Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Крим Донбас, це
  УКРАЇНА

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
EUROPEAN (U 17) WATER POLO CHAMPIONSHIPS - MEN Georgia (GEO) 11 - 18 August 2019 Версия для печати Отправить на e-mail
28.07.2019
 flag_georgia.png  В місті  Тбілісі (Грузія), з 11 по 18 серпня 2019 року завершились фінальні ігри чемпіонату Європи серед юнаків у віковій категорії (U 17).

Нагадаємо, що збірна України (гол. тренер В. Момот (Львів), не змогла здобути путівку до фінальної частини.

Початок ігор вказано за місцевим часом. +1 година від київського часу.

GROUP - A   Russia, Italy-1, Turkey, Malta          

GROUP - B   Montenegro, Greece,  Romania, Georgia                                              

GROUP - C   Hungary-3, Serbia, Slovakia, Netzherlands

GROUP - D   Spain -2, Croatia, Germany, France 

 

11.08.2019  Sunday day-1  Tbilisi (GEO) 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1 10:00 A
flag_russia.png Russia
Turkey
flag_turkey.png 13-7
(4-1, 2-2, 4-2, 3-2)
2 11:30 D
flag_croatia.png Croatia 
 France
flag_france.png 9-7
(0-2, 2-2, 5-2, 2-1)
3 13:00
C
flag_hungary.png   Hungary Slovakia
flag_slovakia.png 18-2
(1-0, 4-1, 7-0, 6-1)
4 14:30 C
flag_serbia.png  Serbia  Netherlands flag_netherlands.png 9-8
(2-3, 0-3, 3-2, 4-0)
5 16:00
A
flag_italy.jpeg Italy 
 Malta flag_malta.png 20-4 (6-0, 6-0, 5-2, 3-2)
6 17:30 B
flag_greec.jpeg Greece
 Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 8-4 (0-2, 3-0,  2-1, 3-1)
7 19:00 B
flag_georgia.png  Georgia Romania
  12-10 (3-3, 4-1, 2-3, 3-3)
8 21:00 D
flag_spain.png  Spain  Germany flag_germany.png 11-9 (4-2, 1-2, 3-2, 3-3)

  

  12.08.2019  Monday day-2    

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
9
10:00 B
flag_romania.png  Romania  Greece flag_greec.jpeg 1-11
(1-1, 0-4, 0-0, 0-6)
10
11:30 C
flag_netherlands.png  Netherlands Slovakia
flag_slovakia.png 14-8 (4-3, 3-1, 3-3, 4-1)
11
13:00
A
flag_malta.png  Malta  Turkey flag_turkey.png 12-8  (5-3, 4-3, 1-2, 2-0) 
12
14:30 D
flag_france.png  France  Germany
flag_germany.png 6-11  (0-3, 1-3, 2-2, 3-3) 
13
16:00
A
flag_russia.png Russia
 Italy flag_italy.jpeg 12-16 (0-3, 3-4, 2-3, 7-6)
14
17:30 D
flag_spain.png  Spain
 Croatia flag_croatia.png 6-4 (0-1, 2-0, 3-1, 1-2)
15
19:00 B
flag_montenegro_chernogoria.png   Montenegro  Georgia
flag_georgia.png 9-5  (2-2, 2-1, 2-1, 3-1) 
16
20:30 C
flag_hungary.png   Hungary Serbia
flag_serbia.png 12-3 (4-0, 4-0, 1-1, 3-2)

  

  13.08.2019  Tuesday day 3    

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
17
10:00 C
flag_serbia.png Serbia Slovakia flag_slovakia.png 14-4 (4-2, 4-0, 2-1, 4-1)
18
11:30 D
flag_croatia.png  Croatia  Germany flag_germany.png 5-7
(0-1, 2-5, 2-1, 1-0)
19
13:00
A
flag_spain.png Spain France flag_france.png 11-11
(3-3, 1-4, 2-2, 5-2)
20
14:30 D
flag_italy.jpeg  Italy  Turkey flag_turkey.png 16-9 (5-1, 5-2, 4-2, 2-4)
21
16:00
B
flag_romania.png  Romania Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 6-16 (1-6,  1-2, 3-4, 1-4)
22
17:30 C
flag_hungary.png Hungary Netherlands flag_netherlands.png 11-7  (2-1, 3-1, 2-2, 4-3)
23
19:00 B
flag_georgia.png  Georgia  Greece flag_greec.jpeg 7-18 (1-4, 2-5, 2-4, 2-5)
24
20:30 A
flag_russia.png Russia Malta flag_malta.png 14-12  (5-2, 3-4, 4-2, 2-4)
Gr-А  Gr-B   
Tiams G W D L P differen. Plc
  Italy 3 3
0
0
9
  1
 Russia 3 2
0
1
6
  2
 Malta 3 1
0
2
3
  3
 Turkey 3 0
0
3
0
  4
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Greece 3 3
0
0
9
  1
Montenegro 3 2
0
1
6
  2
Georgia 3 1
0
2
3
  3
Romania 3 0
0
3
0
  4
Gr-C    Gr-D   
Tiams G W D L P
differen. Plc
Hungary 3 3
0
0
9
  1
Serbia 3 2
0
1
6
  2
Netherlands 3 1
0
2
3
  3
Slovakia 3 0
0
3
0
  4
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Spain 3 2
1
0
7
  1
Germany
3 2
0
1
6
  2
Croatia 3 1
0
2
3
  3
France 3 0
1
2
1
  4

  14.08.2019  Wednesday day 4

Time   White Blue   Score Score of periods
 1\2 finals for 13-16 place
25 11:30 flag_turkey.png Turkey
Slovakia flag_slovakia.png  14-8 (1-1, 5-2, 5-1, 3-4)
26 13:00 flag_romania.png Romania  France flag_france.png  10-12 (4-2, 1-4, 2-2, 3-4)
 1\8 finals for 1-12 place
27 14:30 flag_russia.png  Russia
 Netherlands
flag_netherlands.png 15-13
(3-3, 2-2, 3-4, 3-2) (pn 4-2)
28 16:00 flag_serbia.png Serbia  Malta 
flag_malta.png 19-4
(5-1, 5-0, 5-1, 4-2)
29 17:30 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro
Croatia 
flag_croatia.png 12-11  (2-2, 1-2, 3-2, 1-1) (pn 5-4)
30 19:00 flag_germany.png  Germany 
Georgia  flag_georgia.png 11-6 (2-1, 2-0, 2-2, 5-3)

   

  15.08.2019  Thursday  Day 5

Time   White Blue   Score Score of periods
  1\2 finals for 9-12 place
31
10:00 flag_netherlands.png  Netherlands Croatia flag_croatia.png 7-14
(4-4, 0-5, 2-4, 1-1)
32
11:30 flag_malta.png Malta
Georgia flag_georgia.png  4-7 (2-3, 1-0, 1-2, 0-2)
 1\4 finals for 1-8 place
33
13:00 flag_serbia.png Serbia Greece flag_greec.jpeg 3-5 (2-2, 0-1, 1-1, 0-1)
34
14:30 flag_russia.png  Russia  Spain 
flag_spain.png 3-15 (0-4, 0-4, 1-6, 2-1)
35
16:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Hungary
flag_hungary.png 4-7 (0-1, 2-3, 0-2, 2-1)
36 17:30 flag_germany.png Germany Italy
flag_italy.jpeg 6-13
(0-4, 3-2, 1-5, 2-2)

 

  16.08.2019  Friday  Day 6

Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for 15-16 place
37
16:00 flag_slovakia.png Slovakia Romania flag_romania.png  4-17 (1-5, 1-5, 0-3, 2-4)
  Game for 13-14 place
38
17:30 flag_turkey.png Turkey
France flag_france.png  6-7 (3-2, 2-3, 0-1, 1-1)
   Game for 11-12 place
39
19:00 flag_netherlands.png  Netherlands  Malta  flag_malta.png  16-9 (6-2, 3-3, 2-1, 5-3)
  Game for 9-10 place
40
20:30 flag_croatia.png Croatia  Georgia flag_georgia.png  11-6 (0-2, 3-1, 4-1, 4-2)


  

  17.08.2019  Saturday  Day 7  1\2 Finals

Time   White Blue   Score Score of periods
  1\2 finals for 5-8 place 
41
16:00 flag_russia.png Russia Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 5-9 (2-1, 1-4,  1-1, 1-3)
42
17:30 flag_serbia.png Serbia  Germany flag_germany.png 8-4 (2-0, 1-2, 3-1, 2-1)
  1\2 finals for 1-4 place  
43
19:00 flag_spain.png Spain Hungary flag_hungary.png 8-5 (2-2, 3-0, 2-2, 1-1) 
44
20:30 flag_greec.jpeg Greece  Italy flag_italy.jpeg 8-13 (1-5, 1-2, 5-3, 1-3) 

 

  18.08.2019  Sunday  Day 8   FINALS !! !

Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for 7-8 place
45
 16:00 flag_russia.png Russia Germany flag_germany.png 4-12
(0-1, 1-3, 1-5, 2-3)
  Game for 5-6 place
46
 17:30 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Serbia flag_serbia.png 11-10
(3-1, 3-3, 1-4, 4-2)
  Bronze-medal Match
47
19:00 flag_hungary.png Hungary Greece flag_greec.jpeg 10-4
(3-1, 3-1, 3-1, 1-1)
  Gold-medal Match
48
20:30
flag_spain.png Spain
Italy flag_italy.jpeg 6-10
(1-2, 2-1, 0-3, 3-4)
                                           www.waterpolo.org.ua

 

Final position. Tbilisi (Georgia)  

 18.08.2019Пр   Tiams Place
flag_italy.jpeg Italy 1
flag_spain.png Spain 2
flag_hungary.png Hungary 3
flag_greec.jpeg Greece 4
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro 5
flag_serbia.png Serbia 6
flag_germany.png Germany 7
flag_russia.png Russia 8
flag_croatia.png  Croatia 9
flag_georgia.png  Georgia 10
flag_netherlands.png  Netherlands 11
flag_malta.png  Malta 12
flag_france.png France 13
flag_turkey.png  Turkey 14
flag_romania.png  Romania 15
flag_slovakia.png  Slovakia 16


  

 

Последнее обновление ( 21.08.2019 )