Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Єдина  Країна
Единая Страна
Це Україна
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Майстер-клас по плаванню від олімпійського чемпіона Версия для печати Отправить на e-mail
07.02.2017
viber-image-300x200_1.jpgСпортсменам завжди приємна увага і опіка. А особливо юним спортсменам. Їхня мотивація суттєво підвищується, коли вони особисто знайомляться з відомими досвіченими старшими колегами.Саме тому наші юнаки з радістю і захопленням зустрілися з Денисом Олеговичем Силантьєвим, пловцем, заслуженим майстром спорту, срібним призером Олімпіади в Сіднеї (2000), чемпіоном світу (1998), чемпіоном Європи (2001,2004), чотирикратним призером Кубку світу з плавання, учасником чотирьох Олімпіад, а в даний момент – народним депутатом України./www.waterpolo.uzhgorod.ua/
 
 
Також до спілкування з юними спортсменами долучилися Віталій Йосипович Ерфан, начальник департаменту молоді та спорту Закарпатської ОДА та Роберт Йосипович Левицький, голова Федерації водних видів спорту на Закарпатті.  
viber-image-1-300x185.jpg
Звичайно, Денис Силантьєв вже був знайомий з усіма питаннями, пов’язаними з тренуванням наших ватерполістів у басейні “Буревісник”. Для іх найшвидшого вирішення і потрібне таке живе спілкування саме з тими, хто кожного дня тут готується відстоювати честь рідного міста, краю та України на змаганнях. 
Уся ватерпольна спільнота міста Ужгорода з надією дивиться у майбутнє і вірить, що Ужгород за декілька років вже прийматиме у себе гостей у новому, пристосованому саме для водного поло, басейні та організовуватиме міжнародні турніри.
 
Джерело: Маріанна Волошина, www.waterpolo.uzhgorod.ua
Последнее обновление ( 07.02.2017 )