Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Єдина  Країна
Единая Страна
Це Україна
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Відкрита першість Гомельської області (BLR) з водного поло серед юнаків 2006 р.н. / 14-17.11.2017 Версия для печати Отправить на e-mail
14.11.2017
23600157_1588951647809185_1259606585_o.jpgЗ 14 по 17 листопада 2017 року на базі басейну СДЮШОР №3 (м.Гомель, Білорусь) відбудеться Відкрита першість Гомельської області з водного поло серед юнаків 2006 року народження і молодше.
У змаганнях братимуть участь 8 команд з 3-х країн: м.Брест, м.Вітебськ, м.Гомель, м.Мінськ, Юність (Республіка Білорусь), м.Москва, м.Саратов
 (Росія), та команда з України - м.Харків (тренер - Гудін В.С.)

 

 

 

 

 

 

 

14 November 2017  Tuesday day-1       

Time   White Blue   Score Score of periods
1
08:30 flag_belarus.png Гомель Юність (Гомель) flag_belarus.png 21-4  
2
09:20 flag_belarus.png Вітебськ
Саратов flag_russia.png 5-13  
3
10:10
flag_belarus.png Брест Москва
flag_russia.png 7-8  
4
11:30 flag_belarus.png Мінськ Харків flag_ukraine.jpg 9-8  
5
12:20 flag_belarus.png Гомель
Брест flag_belarus.png 16-6   
6
13:10 flag_belarus.png Юність Саратов flag_russia.png 6-8  
7 14:00 flag_ukraine.jpg Харків Вітебськ flag_belarus.png 4-8  

 

15 November 2017  Wednesday day-2       

Time   White Blue   Score Score of periods
8
08:30 flag_belarus.png Гомель Вітебськ flag_belarus.png 8-6  
9
09:20 flag_russia.png Москва
Мінськ flag_belarus.png 4-7  
10
10:10
flag_russia.png Саратов Харків
flag_ukraine.jpg 12-5  
11
11:00 flag_belarus.png Вітебськ Москва flag_russia.png 7-11  
12
11:50 flag_belarus.png Брест
Юність flag_belarus.png 10-5   
13
12:40 flag_belarus.png Мінськ Гомель flag_belarus.png 3-13  
14 13:30 flag_russia.png Москва Саратов flag_russia.png 8-10  

 

16 November 2017  Thursday day-3       

Time   White Blue   Score Score of periods
15
08:30 flag_belarus.png Брест Мінськ flag_belarus.png 6-14  
16
09:20 flag_belarus.png Юність Харків flag_ukraine.jpg 4-10  
17
10:10
flag_belarus.png Вітебськ Брест flag_belarus.png 12-6  
18
11:00 flag_belarus.png Мінськ Юність flag_belarus.png 11-2  
19
11:50 flag_russia.png Саратов Гомель flag_belarus.png 13-9   
20
12:40 flag_ukraine.jpg Харків Москва flag_russia.png 10-11  
21 13:30 flag_belarus.png Мінськ Вітебськ flag_belarus.png 4-9  

 

17 November 2017  Friday day-1       

Time   White Blue   Score Score of periods
22
08:30 flag_belarus.png Юність Москва flag_russia.png 6-10  
23
09:20 flag_belarus.png Гомель Харків flag_ukraine.jpg 13-7  
24
10:10
flag_belarus.png Брест Саратов flag_russia.png 5-13  
25
11:00 flag_russia.png Москва Гомель flag_belarus.png 5-10  
26
11:50 flag_ukraine.jpg Харків Брест flag_belarus.png     
27
12:40 flag_russia.png Саратов Мінськ flag_belarus.png    
28 13:30 flag_belarus.png Вітебськ Юність flag_belarus.png    

 

 17.11.2017 Final position of teams  Gomel (BLR)

Прапор  Tiams Plc.
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8

  

Последнее обновление ( 17.11.2017 )