Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Крим Донбас, це
  УКРАЇНА

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
World Liga 2018\19 Men's 29.01.2019 Ukraine - Netzherlands game # 4 Kharkiv (UKR) Версия для печати Отправить на e-mail
17.01.2019
51010809_2307030485998121_32644900135307437056_o.jpg

29 січня 2010 р. відбудуться чергові ігри IV-го раунду (game#4) Світової лігі серед чоловіків. Збірна України гратиме в басейні "НТУ-ХПІ" м. Харків (вул. Алчевських, 52)

  

GROUP - A  Hungary, Russia, Germany, Malta   

GROUP - B  Greece, Spain, NetzherlandsUkraine

GROUP - C   Italy, France, Montenegro

GROUP - D   Serbia, Croatia, Romania 

 

 

 

 

  

 Pl. time of game   Kharkiv  (UKR)  29.01.2019  time 21:00
 Delegate   Mr. Balfanvaev (KAZ)
 Referee   Mr Akhladiotis (GRE) / Mr Gomez (ITA)
 Fouls:   
 Result of game:  5-15 (1-3, 1-5, 1-1, 2-6)

ua.pngUKRAINE  E  G 
1  NIKOLSKYI Kostiantyn (Lviv)
   
2  OSYKA Maksym (Lviv)    
3  GRYSHCHUK Roman (Lviv)   1
4  APOSTOL Mykyta (Kharkiv) 2
2
5  ALIEKSIEIEV Kostiantyn (Lviv) 1
1
6  YERMAKOV Oleksandr (Kharkiv) 1
 
7  DZHURA Orest (Lviv)    
8  ABRAMOV Oleksandr (Kharkiv) 1
 
9  GUSAKOV Denys (Kharkiv) 1
 
10  VOITENKO Volodymyr (C) (Lviv)   1
11  
   
12  KECHEDZHY Ihor (Lviv) 1
 
13  BABSKYI Nestor (Lviv)    
  Total. 7
5
 Coach: Evtushok Oleksandr  (Kyiv)
 Head coachZavizion Valery (Kyiv)
 
flag_netherlands.pngNETHERLANDS E  G 
1  WAGENAAR Eelco    
2  DE MEY Tim   2
3  GBADAMASSI Bilal 2
1
4  VAN DEN BURG Sam (C) 2
 
5  VAN IJPEREN Guus   1
6  LINDHOUT Robin   5
7  NISPELING Jesse 2 2
8  FILIPOVIC Milos   2
9  MULLER Jorn  
10  JANSSEN Pascal 1 1
11  DE WEERD Tom 1
1
12  WOLSWINKEL Guus 2
 
13  DE KOFF Milan    
  Total. 10
15
 Coach: 
 Head coach:  

 

29 January  2019  Tuesday   Game 4 

Time    Gr 
Білі Сині   Scoor Periods  
4 21:00 flag_ukraine.jpg B UKR (Kharkiv) Netzherlands flag_netherlands.png 5-15
(1-3, 1-5, 1-1, 2-6)
4 19:30 flag_greec.jpeg B GRE (Athens)
Spain flag_spain.png 4-7 (2-1, 0-2, 1-2, 1-2)
4 21:00 flag_germany.png А GER (Dresden) Hungary   flag_hungary.png
16-17
1-2, 5-5, 4-4, 2-1 (pn 4-5)
4 18:00 flag_russia.png А RUS (Ruza) Malta
flag_malta.png 23-4 LIVE STREAMING
4 20:00 flag_italy.jpeg C ITA (Palermo) Montenegro
flag_montenegro_chernogoria.png 11-10
(4-2, 0-3, 3-2, 4-3)
4 18:00
flag_romania.png D Romania
Croatia flag_croatia.png 7-11 LIVE STREAMING
                                                waterpolo.org.ua

 

11 December  2018  Tuesday   Game 3 

Time    Gr 
Білі Сині   Scoor Periods  
3 20:00 flag_greec.jpeg B GRE (Athens)
UKRAINE   flag_ukraine.jpg 25-2
(7-1, 4-1, 6-0, 8-0)
3 21:00 flag_netherlands.png B NED (Alphen) Spain flag_spain.png 7-13
(1-2, 2-2, 2-5, 2-4)
3 21:30 flag_hungary.png А HUN
Malta  flag_malta.png 24-8
(9-2, 5-0, 5-3, 5-3)
3 20:00 flag_russia.png А RUS (Ruza) Germany flag_germany.png 14-8
(3-0, 4-2, 4-1, 3-5)
3 21:00 flag_italy.jpeg C FRA (Troye) Montenegro
flag_montenegro_chernogoria.png 9-13
(2-1, 1-5, 2-3, 4-4)
  SRB-CRO 12.12.2018
3 18:00 flag_serbia.png D Serbia
Croatia flag_croatia.png 11-9
(1-3, 3-2, 1-1, 2-1 (pn 4-2)
                                                waterpolo.org.ua

 

13 November  2018  Tuesday   Game 2 

Time    Gr 
Білі Сині   Scoor Periods  
2 20:00 flag_greec.jpeg B GRE (Athens)
Netzherlands  flag_netherlands.png 14-9
(4-0, 4-3, 4-3, 2-3)
2 21:00 flag_ukraine.jpg B UKR (Kharkiv) Spain flag_spain.png 3-11
(0-2, 0-4, 1-1, 2-4)
 GER - MLT   Referee:  Mr. Matache (ROU) / Mr. V. Byelyevtsov (UKR)
2 21:30 flag_germany.png А Germany
Malta
flag_malta.png 23-9
(3-4, 7-1, 5-2, 8-2)
2 20:00 flag_russia.png А RUS (Ruza) Hungary
flag_hungary.png 8-15
(2-3, 1-5, 1-3, 4-4)
2 21:00 flag_italy.jpeg C ITA (Imperia)
France
flag_france.png 12-3
(4-0, 4-1, 1-2, 3-0)
2 18:00 flag_romania.png D Romania Serbia
flag_serbia.png 6-13
(1-3, 0-2, 4-3, 1-5)

 

23 October  2018  Tuesday   Game 1 

Time   White Blue   Score Score of periods
  HUN - GER   Referee  Mr. Zwart (NED) / Mr. V. Byelyevtsov (UKR)
1 18:00 flag_hungary.png HUN (Solnok)
Germany
flag_germany.png 17-9
(3-1, 5-2, 4-2, 5-4)
1
21:00 flag_netherlands.png NED (Utrecht) Ukraine
flag_ukraine.jpg 15-5 (2-0 , 2-3, 5-1, 6-1)
1
21:00 flag_spain.png SPN (Barselona)
Greece
flag_greec.jpeg 5-7
(1-4, 1-2, 1-1, 2-0)
1
19:00 flag_montenegro_chernogoria.png MNE (Podgorica)
Italy
flag_italy.jpeg 11-8
(2-3, 0-1, 4-2, 2-2) pn 3-0
1
18:30 flag_croatia.png   CRO (Sibenik) Romania
flag_romania.png 17-4 (4-1, 5-1, 2-0, 6-2)
1
19:00 flag_malta.png MLT (Gzira)
Russia
flag_russia.png 5-18
(1-2, 2-5, 2-3, 0-8)

 

Group A

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png Hungary 
3
3
0
0
9
56-25\+31 1
flag_russia.png Russia 3
2
0
1
6
40-28|+12 2
flag_germany.png  Germany 3
1
0
2
3
40-40\+0
3
flag_malta.png Malta
3
0
0
3
0
25-65\-43 4

Group B

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_greec.jpeg Greece 3
3 0
0
9
46-16\+30 1
flag_spain.png  Spain 3
2
0
1
6
29-17\+12 2
flag_netherlands.png  Netzherlands 3
1
0
2
3
31-41\-11 3
flag_ukraine.jpg Ukraine
3
0
0
3
0
10-51\-41
4

 Group C

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_montenegro_chernogoria.png     Montenegro 2
1
0
1
6
21-17\ +4
1
flag_italy.jpeg  Italy 2
1
0
0
3
20-11\ +0
2
flag_france.png France
2
0
0
1
0
12-25\ -13
3

Group D

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_serbia.png  Serbia  2
1
0
0
6
25-15 \+10
1
flag_croatia.png  Croatia 2
0
0
1
3
26-16\-10
2
flag_romania.png  Romania
2
0
0
2
0
10-30\-20
3

 

 

Последнее обновление ( 18.02.2019 )