Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Єдина  Країна
Единая Страна
Це Україна
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
МТ. "Borac KUP 2018" Banja Luka (B i H) 28-28.10.2018 Версия для печати Отправить на e-mail
23.10.2018
44257050_453392498517125_3713879459464478720_n.jpg

З 26 по 28 жовтня 2018 р. молодіжна збірна України (U16), у рамках підготовки до відбіркових ігор чемпіонату Європи 2019 р (Грузія), зіграє в 2-му міжнародному турнірі WATERPOLO - BORAC CUP 2018 м. Banja Luka (Боснія і Герцоговина).

Змагання відбудуться в муніципальному міському басейні, організатори - VK „Borac“ Banja Luka.

Цього року за почесний трофей боротимуться 16 клубів з 8 країн (Сербія, Хорватія, Словенія, Чорногорія, Швеція, Німеччина та Республіка Сербська / БіГ),  а це понад 300 молодих перспективних ватерполістів!

Команди були розподілені на 4-ри групи.

 

GROUP - A  VK Borac Banja Luka (BiH), VK "Sloboda" (SRB), Barracudas Nuernberg (GER), VK "Mali Losiny" (CRO).

GROUP - B  "Spartak Prozivka" (SRB), VK "Slovan" (SLO), VK "Akademin" (SWE), PVK "Becey" (MNE).

GROUP - C   KVK "Radnicki" (SRB), AVK "Triglav" (SLO), VK Mladost (CRO), VK "Kvarner".

GROUP - D   Ukraine , Nais Nis (SRB), VK Bijela (MNE), VK "Borac" 2 . Banja Luka (BiH).

 

 

26 October 2018  Friday day-1  Banja Luka (BiH)

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1 18:00 A
flag_bosnia_and_herzegovina.png Borac (BiH) Sloboda (SRB) flag_serbia.png 24-6  
2 18:00 B
flag_serbia.png Spartak  (SRB)
VK Slovan (SLO)
flag_slovenia.png 16-5  
3 19:00
C
flag_serbia.png "Radnicki" (SRB) "Triglav" (SLO) flag_slovenia.png 8-18  
4 19:00 D
flag_ukraine.jpg Ukraine Nais Nis (SRB) flag_serbia.png 17-7
 
5 20:00
A
flag_germany.png Nuernberg (GER) Mali Losiny (CRO) flag_croatia.png 16-11  
6 20:00 B
flag_sweden.png Malme  (SWE) "Becey" (MNE) flag_montenegro_chernogoria.png 6-17  
7 21:00 C
flag_croatia.png Mladost (CRO) Opatia (CRO)
flag_croatia.png 16-6  
8 21:00 D
flag_montenegro_chernogoria.png    Bijela (MNE) "Borac" 2 (BiH) flag_bosnia_and_herzegovina.png 11-18  

  

 

27 October 2018  Saturday day-2 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1 10:30 A
flag_bosnia_and_herzegovina.png Borac (BiH) Nuernberg (GER) flag_germany.png 12-9  
2 10:30 B
flag_serbia.png Spartak  (SRB) Malme  (SWE) flag_sweden.png 18-6  
3 11:30
C
flag_serbia.png "Radnicki" (SRB) Mladost (CRO) flag_croatia.png 21-7  
4 11:30 D
flag_ukraine.jpg Ukraine   Bijela (MNE)
flag_montenegro_chernogoria.png 22-4  
5 12:30
A
flag_serbia.png Sloboda (SRB) Mali Losiny (CRO)
flag_croatia.png 7-14  
6 12:30 B
flag_slovenia.png VK Slovan (SLO)
"Becey" (MNE) flag_montenegro_chernogoria.png 7-13  
7 13:30 C
flag_slovenia.png "Triglav" (SLO) Opatia (CRO) flag_croatia.png 20-3  
8 13:30 D
flag_serbia.png Nais Nis (SRB) "Boac" 2 (BiH) flag_bosnia_and_herzegovina.png 13-13  
 
9
17:30 A flag_croatia.png Mali Losiny (CRO) Borac (BiH) flag_bosnia_and_herzegovina.png 5-13  
10
17:30 B flag_montenegro_chernogoria.png "Becey" (MNE) Spartak  (SRB) flag_serbia.png 9-13  
11
18:30 C flag_croatia.png Opatia (CRO) "Radnicki" (SRB)
flag_serbia.png 3-23  
12
18:30 D flag_bosnia_and_herzegovina.png "Borac" 2 (BiH) Ukraine flag_ukraine.jpg 5-22  
13
19:30 A flag_germany.png Nuernberg (GER) Sloboda (SRB) flag_serbia.png 25-3  
14
19:30 B flag_sweden.png Malme  (SWE) VK Slovan (SLO) flag_slovenia.png 8-8   
15
20:30 C flag_croatia.png Mladost (CRO) "Triglav" (SLO)
flag_slovenia.png 4-13  
16 20:30 D flag_montenegro_chernogoria.png Bijela (MNE) Nais Nis (SRB) flag_serbia.png 0-5  

  

 

28 October 2018  Sanday day-3 Finals 1\2 finals

Time   White Blue   Score Score of periods
16 10:30 flag_serbia.png  Sloboda (SRB)  Malme (SWE) flag_sweden.png 3-15   
17
10:30 flag_croatia.png  Opatia (CRO) Bijela (MNE)  flag_montenegro_chernogoria.png 15-14   
18
11:30
flag_croatia.png  Mali Losiny (CRO)  VK Slovan(SLO) flag_slovenia.png 4-18   
19
11:30 flag_croatia.png  Mladost (CRO)  Borac 2 (BiH) flag_bosnia_and_herzegovina.png 17-9   
20
12:30
flag_germany.png Nuernberg (GER)   Becej (SRB) flag_montenegro_chernogoria.png 10-13   
21
12:30 flag_serbia.png  Radnicki (SRB)  Nais Nic (SRB) flag_serbia.png  18-3  
22
13:30 flag_slovenia.png  Triglav (SLO) Ukraine flag_ukraine.jpg 10-5  
23
13:30 flag_bosnia_and_herzegovina.png  Borac (BiH)  Spartak (SRB) flag_serbia.png  8-11  
  Finals
24
             
25
             
26
             
27
             
28
   

     
29
  flag_bosnia_and_herzegovina.png  Borac (BiH) Ukraine
flag_ukraine.jpg 10-5
 
30

flag_serbia.png  Spartak (SRB)  Triglav (SLO) flag_slovenia.png 11-10
 

  

                 Final position of teams    Banja Luka (BiH)



 28.10.2018
1
flag_serbia.png "Spartak Prozivka" (SRB)
2
flag_slovenia.png Triglav Lyublyana (SLO)
3
flag_bosnia_and_herzegovina.png
VK Borac Banja Luka (BiH)
4 flag_ukraine.jpg Ukraine
5

6

7

8

9

10

11


12


13


14


15


16    
                    www.waterpolo.org.ua
Последнее обновление ( 29.10.2018 )