Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Вітаємо Україну, українців,
з днем прапора України.
 слава Україні
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
17th FINA World Masters Championships Версия для печати Отправить на e-mail
03.08.2017
20287171-795114260647554-7740423359358232524-o.jpg
Чемпіонат світу /17th FINA World Championships/серед чоловіків та жінків завершився в кінці липня, але вболівальники не залишаться без суперзірок і гострих відчуттів: з 7 по 20 серпня відбудеться 17 й чемпіонат світу FINA Masters, де змагатимуться спортсмени (яки мають від дня народження 30 років і більше ).
7 серпня в Будапешті (Угорщина) стартує 17-й чемпіонат світу з водних видів спорту - 17th FINA World Masters.
Цього року заявки на участь подала рекордна кількість команд - 120! з 70 країн світу.
Змагання з водного поло будуть проходити з 7 по 13 серпня на острові Маргарет (Margaret Island), в комплексі водних видів спорту Hajós Alfréd Complex.
Всього на участь у турнірі зареєстровано 102 чоловічих команди, найбільші вікові групи - 45+ та 50+, в які увійдуть по 16 команд, але досить велика кількість команд (14) також будуть брати участь в категорії 40+. 
Жіночий турнір складатиметься з 18 команд, 7 клубів в категорії 30+, 7 команд в вікових категоріях 35+, 40+ і 45+, і 4 команди в категорії 50+, 55+ і 60+. На додаток до команд, які традиційно беруть участь в турнірі, будуть представлені дами з Колумбії, Чехії та Ірландії.
  
 
 
shutterstock_278607368.jpg
 
З огляду на велику кількість команд 7-денний турнір матиме досить щільний графік для кожного басейну - 56 матчів пройдуть впродовж перших двох днів, на третій день - 54 гри, в останній день буде самий «вільний» графік - всього 40 матчів.
Всього за період змагань буде проведено в загальній складності 357 матчів, це наймасштабніший турнір, який коли-небудь був організований на острові Маргарет (Margaret Island) і, безумовно, на міжнародній арені.
За оцінками організаторів, в цьому заході може взяти участь найбільша кількість учасників усіх часів. На сьогоднішній день налічується 18500 чоловік, 87 країн. Тож, якщо оцінки правильні, 17th FINA World Masters Championships в Будапештіможе перевершити рекорд 2012 року в Річчоне, Італія, де був 12 671 учасник. 
 
Зокрема, найбільший інтерес, особливо в угорських вболівальників, викликає чоловіча 40-річна група, в якій бере участь команда Millennium (HUN) 40+, що складається з колишніх одно, двох та триразових олімпійських чемпіонів. У складі команди - Tibor Benedek, Péter Biros, Rajmund Fodor, István Gergely, Tamás Kásás, Gergely Kiss, Tamás Märcz, Tamás Molnár, Barnabás Steinmetz, Zoltán Szécsi, Bulcsú Székely, Tamás Varga, Zsolt Varga, Attila Vári and the coaches are Dénes Kemény and Zoltán Kósz, більшість з цих хлопців виграли три титули поспіль на Олімпійських іграх (Сідней, Афіни, Пекін).
 
Україну на чемпіонаті представлять 5 команд у чотирьох вікових категоріях - це WPC Uzhgorod (35+), Masters water polo team Aquatiko (35+), Water polo club Dynamo Kyiv (40+), Water polo club Kyiv (50+) та Veterans Association of water sports WP masters (60+).
Також хочеться відзначити, що змагання такого плану, як Чемпіонат світу FINA Masters, проводяться не тільки заради нагородження, а й популяризують спорт протягом усього життя
 
0c3e4dc6d97446fe0459d29da408bde4.jpg 

SCHEDULE 30+ MEN

GROUP A

A1 Bay Area Masters (USA)

A2 WPC Kazan 30+ (RUS)

A3 Belarus Master

A4 Neptun VSC (30+) (HUN)

 

GROUP B

B1 MAFC Masters (30+) (HUN)

B2 WC Somovi (SRB)

B3 The Olympic Club (USA)

B4 St- Petersburg Masters 30+ (RUS)

 

SCHEDULE 35+ MEN

GROUP A

A1 WPC Uzhgorod (UKR)

A2 East Bay Masters Water Polo (USA)

A3 The Olympic Club (USA)

A4 Hungarian Bull's Blood (35+) (HUN)

A5 SV Rheinhausen 1913 (GER)

A6 C.U.S.G.E.A.S. Milano A.S. DILETT (ITA)

 

GROUP B

B1 Jadran Veterani (MNE)

B2 Sport Club Brenntag (ROU)

B3 Masters water polo team Aquatiko (UKR)

B4 Masters Old Fellows (BRA)

B5 Real Canoe N.C. (ESP)

B6 ESE 80 (HUN)

 

SCHEDULE 40+ MEN

GROUP A

A1 Pampas (ARG)

A2 WC SOMOVI (SRB)

A3 Triangle Water Polo (USA)

 

GROUP B

B1 Millennium HUN (40+)

B2 Pallanuoto Milano A.S.DILETT (ITA)

B3 Galatasaray Spor Klubu (TUR)

 

GROUP C

C1 Masters Rio Waterpolo Club (BRA)

C2 OSC Senior (HUN)

C3 Belarus Master

C4 Sport Club Brenntag (ROU)

 

GROUP D

D1 Water polo club Dynamo Kyiv (UKR)

D2 Oázis Sport Club (40+) (HUN)

D3 St-Petersburg Masters 40+ (RUS)

D4 Darkside (USA)

 

SCHEDULE 45+ MEN

GROUP A

A1 Tungsram SC (HUN)

A2 AMPA ECP (BRA)

A3 Blue Thunder Masters (USA)

A4 KVP H2O Piestany (SVK)

 

GROUP B

B1 YBL- Octopus (HUN)

B2 SV Rheinhausen 1913 (GER)

B3 Baltic Masters (RUS)

B4 Clubul Sporturilor nautice Imperial Sport (MDA)

 

GROUP C

C1 Polo Acuatioc Medellin Masculino (COL)

C2 Real Canoe N.C. (ESP)

C3 A.S.D. Europa Sporting Association (ITA)

C4 Budai LTD (HUN)

 

GROUP D

D1 St-Petersburg Masters (RUS)

D2 Masters Water Polo Club Veteran 70 (CRO)

D3 Waterpolo Stadio (CHI)

D4 Helsingfors Simsällskap (FIN)

 

SCHEDULE 50+ MEN

GROUP A

A1 Sunday Boys (HUN)

A2 Scottsdale Water Polo (USA)

A3 Polytechnic S&WP Club (GBR)

A4 Master Old Fellows 50+ (est. Sao Paulo) (BRA)

 

GROUP B

B1 WPC Stara Sava (CRO)

B2 Dynamo Masters 50+ (RUS)

B3 Pampas (ARG)

B4 UWA City Beach Water Polo Club (AUS)

 

GROUP C

C1 Calgary Masters Water Polo Club (CAN)

C2 SV Rheinhausen 1913 (GER)

C3 Masters RIO Water Polo Club (BRA)

C4 Bay Area Masters (USA)

 

GROUP D

D1 The Olympic Club (USA)

D2 Happy Hippos (HUN)

D3 Old Boys Prague (CZE)

D4 Water polo club Kyiv (UKR)

 

SCHEDULE 55+ MEN

GROUP A

A1 Attaboy's Club (CAN)

A2 Santa Barbara Masters (USA)

A3 MC Walrus Budapest (HUN)

A4 Helsingfors Simsällskap (FIN)

A5 Old Boys Prague (CZE)

 

GROUP B

B1 Perth Cockatoos (AUS)

B2 Masters RIO Water Polo Club (BRA)

B3 SV Cannstatt (GER)

B4 Sunday Boys (HUN)

B5 St- Petersburg Masters (RUS)

B6 A.S.D. Europa Sporting Association (ITA)

 

SCHEDULE 60+ MEN

GROUP A

A1 Veterans Association of water sports WP masters (Lviv\UKR)

A2 Düsseldorfer SC 1898 (GER)

A3 Calgary Masters Water Polo Club (CAN)

A4 Santa Barbara Masters (USA)

A5 Perth Cockatoos (AUS)

 

GROUP B

B1 Pampas (ARG)

B2 SV Cannstatt (GER)

B3 HZC de Robben (NED)

B4 A.S.D. Europa Sporting Association (ITA)

B5 Blue Thunder Masters (USA)

B6 UWA City Beach Water Polo (AUS)

 

SCHEDULE 65+ MEN

GROUP A

A1 Old Mission Bay Water Polo Club (USA)

A2 Perth Cockatoos (AUS)

A3 SV Poseidon Hamburg (GER)

A4 Helsingfors Simsällskap (FIN)

 

GROUP B

B1 A.S.DILETT.Bogliasco 1951 (ITA)

B2 Kalevi Ujumiskol (EST)

B3 SV Cannstatt (GER)

B4 KVP H2O polo Piestany (SVK)

B5 Santa Barbara Masters (USA)

 

SCHEDULE 70+ MEN

GROUP A

A1 Blue Thunder Masters (USA)

A2 H2Oldies (USA)

A3 SV Poseidon Hamburg (GER)

A4 SV Cannstatt (GER)

A5 Perth Cockatoos (AUS)

 

SCHEDULE 30+ WOMEN

GROUP A

A1 Budakalászi Sport Club (30+) (HUN)

A2 The Olympic Club (USA)

A3 KINEF - Masters Kirishi (RUS)

A4 English Roses Masters Water Polo (ERME) (GBR)

A5 Bánki VSE (30+) (HUN)

A6 Bay Area Masters (GER)

A7 Eimsbütteler Turnverband (GER)

 

SCHEDULE 35+/40+/45+ WOMEN

GROUP A

A1 English Roses Masters Water Polo (ERME) 35+ (GBR)

A2 Polo Acuatico Medellin Femenino 35+ (COL)

A3 Klub vodniho pol STEPP Praha 35+ (CZE)

A4 Donegall 35+ (IRL)

A5 Sistemi Integrati Sport S.S.D. ARL 35+ (ITA)

A6 Oggun de Polo Acuatico Femenino 35+ (COL)

A7 A.S.D. Argentario Nuoto 35+ (ITA)

 

SCHEDULE 50+/55+/60+ WOMEN

GROUP A

A1 Pink Pointers International 50+ (AUS)

A2 Peninsula Water Polo 50+ (USA)

A3 Menlo Park Water Polo 50+ (USA)

A4 Calgary Polo Splash 50+ (CAN)

 

14072017_-35_-__20170720_1840537910.jpg 

Ukrainian Teams Roster

WPC Uzhgorod (UKR) 35+

BAHRIY Yuriy                                     

CHERLENYAK Dmytro                       

FOMENKO Vasyl                              

HAVRYLENKO Volodymyr            

HEVORKYAN Davyd                        

LAVRYSHYNETS Dmytro                

MINIAILO Roman                            

MOMOT Viktor                                

PUSHAVER Viktor                            

ROHOVYY Yuriy

VADYM Papkovych

YANOCHKO Mykola

Head Coach - FOMENKO Vasyl

 

Masters water polo team Aquatiko Lviv (UKR) 35+

CHEREVKO Ihor

DOBUSH Oleh

FERANCIK Vladimir

HUK Maksym

KEBALO Lev

MYTROFANOV Kostiatyn

NAUMCHYK Rostyslav

PYZHEVSKYI Vasyl

SHVEDOV Oleksiy

SKYBA Yevhen

TITOVETS Oleksiy

VALYEYEV Anatoliy

ZAVIYSKYY Andriy

ZUBARYEV Mykola

Head Coach - CHEREVKO Ihor

 

Water polo club Dynamo Kyiv (UKR) 40+

BALYSHEV Volodymyr

BELOSTOTSKYY Yevgen

BONDARENKO Viktor

DENISENKO Vitaliy

DUSHNYK Maksym

GENNADIY Grachov

GORBUNOV Yaroslav

KAPINUS Volodymyr

KLYESTOV Vitaliy

KYZYMENKO Oleksandr

SALNIKOV Kostiantyn

SHMATKO Valerii

STRIGUN Yurii

TSAROV Kostiantyn

VOLONCHUK Denys

Head Coach - KLYESTOV Vitaliy

 

Water polo club Kyiv (UKR) 50+

BAZHENOV Yevheniy

DAVYDENKO Pavlo

KOSTANDA V'Yacheslav

KURBATOV Oleg

MASYUK Volodymyr

MATSEYKO Orest

NAUMENKO Vadym

PROKOPCHUK Pavlo

PROKOPENKO Pavlo

SERHUTA Hnat

SKURATOV Vadym

STEPANOV Volodymyr

YAROVYI Yurii

YEHOROV Oleksiy

YEVTUSHOK Oleksandr

Head Coach - YEVTUSHOK Oleksandr

 

Veterans Association of water sports WP masters (UKR) 60+

BOHDANOV Oleksandr

CHERNYSHOV Ihor

JASKA Radomir

KALININ Volodymyr

KIVEZHDI Mykola

KOLMAKOV Sergiy

KOLTOCHIKHIN Sergiy

KRATOCHVIL Vlastimil

PAVLOV Serhiy

SATALKIN Yuriy

TERENYK Oleksii

TYVONYUK Volodymyr

Head Coach - KOLMAKOV Sergiy 
Последнее обновление ( 05.08.2017 )