEVCHENKO Karyna    
13 DVORZHETSKA Mariia    
  Total.
7
1
         Coach - Slyusarenko Mykola
 Head coach - Ryabchenko Sergiy

 12 Oktober 2019  Saturday Qualification -1  (Women

Time   White Blue   Score Score of periods
1 21:00 france.png France
Ukraine flag_ukraine.jpg 20-1 (4-0, 6-0, 3-1, 7-0)
2 19:00
flag_romania.png Romania Germany flag_germany.png 14-13
(2-4, 4-4, 5-2, 3-3)
3 18:30 flag_czech_republic.png Czech RP. Serbia
flag_serbia.png 6-25
(1-9, 1-6, 3-6, 1-4) 
4 21:30 flag_israel.png Israil (Natanya)  Switzerland flag_switzerland.png  13-6 (2-2, 5-2, 5-0, 1-2)
5 20:30 flag_portugal.png Portugal Croatia
flag_croatia.png 13-4 (3-2, 4-4, 2-4, 4-4)
6
19:00
flag_slovakia.png
SVK (Koshyce) Turkey
flag_turkey.png
19-9
(5-4, 5-1, 5-1, 4-3)
 
 REFEREE(S)  SVK - TUR: Milovic Vuk (SRB) \ Goncharenko  Anna  (UKR)  

 

 26 Oktober 2019  Saturday Qualification -2  (Women

Time   White Blue   Score Score of periods
7 20:00
flag_ukraine.jpg Ukraine (Kharkiv) France france.png    
8  
flag_germany.png   Germany Romania flag_romania.png    
9 16:00 flag_slovakia.png Serbia (QV) Czech RP.  flag_czech_republic.png    
10   flag_switzerland.png Switzerland Israil flag_israel.png  
 
11 17:00
flag_croatia.png   Croatia (Zagreb) Portugal 
flag_portugal.png  
 
12 19:30 flag_turkey.png Turkey  Slovakia flag_serbia.png    
 

 

 

Последнее обновление ( 17.10.2019 )