Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Budapesht 2020, Qualification European Tournament Men's 11-13.10.2019 Версия для печати Отправить на e-mail
28.09.2019

novaky_10-12.10.2019__.jpg  з 11 по 13 жовтня 2019 р. тривали кваліфікаційні ігри за вихід до фінальної частини чемпіонату Європи, який відбудеться з 12 по 26 січня 2020 року у м. Будапешт (Угорщина). Перші дві команди з кожної групи, отримають право брати участь у фінальній частині чемпіонату Європи. Збірна України не братиме участь в ЧЄ 2020 р.

Збірна України, грала в такому складі: Н. Бабський (УФК Львів), И. Кечеджи (УФК Львів), О. Джура (УФК Львів), М. Осика (УФК Львів), К. Алєксєєв (УФК Львів), Ю. Маметьев (''Динамо'' Львів), О. Дядюра (''Динамо'' Львів), А. Погосян (''Динамо'' Львів), К. Нікольский (''Динамо'' Львів), В. Войтенко (зб.Харківської обл.), В. Євстратов (зб.Харківської обл.), Кріволапов (''ВК'' Маріуполь), О. Абрамов (Без клубу).
тренер  О. Євтушок (Київ), гол. тренер В. Завізіон (Київ).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Group -А in Georgia: Switzerland, Germany (2qv), Georgia (1qv).
Group -В in Slovakia: Belarus (3), France (2qv), Ukraine (4), Slovakia (1qv)
Group -С in Malta: Romania (1qv)Portugal (3), Malta (2qv)  
Group -D in Netherlands: Netherlands (2qv), Lithuania (3), Turkey (1qv)

Початок ігор вказано за київським часом.

 

 11.10.2019 Friday Day 1.

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (A)  in Georgia (Tbilisi)
1 18:30 flag_switzerland.png Switzerland
Germany
flag_germany.png 7-18
(0-4, 2-3, 1-4, 4-7)
 Group (B) in Slovakia (Novaky) 
1
18:30 flag_france.png France  Ukraine flag_ukraine.jpg 20-5
(3-2, 7-2, 5-1, 5-0)
 REFEREE(S)  FRA-UKRHsentschel Gernot (GER) \  Berishvili Levan (GEO)
2
20:00 flag_slovakia.png Slovakia
Belarus
flag_belarus.png 19-4
(4-0, 7-0, 4-1, 4-3)
 Group (C) in  Malta
1
18:30 flag_romania.png Romania
Portugal
flag_portugal.png 15-7
(4-1, 2-2, 3-2, 6-2)
 Group  (C) Netherlands (Utrecht)
1 20:30 flag_netherlands.png Netherlands
Lithuania
flag_lithuania.png 21-4 (6-2, 3-0, 8-2, 4-0)
  REFEREE(S) NED-LTU:  Santos  Luis (POR) \  Byelyevtsov Vyacheslav  (UKR)

 

  12.10.2019 Saturday Day 2.

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (A)  in Georgia (Tbilisi)
2
19:30 flag_georgia.png Georgia
Germany flag_germany.png 9-7 (5-2, 0-1, 1-2, 3-2)
 Group (B) In Slovakia (Novaky)
3
18:00 flag_belarus.png Belarus France
flag_france.png 6-22 (2-7, 2-6, 1-3, 1-6)
4
19:30 flag_slovakia.png Slovakia
Ukraine flag_ukraine.jpg
16-5
(3-0, 5-3, 2-1, 6-1)
 REFEREE(S) SVK - UKR: Balzan Peter (MLT) \ Berishvili Levan (GEO)
 Group (C) in  Malta
2
18:30 flag_malta.png Malta
Portugal flag_portugal.png 12-10 (6-4, 3-1, 3-4, 0-1)
 Group (D) Netherlands (Utrecht)
2
20:30 flag_turkey.png Turkey
Lithuania flag_lithuania.png 24-7
(8-4, 7-2, 5-1, 4-0)
 REFEREE(S) TUR - LTU:  Horvat Robert Robert (SVK) \ Santos  Luis (POR)

 

13.10.2019 Sandey Day 3.

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (A)  in Georgia (Tbilisi)
3
09:00 flag_georgia.png Georgia Switzerland flag_switzerland.png 24-7 (6-1, 6-0, 6-4, 6-2)
 REFEREE(S) GEO - SUI: Zwart Michiel (NED) \  Balanescu Mihai George (ROU)
 Group (B)  In Slovakia (Novaky)
5
11:00 flag_ukraine.jpg Ukraine  Belarus flag_belarus.png 7-10 (1-4, 2-1, 4-3, 0-2)
 REFEREE(S) UKR - BLR:  Balzan Peter (MLT) \ Hsentschel Gernot (GER)
6
12:30 flag_slovakia.png Slovakia
France
flag_france.png 9-6 (3-2, 2-3, 3-0, 1-1)
  REFEREE(S) SVK - FRA: Berishvili Levan (GEO) \ Uz Akif (TUR)
 Group  in (C) Malta
3
11:00 flag_malta.png Malta Romania flag_romania.png 7-13 (2-3, 2-3, 2-4, 1-3)
 REFEREE(S) MLT - ROU:  Dervieux Sebastien (FRA) \  Garcia  Ruben (SUI)
 Group (D) Netherlands (Utrecht)
3
13:30 flag_netherlands.png Netherlands Turkey flag_turkey.png 8-8 (3-1, 2-2, 2-2, 1-3)
 REFEREE(S) NED - TUR:  Horvat Robert Robert (SVK) \ Byelyevtsov Vyacheslav  (UKR)

 

  Gr. (A) Final position of the teams 13.10.2019   Georgia (Tbilisi)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_georgia.png Georgia 2
2 0 0 6 33-14\+19 1 qv
flag_germany.png Germany 2
1 0 1 3 25-16\+9 2 qv
flag_switzerland.png Switzerland 2
0 0 2 0 14-42\-28 3 aut
                waterpolo.org.ua

 

Gr (B) Final position of the teams 13.10.2019 Novaky (Slovakia)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_slovakia.png Slovakia 3
3 0 0 9 44-15\+29 1 qv
flag_france.png France 3
2 0 1 6 48-20\+28 2 qv
flag_belarus.png Belarus 3
1 0
2
3
20-48\-28
3 aut
flag_ukraine.jpg Ukraine 3
0
0
3
0
17-46\-29
4 aut
                waterpolo.org.ua

 

  Gr (C) Final position of the teams 13.10.2019 Malta

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_romania.png Romania 2
2 0 0 6 28-14\+14
1 qv
flag_malta.png Malta 2
1 0 1 3 19-23\-4 2 qv
flag_portugal.png Portugal 2
0 0 2 0 17-27\-10
3 aut
                waterpolo.org.ua

 

  Gr (D) Final position of the teams 13.10.2019   Netherlands

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_turkey.png Turkey 2
1
1
0 4
32-15\+17 1 qv
flag_netherlands.png Netherlands 2
1 1
0
4
29-12\+17 2 qv
flag_lithuania.png Lithuania 2
0 0 2 0 11-45\-34 3 aut
                waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 14.10.2019 )