Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Росія
     Окупант !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Чмп. України серед чоловіків (Вища ліга) та юніори 2000 р.н. ІI тур // Харків 12-15.03.2018 Версия для печати Отправить на e-mail
07.03.2018
kharkiv__1.jpg    12 березня 2018 р. у Харкові тривають ігри другого туру XXVIІ чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 2000 року народження та молодші.

Ігри триватимуть з 12 по 15 березня на базі басейну "НТУ-ХПІ".

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І . (МК) Харків.

 

 

  

 

12 Березня 2018 р. Понеділок 1-й день. Харків (б-н "НТУ-ХПІ")

Час Білі Сині Score  по періодам
1
10:45 зб. Харківської обл.-3 УФК Львів
1-24
(0-6, 1-6, 0-6, 0-6)
2
11:45
зб. Харківської обл.-1 ДНУ Дніпро
10-4
(3-0, 2-0, 4-0, 1-4)
3 12:45 зб. Харківської обл.-2 Динамо Київ
17-1
(2-0, 4-0, 5-1, 6-0)
4 13:45 зб. Харківської обл.-4 Меотіда Маріуполь
1-13 (0-4, 1-0, 0-6, 0-3)

  Судді 12.03.2018

  1)  Белевцов В. (МК) Харків \ Бураков О. (1кт.) Харків           Protokol  1-24

  2)  Наумчик Є. (НК) Львів \ Смеркус О. (НК) Харків                Protokol   10-4

  3)  Вишневська С. (МК) Харків \ Гончаров С. (МК) Дніпро       Protokol   17-1

  4)  Вишневська С. (МК) Харків \ Бураков О. (1кт.) Харків       Protokol   1-13

 

  13 Березня 2018 р. Вівторок 2-й день.  

Час Білі Сині Score
 по періодам
5
10:45 зб. Харківської обл.-3 Динамо Київ 10-2
(3-0, 2-0, 1-1, 4-1)
6
11:45
зб. Харківської обл.-1 Меотіда Маріуполь 8-4
(3-1, 2-2, 3-0, 1-1)
7 12:45 зб. Харківської обл.-4  УФК Львів 1-15
(1-4, 0-5, 0-3, 0-3)
8 13:45 зб. Харківської обл.-2 ДНУ Дніпро  7-7
(1-1, 1-1, 3-2, 2-3)

  Судді 13.03.2018

  5)  Вишневська С. (МК) Харків \ Белевцов В. (МК) Харків   Protokol  10-2

  6)  Гончаров С. (МК) Дніпро \  Наумчик Є. (НК) Львів         Protokol   8-4

  7)  Смеркус О. (НК) Харків \ Бураков О. (1кт.) Харків         Protokol  1-15

  8)  Наумчик Є. (НК) Львів \ Смеркус О. (НК) Харків            Protokol   7-7

 

   14 Березня 2018 р. Середа 3-й день.  

Час Білі Сині Score  по періодам
9
09:45 ДНУ Дніпро зб. Харківської обл.-4 12-1
(3-0, 2-0, 2-0, 5-1)
10
10:45
зб. Харківської обл.-2 УФК Львів 1-10
(0-4, 1-3, 0-3, 0-0)
11
15:00 Динамо Київ зб. Харківської обл.-1  0-23
(0-8, 0-6, 0-6, 0-3)
12
21:30 зб. Харківської обл.-3 Меотіда Маріуполь
2-13
(0-5, 0-0, 1-6, 1-2)

  Судді 14.03.2018

  09)  Вишневська С. (МК) Харків \ Бураков О. (1кт.) Харків    Protokol   12-1

  10)  Смеркус О. (НК) Харків \ Гончаров С. (МК) Дніпро         Protokol  1-10

  11)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Наумчик Є. (НК) Львів           Protokol  0-23

  12)  Наумчик Є. (НК) Львів \  Бураков О. (1кт.) Харків         Protokol  2-13

 

  15 Березня 2018 р. Четвер 4-й день.  

Час Білі Сині Score  по періодам
13 09:45 зб. Харківської обл.-3 ДНУ Дніпро 1-12
(0-6, 0-2, 0-4, 1-0)
14 10:45
зб. Харківської обл.-4 Динамо Київ
5-2
(1-0, 0-0, 3-0, 1-1)
15
11:45 зб. Харківської обл.-1  УФК Львів 9-9
(2-2, 2-1, 2-2, 3-4)
16
12:45 зб. Харківської обл.-2 Меотіда Маріуполь 2-6
(0-1, 1-2, 0-1, 1-2)

  Судді 15.03.2018

  13)  Вишневська С. (МК) Харків \ Бураков О. (1кт.) Харків    Protokol  1-12

  14) Белевцов В. (МК) Харків \ Бураков О. (1кт.) Харків         Protokol  5-2

  15)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Смеркус О. (НК) Харків         Protokol   9-9

  16)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Наумчик Є. (НК) Львів           Protokol   2-6

 

 

Последнее обновление ( 29.04.2018 )