Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua

Росія
     Окупант !!!

Главная
У Харкові збірна України програла матч Світової ліги ватерполісти Нідерландів Версия для печати Отправить на e-mail
30.01.2019
У харківському басейні НТУ- «Політех» відбувся матч четвертого туру Світової ліги з водного поло серед чоловіків. Збірна України приймала команду Нідерландів.
У складі українців виступали четверо гравців збірної Харківської області - Олександр Єрмаков, Денис Гусаков, а також повернулися після недовгого перебування в одному із зарубіжних клубів Олександр Абрамов і Микита Апостол.

Велика частина матчу пройшла з перевагою голландців, які вже після другого періоду вели з різницею в шість м'ячів - 2: 8. А ось третій період пройшов в рівній боротьбі і завершився внічию 1: 1. Підсумковий рахунок поєдинку 5:15 на користь наших суперників. У господарів води двічі відзначився Микита Апостол і голу провели Роман Грищук, Костянтин Алексєєв і Володимир Войтенко.
Справедливості заради треба відзначити, що українці були дещо послаблені відсутність з різних причин декількох провідних ватерполістів, в тому числі через хворобу не зміг зіграти ще один харків'янин Вадим Євстратов.

Світова ліга. Кваліфікація. Європа.
4 тур. Група В. Харків
Україна - Нідерланди
5:15 (1: 3, 1: 5, 1: 1, 2: 6)

Після цієї поразки збірна України як і раніше не має не має очок у своїй групі і займає останнє 4 місце.

У п'ятому турі Світової ліги 19 лютого українці проведуть матч в Іспанії з національною збірною цієї країни. А заключний поєдинок групи В підопічні Валерія Завізіон зіграють з командою Греції в Харкові 12 березня.