Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
FINA World Championhips (Women) 9-15.09.2019 Funchal, Madeira (Portugal) Версия для печати Отправить на e-mail
29.07.2019

69886022_2431985527073667_6384619346798313472_n.jpgВ місті Funchal, Madeira (Portugal) з 9 по 15 вересня заершився чемпіонат світу з водного поло серед юніорок.

Group -А:  Hungary, USA, AustraliaJapan
Group -В:  Brazil, Netherlands (3), Kazakhstan, Spain
Group -С:  South Africa, Portugal, Italy (3)Russia (1)  
Group -D:  Greece, Canada, New ZelandChina

Чемпіонами Світу, стала збірна Росії.

 

 

  9.09.2019  Monday  Day 1   Funchal, Madeira (Portugal)
Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1 11:00 A
flag_hungary.png Hungary Australia
flag_australia.png 10-9 (4-2, 3-2, 2-1, 1-4)
2 12:20 A
flag_united_states.png USA Japan
flag_japan.png 11-11 (3-1, 4-2, 1-5, 3-3)
3 23:15 B
flag_brazil.png Brazil Kazakhstan flag_kazakhstan.png 15-10
(2-4, 4-2, 4-3, 5-1)
5 15:00 B
flag_netherlands.png Netherlands Spain
flag_spain.png 12-12 (2-4, 4-3, 3-3, 3-2)
6 19:20 D
flag_greec.jpeg Greece New Zeland  flag_new_zealand.png 15-9 (3-3, 6-2, 2-2, 4-2)
7 20:40 D
flag_canada.png  Canada China flag_china.png 9-12
(1-1, 1-5, 3-2, 4-4)
 CAN-CHINA \ Referees: Daren Brown Spiritosanno (USA)\Anna Goncharenko (UKR)
4
18:00 C
flag_south_africa.png South Africa Italy flag_italy.jpeg 10-16 (3-2, 1-6, 2-3, 4-5)
8 22:00 C
flag_portugal.png Portugal Russia flag_russia.png
3-24
(0-8, 1-4, 1-6, 1-6)

  

  10.09.2019   Tusday  Day 2
Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
9
11:00 B
flag_spain.png Spain Kazakhstan flag_kazakhstan.png 22-5
(7-1, 3-1, 4-2, 8-1)
10
12:20 B
flag_brazil.png Brazil Netherlands
flag_netherlands.png 7-19
(2-3, 2-7, 1-3, 2-6)
11
13:40
C
flag_russia.png Russia Italy flag_italy.jpeg 14-11 (5-3, 3-3, 4-2, 2-3)
12
15:00 D
flag_china.png China New Zeland  flag_new_zealand.png 13-7
(4-2, 5-1, 3-1, 1-3)
13
18:00 D
flag_greec.jpeg Greece Canada flag_canada.png 16-9
(6-2, 5-1, 4-2, 1-4)
14
19:20 A
flag_japan.png Japan   Australia
flag_australia.png 10-11
(1-2, 3-1, 3-4, 3-4)
15
20:40 A
flag_hungary.png Hungary USA flag_united_states.png 7-8
(2-2, 2-2, 2-3, 1-1)
  HUN - USA \ Referees: Alessia Ferrari (ITA)\ Anna Goncharenko (UKR)
16
22:00 C
flag_south_africa.png South Africa Portugal flag_portugal.png 13-5 (3-0, 3-2, 4-1, 3-2)

  

  11.09.2019   Wensday  Day 3    
Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
17
11:00 D
flag_greec.jpeg Greece China
flag_china.png 8-6 (4-3, 1-1, 2-2, 1-0)
18
12:20 D
flag_canada.png Canada New Zeland flag_new_zealand.png 8-4
(1-2, 2-1, 4-0, 1-1)
19
13:40
C
flag_south_africa.png South Africa Russia flag_russia.png 1-21
(0-7, 0-3, 1-7, 0-4)
20
15:00 A
flag_hungary.png Hungary
Japan  flag_japan.png 12-10 (2-5, 4-0, 4-4, 2-1)
21
18:00 A
flag_united_states.png  USA Australia
flag_australia.png 9-8
(1-3, 1-1, 4-2, 3-2)
22
19:20 B
flag_brazil.png Brazil Spain flag_spain.png 3-14
(0-3, 1-2, 1-3, 1-6)
23
20:40 B
flag_netherlands.png  Netherlands Kazakhstan flag_kazakhstan.png 15-4
(5-1, 2-1, 6-1, 2-1)
 NED - KAZ \ RefereesAnna Goncharenko (UKR)\ Josko Prancic (CRO)
24
22:00 C
flag_portugal.png Portugal Italy
flag_italy.jpeg 4-18
(0-1, 3-7, 1-4, 0-6)
Gr-А  Gr-B 
Tiams G W D L P differen. Plc
 USA 3
2
1
0
5
28-26\+2
1
Hungary 3
2
0
1
4
29-27\+2
2
Australia
3
1
0
2
2
28-29\-1
3
Japan
3
0
1
2
1
31-34\-3
4
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
 Netherlands 3 2
1
0
5
47-23\+24
1
Spain
3
2
1
0
5
48-20\+28
2
Brazil
3 1
0
2
2
25-43\-18
3
Kazakhstan 3 0
0
3
0
19-52\-34
4
Gr-C   Gr-D  
Tiams G W D L P
differen. Plc
Russia 3
3
0
0
6
59-15\+44
1
Italy 3 2
0
1
4
 
2
South Africa 3 1
0
2
2
24-42\-18
3
Portugal 3 0
0
3
0
  4
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Greece 3 3
0
0
6
39-24\+15
1
 China
3 2
0
1
4
21-24\+7
2
Canada 3 1
0
2
2
26-32\-6
3
New Zeland 3 0
0
3
0
20-36\-16
4
  12.09.2019  Thursday Day 4    Crossover matches
Time
  White Blue   Scoure Scoure of period
  1\2 finals for 13-16 place
25 12:00 flag_japan.png Japan
Kazakhstan flag_kazakhstan.png 19-5
(5-1, 5-2, 5-1, 4-1)
26 13:20
flag_portugal.png Portugal New Zeland flag_new_zealand.png 3-18
(0-8, 0-2, 1-4, 2-4)
 1\4 finals for 1-12 place
27 14:40 flag_hungary.png Hungary Brazil flag_brazil.png 14-10
(3-2, 4-3, 4-3, 3-2)
28 19:20 flag_australia.png Australia Spain  flag_spain.png 9-11
(1-3, 1-3, 3-2, 4-3)
 AUS - SPE \ Referees:   Ursulla Wengenroth (SUI) \ Anna Goncharenko (UKR)
29
20:40
flag_italy.jpeg Italy
Canada  flag_canada.png 18-6
(3-2, 7-3, 6-1, 2-0)
30
22:00 flag_south_africa.png South Africa  China flag_china.png 5-13
(2-1, 0-2, 1-8, 2-2)

 

  13.09.2019   Friday  Day 5   Quarter Final Round
Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for 15-16 place
31
11:00 flag_kazakhstan.png Kazakhstan Portugal
flag_portugal.png 13-6 (2-3, 2-1, 3-0, 6-2)
 Game for 13-14 place
32
12:20 flag_japan.png
Japan
New Zeland flag_new_zealand.png 13-10 (3-2, 5-3, 2-3, 3-2)
 1\2 finals for 9-12 place
33
13:30
flag_brazil.png Brazil Canada  flag_canada.png 7-9
(1-2, 2-2, 2-1, 2-4)
34
15:00 flag_australia.png Australia South Africa flag_south_africa.png 16-5
(4-1, 5-2, 1-1, 6-1)
 1\4 finals for 1 -8 place
35
18:00 flag_united_states.png USA
Italy flag_italy.jpeg 8-9
(3-4, 2-1, 3-2, 0-2)
36
19:20 flag_netherlands.png Netherlands China flag_china.png 8-6
(3-1, 1-0, 1-1, 3-4)
37
20:40 flag_russia.png Russia
Hungary  flag_hungary.png 18-11
(6-2, 6-3, 4-2, 2-4)
38
22:00 flag_greec.jpeg Greece Spain flag_spain.png 10-8
(6-1, 3-4, 0-3, 1-0)
 GRE - SPE \ Referees:  Sander Paul Gransjean (NED) \ Anna Goncharenko (UKR)

    

14.09.2019   Saturday  Day 6
Time
  White Blue   Scoure Scoure of period
 Game for 11-12 th place
39
12:00 flag_brazil.png Brazil South Africa flag_south_africa.png 13-12
(1-2, 3-3,1-1, 4-3)  pn 4-3
 Game for 9-10 th place
40
13:20
flag_canada.png Canada Australia flag_australia.png  5-14 (0-2, 2-4, 1-4, 2-4) 
 1\2 finals 5-8 place
41
14:40 flag_united_states.png USA
China flag_china.png  16-10 (7-3, 3-1, 4-2, 2-4)
42
19:20 flag_hungary.png Hungary Spain flag_spain.png 8-13
(0-3, 0-2, 2-3, 3-5)
 1\2 finals 1-4 place
43
20:40
flag_italy.jpeg Italy Netherlands flag_netherlands.png 8-11
(3-1, 1-3, 3-4, 1-3)
44
22:00 flag_russia.png Russia Greece  flag_greec.jpeg 16-9
(5-3, 4-1, 3-2, 4-3)

 

15.09.2019   Sunday  Day 7  Finals !!!
Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for 7-8 place
45
18:00
flag_china.png China Hungary flag_hungary.png 7-12
(0-4, 2-3, 2-1, 3-4)
  Game for 5-6 place
46
19:20 flag_united_states.png USA
Spain flag_spain.png 9-10
(0-0, 4-3, 2-3, 3-4)
  Bronze-medal Match
47
20:40 flag_italy.jpeg Italy Greece flag_greec.jpeg 9-8
(4-1, 2-2, 2-3, 1-2)
 ITA - GRE \ Referees:  Sander Paul Gransjean (NED) \ Anna Goncharenko (UKR)
  Gold-medal Match
48
22:00 flag_netherlands.png Netherlands Russia flag_russia.png 5-11
(3-5, 0-2, 2-2, 0-2)
                                            www.waterpolo.org.ua

Final position. Funchal, Madeira (Portugal)  

 15.09.2019Пр   Tiams Place
flag_russia.png Russia 1
flag_netherlands.png Netherlands 2
flag_italy.jpeg Italy 3
flag_greec.jpeg Greece 4
flag_spain.png Spain 5
flag_united_states.png USA 6
flag_hungary.png Hungary 7
flag_china.png China 8
 14.09.2019
flag_australia.png Australia 9
flag_canada.png
 Canada
10
flag_brazil.png Brazil 11
flag_south_africa.png South Africa 12
 13.09.2019
flag_japan.png Japan 13
flag_new_zealand.png New Zeland 14
flag_kazakhstan.png Kazakhstan 15
flag_portugal.png Portugal 16
www.waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 17.09.2019 )