Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 І С М
Інноваційні Системи
Менеджменту
www.ism-group.com.ua

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Barcelona 2018, qualification, play off 03.03.2018 (Women) UKR (Kharkiv) Game 2 Версия для печати Отправить на e-mail
02.02.2018
logolen.gif  flag_ukraine.jpg   flag_serbia.png  3 березня 2018 р. відбулися кваліфікаційні ігри до Чемпіонату Європи (Barselona 2018) серед жінок.

  Друга гра, збірна України зіграє в Україні (Харків). Гра відбудеться в басейні НТУ-ХПІ м. Харків (вул. Алчевських, 52) 3 березня 2018 р. о 20:00.

 

 Delegate -  Mr. Scwartz (ISR) 

 Referees:   Martina Kunikova (SVK) \ Raffaele Kolombo (ITA)

 

 

03 March 2018 Saturday. Ukraine (Kharkiv)   Game -2

 Place, time of game  Kharkiv (UKR) 03.03.2018. Time: 20:00 (time local)
 Delegate.  mr. Scwartz (ISR) 
 Referees:  Martina Kunikova (SVK)\ Raffaele Kolombo (ITA)
 Fouls:  UKR (8)\ SRB (5)
 Result of game:  UKR - SRB  1-6 (1-2, 0-2, 0-1, 0-1)

ua.png Ukraine   E  G 
1 Dvorzhetska Mariia    
2 Aboimova Iryna    
3 Melnychuk Anastasiia 3
 
4  Andrieva Mariia 2
 
5 Telypko Dina    
6 Danylina Sabina    
7  Ivanchenko Anastasiia    
8  Zaiats Bohdana    
9 Bobovnikova Karyna 2
 
10 Fedutenko Kateryna 1
 
11  Shvedova Olga  (K)   1
12 Bulakh Anfisa    
13 Gres Anastasiia
8
1
  Total.    
          Coach - Melnychuk Natalia
 Head coach - Lebiedev Mykhailo
 
flag_serbia.png  Serbia   E  G 
1   Jovetic Vladana    
2 Luka Lara   1
3  Shvec Anja 1
 
4  Rudich Teodora    
5 Josifovich Nina   1
6 Pricha Anna 1
 
7 Glushevich Mila    
8 Mandic Nada   3
9 Kaplarevich  Janja    
10  Vukovich Jelena   1
11   Miladinovich Krystina 1
 
12  Damnjanovich Isidora 2
 
13  Petrovich Andela    
  Total.
5
6
         CoachDejan Jovović
 Head coach -  Drezgic Sladjana

17 February 2018  Saturday Qualification -1  (Women

Time   White Blue   Score Score of periods
1 21:00 flag_serbia.png Serbia (Novi Sad)
Ukraine flag_ukraine.jpg 10-8
(1-1, 3-1, 3-3, 3-3)
2 19:00
flag_czech_republic.png Czech RP. (Prague)
Croatia
flag_croatia.png 6-9
(1-4, 1-0, 2-1, 2-4)
3 18:30 flag_israel.png Israil (Natanya) Portugal flag_portugal.png 14-10
(2-2, 5-1, 4-4, 3-3)
4 21:30 flag_germany.png
Germany (Hamburg) Romania flag_romania.png 22-14
(5-3, 5-3, 6-5, 6-3)
5 20:30 flag_slovakia.png Slovakia (Koshyce) Turkey flag_turkey.png 11-11
(4-3, 1-2, 3-1, 3-5)
   SVK - TUR \  Rakovic Ivan (SRB) \ Byelyevtosv Vyacheslav  (UKR)
 24 February 2018 
6
19:00
flag_france.png
 France (Limoges) Switzerland
flag_switzerland.png 
19-1
(5-1, 5-0, 6-0, 3-0)
 

 

03 March 2018  Saturday Qualification -2  (Women

Time   White Blue   Score Score of periods
7 20:00
flag_ukraine.jpg Ukraine (Kharkiv) Serbia (QV) flag_serbia.png 1-6 (1-2, 0-2, 0-1, 0-1)
8  
flag_croatia.png Croatia (Zagreb) (QV) Czech RP.  flag_czech_republic.png 14-9 (4-1, 4-1, 2-4, 4-3)
9 16:00 flag_portugal.png Portugal (Oeiras)   Israil (QV) flag_israel.png 9-11 (3-4, 3-4, 2-2, 1-1)
10   flag_romania.png
Romania (Izvorani)   Germany (QV) flag_germany.png 9-6 (2-3, 2-2, 2-1, 3-0)
11 17:00
flag_switzerland.png Switzerland (Uster) France (QV) flag_france.png 3-16 (2-1, 1-5, 0-6, 0-4)
12 19:30 flag_turkey.png Turkey (Istanbul) (QV) Slovakia flag_slovakia.png 10-9 (4-2, 1-1, 2-5, 3-1)
  TUR - SVK  \ Toth  Ferenc (ROU) \ Goncharov  Sergii (UKR)

 

 

 

Последнее обновление ( 06.03.2018 )