Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Крим Донбас, це
  УКРАЇНА

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чемпіонат України 1-й тур (гр І) 2007 р.н. та мол. 6-10.04.2019 Харків Версия для печати Отправить на e-mail
19.03.2019
 kharkiv__1.jpg  З 6 по 10 квітня 2019 року у Харкові, в плавальному басейні  ("Піонер"), завершився І-й тур (група І)  Чемпіонату України серед юніорів 2007 р.н. та молодше.

Головний суддя змагань:  Бєлєвцов В.  (МК) Харків.

 

 

 

 

 

06 квітня 2019 р. Субота  1-й день.  Харків 

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
1
16:15 "Кутенко" Львів
Динамо Ужгород
16-15
 
2
17:30  Баркалова Харків
зб. Харківської обл. 1
8-13
 

  Судді  ігор 06.04.2019

 1)   Надеждин О. (НК) Харків \ Смеркус О. (НК) Харків

 2)   Мордвінцев Г. (НК) Ужгород \ Скиба Є. (1 кт) Львів

  07 Квітня 2019 р. Неділя 2-й день.    

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
3
12:00 "Кутенко" Львів  Баркалова Харків   10-10
 
4
13:00 Динамо Ужгород зб. Харківської обл. 2 28-2
 

  Судді  ігор 07.04.2019

  3)  Надеждин О. (НК) Харків \ Бураков О. (1кт) Харків

  4)  Скиба Є. (1 кт) Львів \ Бураков О. (1 кт) Харків

 

  08 Квітня 2019 р. Понеділок 3-й день.  

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
5
18:15  зб. Харківської обл. 1 "Кутенко" Львів
19-14
(3-1, 5-5, 3-2, 8-6)
6
19:30 зб. Харківської обл. 2  Баркалова Харків  0-33 (0-13, 0-9, 0-7, 0-4)

  Судді та протоколи  ігор  08.04.2019

 5)  Надеждин О. (НК) Харків \ Мордвінцев Г. (НК) Ужгород   Протокол  19-14

 6)  Скиба Є. (1 кт) Львів \ Бураков О. (1 кт) Харків   Протокол  0-33

 

  09 Квітня 2019 р. Вівторок 4-й день.  

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
7
18:15 Ак. Баркалова Харків Динамо Ужгород
15-6
(4-2, 3-2, 4-2, 2-0)
8
19:30 зб. Харківської обл. 1 зб. Харківської обл. 2 13-2
 

  Судді  ігор  09.04.2019

 7)  Скиба Є. (1 кт) Львів \ Белевцов В. (MК) Харків   Протокол  15-6

 8)  Смеркус О. (НК) Харків / Бураков О. (1кт.) Харків

 

  10 Квітня 2019 р. Середа 5-й день.  

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
9
08:00   зб. Харківської обл.2 "Кутенко" Львів 0-31
(0-9, 0-7, 0-8, 0-7)
10
09:00 Динамо Ужгород зб. Харківської обл.1 10-12
(2-7, 1-2, 4-1, 3-2)

  Судді ігор  10.04.2019

  9)   Мордвінцев Г. (НК) Ужгород \ Бураков О. (1 кт) Харків   Протокол  0-31

10)   Белевцов В. (MК) Харків \ Скиба Є. (1 кт) Львів   Протокол  10-12

 

Фінальне Становище команд   10.04.2019  Харків

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
1 qv зб. Харківської обл. 1 4
4
0
0
12
57-31\+26
1 qv
2 qv Ак. Баркалова Харків 4
2
1
1
7
63-29\+34
2 qv
3 aut "Кутенко" Львів 4
2
1
1
7
72-45\+27
3 aut
4 aut Динамо Ужгород 4
1
0
3
3
60-45\+15
4 aut
5 aut зб. Харківської обл.2 4 0
0
4
0
4-105\-101
5 aut

 

Последнее обновление ( 10.04.2019 )