Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат України ІI тур (гр-1) (Юнаки 2005 р.н.) // 17-21.06.2019 р. Харків Версия для печати Отправить на e-mail
03.06.2019
kharkiv__1.jpg  З 17 по 21 червня 2019 року у Харкові, в плавальному басейні НТУ-ХПІ (вул. Алчевських, 52), завершились ігри 2 го туру (група 1) чемпіонату України серед юнаків (2005 р.н.).

Судді:

Головний суддя змагань:  Вішневська С. (МК) Харків.

 

 

 

 

17 Червня 2019 р. Понеділок  1-й день.  Харків 

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
1
10:00 зб. Харківської обл. 1 Євроспорт Львів
20-5
(4-2, 6-1, 6-0, 4-2)
2
11:00 УФК-ДЮШ №3 Львів
зб. Одеської обл.
23-10
(8-3, 6-3, 6-2, 6-2)
3 12:00 ВК Ужгород
Я.Клочкової Харків
13-4
(2-1, 4-2, 6-0, 1-1)

  Судді та протоколи ігор 17.06.2019

 1)  Богданов О. (НК) Львів \ Ставертій О. (НК) Одеса   Протокол  20-5

 2)  Белевцов В. (МК) Харків \ Головкін Т. (1 кт) Харків  Протокол  23-10

 3)  Чобіт Т. (1 кт) Львів \ Бураков О. (1 кт) Харків  Протокол  13-4

  

18 Червня 2019 р. Вівторок  2-й день.   

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
4
10:00 Я.Клочкової Харків УФК-ДЮШ №3 Львів 4-18
(1-3, 2-6, 0-6, 1-3)
5
11:00  зб. Одеської обл.
 Євроспорт Львів 12-11
(3-3, 3-3, 3-1, 3-4)
6
12:00 зб. Харківської обл. 1 ВК Ужгород 12-11
(5-3, 2-0, 2-3, 3-5)

  Судді та протоколи ігор 18.06.2019

  4)  Ставертій О. (НК) Одеса \ Бураков О. (1кт) Харків  Протокол  4-18

  5)  Белевцов В. (МК) Харків \ Головкін Т. (1кт) Харків  Протокол  12-11

  6)  Богданов О. (НК) Львів \ Ставертій О. (НК) Одеса  Протокол  12-11

 

19 Червня 2019 р. Середа  3-й день.   

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
7
10:00 УФК-ДЮШ №3 Львів Євроспорт Львів 13-2
(3-1, 3-0, 4-1, 3-0)
8
11:00 зб. Харківської обл. 1 Я.Клочкової Харків  12-5
(3-1, 2-3, 3-0, 4-2)
9
12:00  ВК Ужгород зб. Одеської обл.
16-6
(4-0, 4-2, 4-2, 4-2)

   Судді та протоколи ігор 19.06.2019

  7)  Бураков О. (1кт) Харків \ Головкін Т. (1кт) Харків  Протокол  13-2

  8)  Белевцов В. (МК) Харків \ Ставертій О. (НК) Одеса  Протокол  12-5

  9)  Богданов О. (НК) Львів \ Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  16-6

  

  20 Червня 2019 р. Четвер  4-й день.   

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
10
10:00    ВК Ужгород Євроспорт Львів 11-5
(3-0, 5-1, 2-1, 1-3)
11
11:00 Я.Клочкової Харків
зб. Одеської обл.
8-9
(2-2, 2-3, 1-1, 3-3)
12
12:00 зб. Харківської обл. 1 УФК-ДЮШ №3 Львів 9-7
(2-3, 2-2, 2-0, 3-2)

   Судді та протоколи ігор 20.06.2019

 10) Головкін Т. (1кт) Харків \ Бураков О. (1кт) Харків  Протокол  11-5

 11) Белевцов В. (МК) Харків \ Богданов О. (НК) Львів  Протокол  8-9

 12) Ставертій О. (НК) Одеса \ Чобіт Т. (1кт) Львів  Протокол  9-7

  

21 Червня 2019 р. П'ятниця  5-й день.   

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
13
10:00   Я.Клочкової Харків "Євроспорт Львів 8-9
(2-4, 2-2, 2-1, 2-2)
14
11:00   "ВК" Ужгород УФК-ДЮШ №3 Львів 4-9
(3-2, 1-2, 0-2, 0-3)
15
12:00 зб. Харківської обл. 1 зб. Одеської обл.
17-7
(6-3, 3-2, 4-0, 4-2)

   Судді та протоколи ігор 21.06.2019

  13) Ставертій О. (НК) Одеса \ Бураков О. (1кт) Харків 

  14) Белевцов В. (МК) Харків \ Гуренко  Д. (1кт) Харків

  15) Богданов О. (НК) Львів \ Чобіт Т. (1кт) Львів

  

  Становище команд 2-й тур (гр 1)  21.06.2019  Харків

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
1 qv
зб. Харківської обл. 1 5
5
0
0
15
70-35\+35
1 qv
2 qv УФК-ДЮШ №3 Львів 5
4
0
1
12
70-29\+41
2 qv
3 qv "ВК" Ужгород 5
3
0
2
9
55-36\+19
3 qv
4 aut
зб. Одеської обл.
5
2
0
3
6
44-75\-31
4 aut
5 aut
"Євроспорт" Львів 5 1
0
4
3
32-64\-32
5 aut
6 aut
Я.Клочкової Харків 5 0
0
5
0
29-61\-32
4 aut

 

Последнее обновление ( 21.06.2019 )