Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Україна, це Європа.
Майбутнє України,
бути в Європі !!!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
М.Т. серед юнаків 2008 р. 14-17.05.2019 м. Городок (Білорусь) Версия для печати Отправить на e-mail
13.05.2019

 14-17.05.2019_.jpg     В м. Городок (Білорусь) з 14-17 травня, відбулась - "Відкрита першість Вітебської області", серед юнаків 2008 р.н. та молодще.

  гр А :  Астрахань (РОС), Вітебськ (БЛР), Єршов (РОС), Чехов (РОС), Брест (БЛР), Харків (УКР).  

  гр Б :  Гомель (БЛР), Могільов (РОС), КиЇв (УКР), Москва (РОС), Саратов (РОС), Мінськ (БЛР).

 

 


 

 

 

 

 14.05.2019 Thursday  Day 1       Gorodok (BLR) 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1
11:00 A flag_russia.png Астрахань (0)
Вітебськ (3) flag_belarus.png 7-9
(0-0, 0-2, 3-4, 4-3)
2
11:40 В flag_belarus.png Гомель (0) Мінськ (3) flag_belarus.png 6-10
(2-4, 1-1, 2-2, 1-3)
3
12:20 А flag_ukraine.jpg Харків (0) Брест (3) flag_belarus.png 0-8
(0-0, 0-2, 0-4, 0-1)
4
13:00 A flag_russia.png Єршов (0) Чехов (3) flag_russia.png 1-12
(0-4, 0-3, 1-4, 0-1)
5
14:00 В
flag_belarus.png Гомель (0) Москва (3) flag_russia.png 5-7 (0-2, 0-1, 3-2, 2-2)
6
14:40 В
flag_russia.png Саратов (0) Могільов (3) flag_belarus.png 2-8
(0-2, 0-2, 1-2, 1-2)
7
15:20 B
flag_ukraine.jpg Київ (0) Мінськ (6) flag_belarus.png 3-8
(2-2, 0-0, 1-2, 0-4)
8
16:00 А
flag_russia.png Астрахань (0) Брест (6) flag_belarus.png 1-12
(0-4, 0-3, 1-2, 0-3)
9
16:40 B flag_russia.png Москва (6) Могільов (3) flag_belarus.png 8-4
(2-1, 1-2, 3-0, 2-1)

 

  15.05.2019  Wednesday  Day 2     

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
10
10:00 A flag_russia.png Єршов (3) Вітебськ (3) flag_belarus.png 14-7
(2-2, 4-1, 5-2, 3-2)
11
10:40 В flag_russia.png Чехов (6) Харків (0) flag_ukraine.jpg 5-1 (0-0, 0-0, 2-1, 3-0)
12
11:20 В
flag_belarus.png Гомель (3) Саратов (0) flag_russia.png 13-3 (4-2, 3-0, 2-1, 4-0)
13
12:00 B flag_russia.png Москва (9) Київ (0) flag_ukraine.jpg 10-6 (3-3, 3-1, 1-2, 3-2)
14
12:40 A
flag_belarus.png Брест (7) Чехов (4) flag_russia.png 4-4
(2-2, 1-1, 0-0, 1-1)
15
13:20 A flag_ukraine.jpg Харків (3) Єршов (0) flag_russia.png 12-3
(3-1, 4-0, 1-1, 4-1)
16
14:00 B
flag_russia.png Саратов (0) Москва (12) flag_russia.png 3-12
(0-4, 1-3, 1-5, 1-0)
17
14:40 В
flag_belarus.png Могільов (3) Мінськ (9) flag_belarus.png 6-9
(2-2, 1-1, 1-3, 2-4)
18
15:20 А flag_russia.png Чехов (9) Вітебськ (3) flag_belarus.png 22-1
(7-0, 5-0, 4-0, 6-1)
19 16:00 В
flag_ukraine.jpg Київ (3) Могільов (3) flag_belarus.png 6-5
(2-2, 1-1, 2-1, 1-0)
20
16:40 А flag_ukraine.jpg Харків (6) Астрахань  (0) flag_russia.png 8-5
(2-2, 1-1, 3-1, 1-1)

 

  16.05.2019  Thursday  Day 3     

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
21
10:00 A flag_belarus.png Вітебськ (3) Харків (6) flag_ukraine.jpg 2-10
(1-4, 0-3, 1-2, 0-1)
22
10:40 В flag_ukraine.jpg Київ (3) Гомель (6) flag_belarus.png 6-9
(2-2, 1-0, 2-3, 1-4)
23
11:20 В
flag_belarus.png Мінськ (12) Саратов (0) flag_russia.png 12-7 (2-3, 4-0, 3-1, 5-3)
24
12:00 А flag_russia.png Єршов (0) Астрахань (3) flag_russia.png 0-13 (0-4, 0-3, 0-2, 0-4)
25
12:40 A
flag_belarus.png Вітебськ (3) Брест (10) flag_belarus.png 4-12 (1-3, 2-3, 0-4, 1-2)
26
13:20 В
flag_belarus.png Могільов (3) Гомель (8) flag_belarus.png 8-9 (2-1, 1-1, 3-3, 2-4)
27
14:00 B
flag_russia.png Саратов (3) Київ (3) flag_ukraine.jpg 11-6 (2-0, 2-2, 4-2, 3-2)
28
14:40 А
flag_belarus.png Брест (13) Єршов (0) flag_russia.png 8-4 (2-2, 3-1, 1-1, 2-0)
29
15:20 B flag_russia.png Москва (15) Мінськ (12) flag_belarus.png 8-4 (2-1, 2-0, 3-2, 1-1)
30
16:00 А flag_russia.png  Чехов (12) Астрахань (3) flag_russia.png 9-4
(2-1, 3-1, 2-2, 2-0)

 

  17.05.2019  Friday  Day 4     Finals !!!

Time   White Blue   Score Score of periods
31
09:00 flag_russia.png Єршов Київ  flag_ukraine.jpg 5-4
(1-1, 0-0, 2-2, 2-1)
32
09:40 flag_belarus.png Вітебськ Саратов flag_russia.png 10-9 (2-1, 3-2, 1-3, 4-3)
33
10:20 flag_belarus.png Могільов Астрахань flag_russia.png 7-5
(2-1, 3-1, 2-2, 0-1)
34
11:00 flag_ukraine.jpg Харків Гомель flag_belarus.png 12-8 (2-1, 3-2, 4-1, 3-4)
35
11:40 flag_belarus.png Брест  Мінськ flag_belarus.png 10-1 (2-0, 3-1, 4-0, 1-0)
36
12:20 flag_russia.png Чехов  Москва flag_russia.png 14-4 (4-0, 4-1, 2-0, 4-3)

 

  Final position of teams  Gorodok (BLR)

 17.05.2019       Teams places 
flag_russia.png Чехов (РОС) 1
flag_russia.png Москва (РОС) 2
flag_belarus.png Брест (БЛР) 3
flag_belarus.png Мінськ (БЛР) 4
flag_ukraine.jpg Харків (УКР) 5
flag_belarus.png Гомель (БЛР) 6
flag_belarus.png Могільов (БЛР) 7
flag_russia.png Астрахань (РУС) 8
flag_belarus.png  Вітебськ (БЛР) 9
flag_russia.png Саратов (РОС)
10
flag_russia.png Єршов (РОС)
11
flag_ukraine.jpg Київ (УКР)
12
waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 17.05.2019 )