Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат України II тур - Фінал (юнаки 2007 р.н.) // 5-9.06.2019 р. Ужгород Версия для печати Отправить на e-mail
05.06.2019
1_uzgorod_2019.jpg

З 5 по 9 Червня 2019 р., в Ужгороді, на базі базі басейну "Аква Ріо-Парк" відбувся 2-й фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2007 р.н. та молодше

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. (МК) Харків.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 05 Липня 2019 р. Середа  1-й день.  Ужгород 

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
1
18:00
зб. Харківської обл. 1
ак. Баркалова Харків 19-13
(2-1, 6-3,  9-7, 2-2,
2
19:00 ВК Ужгород СДЮШОР №9 Київ 10-6
(4-1, 1-3, 3-2, 2-0)
3
20:00 Євроспорт Львів
ДЮСШ №3 Львів
17-17
(3-2, 6-2, 3-6, 5-7)

  Судді  ігор 05.06.2019

 1) Качалов О. (НК) Київ \ Черленяк Д. (1кт) Ужгород  Протокол  19-13

 2) Лісун В. (НК) Київ \ Момот В. (1 кт) Львів  Прото  Протокол  10-6

 3) Вішневська С. (МК) Харків \ Смеркус О. (НК) Харків Протокол  17-17  1        

 

  06 Липня 2019 р. Четвер  2-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
4
10:00
 СДЮШОР №9 Київ зб. Харківської обл. 1 9-19
(3-2, 0-2, 4-4, 2-8)
5
11:00 ак. Баркалова Харків Євроспорт Львів  8-13
(4-4, 3-1, 0-5, 1-3)
6
12:00 ВК Ужгород ДЮСШ №3 Львів
10-21
(2-6, 3-3, 4-6, 1-6)

  Судді  ігор 06.06.2019

  4)  Черленяк Д. (1кт) Ужгород \  Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  9-19

  5)  Лісун В. (НК) Київ \ Качалов О. (НК) Київ  Протокол  8-13

  6)  Вішневська С. (МК) Харків \ Смеркус О. (НК) Харків  Потокол  10-21

 

  07 Липня 2019 р. П'ятниця  3-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
7
10:00
ВК Ужгород Євроспорт Львів 4-16
(0-4, 1-4, 2-7, 1-1)
8
11:00 ак. Баркалова Харків  СДЮШОР №9 Київ 20-7
(3-3, 5-2, 7-1, 5-1)
9
12:00 ДЮСШ №3 Львів  зб. Харківської обл. 1  15-16
(6-9, 3-3, 5-2, 1-2)

  Судді  ігор 07.06.2019

 7) Лісун В. (НК) Київ \ Смеркус О. (НК) Харків   Протокол  4-16

 8) Лісун В. (НК) Київ \ Момот В. (1 кт) Львів   Протокол  20-7

 9) Черленяк Д. (1кт) Ужгород \ Качалов О. (НК) Київ  Протокол  15-16  1

 

  08 Липня 2019 р. Субота  4-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
10
10:00
  Євроспорт Львів СДЮШОР №9 Київ 23-7
(6-0, 5-2, 6-3, 6-2)
11
11:00 ДЮСШ №3 Львів ак. Баркалова Харків 
10-12
(0-3, 3-3, 1-4, 6-2)
12
12:00 зб. Харківської обл. 1 ВК Ужгород 7-5
(3-1, 2-3, 2-0, 0-1)

  Судді  ігор 8.06.2019

 10)  Черленяк Д. (1кт) Ужгород \  Смеркус О. (НК) Харків Протокол  23-7

 11)  Лісун В. (НК) Київ \ Качалов О. (НК) Київ  Протокол  10-12

 12)  Момот В. (1 кт) Львів \ Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  7-5

 

  09 Липня 2019 р. Неділя  5-й день.   

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
13
10:00
ВК Ужгород   ак. Баркалова Харків 4-12
(1-4, 0-3, 0-2, 3-3)
14
11:00 СДЮШОР №9 Київ ДЮСШ №3 Львів 18-15
(5-8, 4-3, 5-3, 4-1)
15 12:00 зб. Харківської обл. 1   Євроспорт Львів 
6-12
(2-4, 0-3, 2-4, 2-1)

  Судді  ігор 09.06.2019

 13)  Лісун В. (НК) Київ \ Качалов О. (НК) Київ  Протокол  4-12

 14)  Вішневська С. (МК) Харків \ Черленяк Д. (1кт) Ужгород  Протокол 18-15

 15)  Лісун В. (НК) Київ \ Качалов О. (НК) Київ  Протокол  6-12

 

Фінальне Становище команд   09.06.2019  Ужгород

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
1  Євроспорт Львів
5
4
1
4
13
81-42\+39
1
2 зб. Харківської обл. 1 5
4
0
1
12
67-54\+13
2
3 ак. Баркалова Харків 5
3
0
2
9
65-54\+11 3
4 ДЮСШ №3 Львів 5 1
1
3
4
68-61\+7
4
5 ВК Ужгород 5 1
0
4
3
33-62\-29
5
6 СДЮШОР №9 Київ 5 1
0
4
3
47-87\-40
6
                    waterpolo.org.ua

 

 

 

 

  
Последнее обновление ( 10.06.2019 )