Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
EUROPEAN (U 15) WATER POLO CHAMPIONSHIPS - MEN Burgas (BUL) 21 - 28 July 2019 Версия для печати Отправить на e-mail
09.07.2019
 flag_bulgaria.png   В місті  Бургас (Болгарія),  28 липня 2019 року завершився фінальний тур чемпіонату Європи серед юнаків у віковій категорії (U 15).В фіналі за перше місцк, збірна Угорщини впевно переграла юнаків з Монтенегро 15-9 (5-0, 4-2, 2-4, 4-3) і здобула звання Чемпіонів Європи 2019 р. 

Нагадаємо, що збірна України (гол. тренер О. Смеркус (Харків), не змогла здобути путівку до фінальної частини.

 

GROUP - A   Hungary (1),  Croatia, Slovakia, Romania                           

GROUP - B   Spain, Greece, Turkey, Bulgaria                                      

GROUP - C   Italy (3), Georgia, Netzherlands, Russia

GROUP - D   Serbia, Montenegro (2), Slovenia, Belarus

 

  21.07.2019  Sanday day-1  Burgas (BUL) 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1 09:00 A
flag_hungary.png  Hungary Slovakia
flag_slovakia.png 20-6
(5-1, 5-1, 7-1, 3-3)
2 10:30 A
flag_romania.png Romania Croatia  flag_croatia.png 12-5
(4-2, 2-0, 4-1, 2-2)
3 12:00
D
flag_serbia.png Serbia Slovenia flag_slovenia.png 22-4
(4-1, 6-1, 7-2, 5-0)
4 13:30 B
flag_spain.png Spain Turkey
flag_turkey.png 14-9
(6-4, 3-3, 2-1, 3-1)
5 15:00
D
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Belarus
flag_belarus.png 19-7
(6-2, 4-3, 2-1, 7-1)
6 16:30 C
flag_georgia.png Georgia Russia flag_russia.png 9-9
(5-2, 1-1, 3-2, 0-4)
7 18:00 B
flag_greec.jpeg Greece Bulgaria flag_bulgaria.png 24-4
(6-1, 8-2, 6-1, 4-0)
8 19:30 C
flag_italy.jpeg Italy   Netherlands flag_netherlands.png 13-7
(3-1, 4-2, 4-1, 2-3)

  

  22.07.2019  Manday day-2    

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
9
09:00 D
flag_belarus.png Belarus Slovenia flag_slovakia.png 9-14
(3-3, 1-5, 2-4, 3-2)
10
10:30 A
flag_romania.png Romania Slovakia flag_slovenia.png 5-6
(1-1, 3-1, 1-2, 0-2)
11
12:00
C
flag_russia.png Russia Netherlands flag_netherlands.png 12-10
(5-5, 3-1, 2-3, 2-1)
12
13:30 C
flag_italy.jpeg Italy Georgia flag_georgia.png 12-8 (2-3, 3-2, 5-1, 2-2)
13
15:00
A
flag_hungary.png  Hungary Croatia flag_croatia.png 8-9
(2-3, 1-3, 1-1, 4-2)
14
16:30 B
flag_spain.png Spain Greece flag_greec.jpeg 5-6
(0-3, 1-1, 4-1, 0-1)
15
18:00 B
flag_bulgaria.png Bulgaria Turkey flag_turkey.png 5-17
(1-5, 1-6, 1-3, 2-3)
16
19:30 D
flag_serbia.png Serbia Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 14-9
(2-2, 4-3, 4-2, 4-2)

  

  23.07.2019  Tuesday day 3    

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
17
09:00 B
flag_greec.jpeg Greece Turkey flag_turkey.png 15-10
(4-3, 3-1, 5-3, 3-3)
18
10:30 D
flag_serbia.png Serbia Belarus flag_belarus.png 17-4 (4-2, 3-0, 4-1, 6-1)
19
12:00
A
flag_croatia.png Croatia Slovakia
flag_slovakia.png 15-7
(3-3, 5-1, 3-1, 4-2)
20
13:30 D
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Slovenia
flag_slovenia.png 10-8 (3-2, 3-2, 3-1, 1-3)
21
15:00
C
flag_georgia.png Georgia Netherlands flag_netherlands.png 14-11 (1-3, 5-3, 3-2, 5-3)
22
16:30 C
flag_italy.jpeg Italy Russia flag_russia.png 11-6
(2-1, 5-1, 2-3, 2-1)
23
18:00 B
flag_spain.png Spain Bulgaria flag_bulgaria.png 18-4 (6-1, 5-0, 2-3, 5-0)
24
19:30 A
flag_hungary.png  Hungary Romania flag_romania.png 13-4 (3-2, 4-1, 3-0, 3-1)
Gr-А   Gr-B   
Tiams G W D L P differen. Plc
Croatia 3 3
0
0
9
  1
Hungary 3 2
0
1
6
  2
Slovakia 3 1
0
2
3
  3
Romania 3 0
0
3
0
  4
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Greece 3 3
0
0
9
  1
Spain 3 2
0
1
6
  2
Turkey 3 1
0
2
3
  3
Bulgaria 3 0
0
3
0
  4
Gr-C    Gr-D   
Tiams G W D L P
differen. Plc
Italy 3 3
0
0
9
  1
Georgia 3 1
1
1
4
  2
Russia 3 1
1
1
4
  3
Netherlands 3 0
0
3
0
  4
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Serbia 3 3
0
0
9
  1
Montenegro 3 2
0
1
6
  2
Slovenia 3  1 0
 2 3
  3
Belarus 3 0
0
3
0
  4

  24.07.2019  Wednesday day 4

Time   White Blue   Score Score of periods
 1\2 finals for 13-16 place
25 10:00 flag_romania.png Romania Netherlands flag_netherlands.png 7-8
(2-3, 1-1, 1-3, 5-1)
26 11:30 flag_bulgaria.png Bulgaria Belarus
flag_belarus.png 11-8
(4-1, 3-3, 3-3, 1-1)
 1\8 finals for 1-12 place
27 13:00 flag_hungary.png Hungary Russia flag_russia.png 11-5
(3-2, 3-0, 3-0, 2-3)
28 14:30 flag_georgia.png Georgia Slovakia flag_slovakia.png 12-8 (4-2, 4-1, 2-2, 2-3)
29 19:00 flag_spain.png Spain Slovenia flag_slovenia.png 12-11 (2-1, 5-3, 2-3, 3-4)
30 20:30 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Turkey flag_turkey.png 14-4 (3-1, 3-2, 3-1, 5-0)

 

  25.07.2019  Thursday  Day 5

Time   White Blue   Score Score of periods
  1\2 finals for 9-12 place
31
10:00 flag_russia.png Russia  Slovenia flag_slovenia.png 14-9
(4-3, 4-2, 3-3, 3-1)
32
11:30 flag_slovakia.png  Slovakia  Turkey flag_turkey.png 13-10 (0-2, 4-3, 4-3, 5-2)
 1\2 finals for 1-8 place
33
13:00 flag_spain.png Spain Italy flag_italy.jpeg 5-6 (1-2, 2-0, 0-0, 0-1) 
34
14:30 flag_montenegro_chernogoria.png  Montenegro Croatia flag_croatia.png 10-9 (2-2, 2-2, 2-3, 4-2)
35
19:00 flag_hungary.png Hungary Serbia flag_serbia.png 12-11 (3-3, 5-1, 1-4, 3-3) 
36 20:30 flag_georgia.png  Georgia Greece flag_greec.jpeg 10-12  (3-3, 2-3, 3-1, 2-5) 

 

  26.07.2019  Friday  Day 6

Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for 15-16 place
37
09:00 flag_netherlands.png Netherlands Belarus  flag_belarus.png  15-5 (2-1, 4-1, 6-3, 3-0)
  Game for 13-14 place
38
10:30 flag_romania.png Romania Bulgaria flag_bulgaria.png  18-8 (2-1, 7-3, 4-2, 5-2)
   Game for 11-12 place
39
12:00 flag_slovenia.png  Slovenia  Turkey flag_turkey.png 11-5
(1-1, 1-2, 3-1, 6-1)
  Game for 9-10 place
40
13:30 flag_russia.png Russia
Slovakia flag_slovakia.png 14-8
(4-3, 3-1, 3-2, 4-2)

 

  27.07.2019  Saturday  Day 7  1\2 Finals

Time   White Blue   Score Score of periods
  1\2 finals for 5-8 place 
41
14:00 flag_serbia.png Serbia Spain flag_spain.png 12-5 (3-2, 2-0, 2-1, 5-2)
42
15:30 flag_georgia.png Georgia Croatia flag_croatia.png 11-10
(2-1, 2-2, 2-2, 1-2) (pn 4-3)
  1\2 finals for 1-4 place  
43
17:00 flag_hungary.png Hungary Italy flag_italy.jpeg 8-6
(0-2, 3-1, 2-1, 3-2)
44
18:30 flag_greec.jpeg Greece Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 8-13
(3-4, 1-1, 2-4, 2-4)

 

  28.07.2019  Sanday  Day 8   FINALS !! !

Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for 7-8 place
45
 15:00 flag_spain.png
Spain Croatia flag_croatia.png
9-7 (2-2, 2-0, 4-4, 1-1)
  Game for 5-6 place
46
 16:30 flag_serbia.png Serbia Georgia flag_georgia.png
12-3
(6-2, 3-0, 2-0, 1-1)
  Bronze-medal Match
47
18:00 flag_italy.jpeg
Italy Greece flag_greec.jpeg
9-8
(1-2, 3-1, 2-3, 3-2)
  Gold-medal Match
48
19:30
flag_hungary.png  Hungary  Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 15-9
(5-0, 4-2, 2-4, 4-3)
                                           www.waterpolo.org.ua

 

Final position. Burgas (Bulgaria)  

 28.07.2019Пр   Tiams Place
flag_hungary.png  Hungary 1
flag_montenegro_chernogoria.png  Montenegro 2
flag_italy.jpeg Italy 3
flag_greec.jpeg Greece 4
flag_serbia.png
Serbia 5
flag_georgia.png Georgia 6
flag_spain.png Spain 7
flag_croatia.png Croatia 8
flag_russia.png Russia 9
flag_slovakia.png  Slovakia 10
flag_slovenia.png Slovenia
11
flag_turkey.png  Turkey 12
flag_romania.png Romania 13
flag_bulgaria.png Bulgaria 14
flag_netherlands.png Netherlands 15
flag_belarus.png Belarus 16

 

 

Последнее обновление ( 28.07.2019 )