Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
М.Т. серед юнаків "Осінь в Гомелі" 15-18.11. 2016 р. Версия для печати Отправить на e-mail
10.11.2016

 flag_belarus.png В Гомелі (Білорусь) 18 листопада завершився міжнародний юнацький турнір "Осінь в Гомелі"  у віковій категорії 2005-2006 р.н. Перемогу у турнірі здобули юнаки з команди Дніпро (Україна).

Наші вітання переможцям турніру.

 

 

15 November Tuesday  day 1  Gomel 

Time   White Blue   Scoure   of period
1 09:00 flag_ukraine.jpg  Dnipro Gomel 05 flag_belarus.png 13-3
(3-0, 5-1, 2-1, 3-1)
2 09:45 flag_moldova.png Moldova 2
Gomel 06 flag_belarus.png 16-6 (3-0, 5-3, 3-1, 5-2)
3
10:30 flag_moldova.png
Moldova 3 Gomel 05
flag_belarus.png
4-11
(1-3, 2-1, 1-5, 0-2)
4 11:15 flag_moldova.png Moldova 1 Moscow
flag_russia.png 8-4
(2-0, 3-2, 1-1, 2-1)
5
12:30 flag_ukraine.jpg Dnipro Minsk
flag_belarus.png 7-4
(0-1, 1-2, 2-0, 4-1)
6
13:15 flag_moldova.png Moldova 2 Moscow flag_russia.png 5-3
 

 

16 November Wensday  day 2

Time   White Blue   Scoure   of period
7 09:30 flag_belarus.png Gomel 2
Moldova 1 flag_moldova.png 4-12
(0-4, 2-3, 0-3, 1-2)
8 10:15 flag_moldova.png Moldova 2 Moldova 1 flag_moldova.png 1-8
(0-3, 1-2, 0-1, 0-2)
9
11:00 flag_belarus.png  Minsk Gomel 1 flag_belarus.png 2-7 (0-3, 0-1, 1-2, 1-1)
10 11:45 flag_belarus.png  Minsk Moldova 3 flag_moldova.png 5-6
(1-2, 1-1, 0-3, 3-0)
11
12:30 flag_moldova.png Moldova 3 Dnipro flag_ukraine.jpg
3-12 (1-2, 3-3, 0-4, 0-3)
12
13:15 flag_belarus.png  Gomel 06 Moscow flag_russia.png 4-9
 
Gr-A Gr-B
Tiams G
W
D L
P
Differenc мст
Dnipro
3
3
0
0
9

1
Gomel 05 3
2
0
1
6

2
Moldova 3 3
1
0
2
3

3
Minsk 3
0
0
3
0

4
Tiams G W
D
L
P
Differenc Pl.
Moldova 1
3
3
0
0
9

1
Moldova 2 3
2
0
1
6

2
Moscow 3
1
0
2
3

3
Gomel 06 3
0
0
3
0

4

17 November Thursday  day 3   1\2 Finals

Time   White Blue   Scoure   of period
13 09:30 flag_moldova.png Moldova 3 Gomel 06 flag_belarus.png 14-2
(3-0, 8-0, 2-1, 1-1)
14 10:30 flag_belarus.png Minsk Moscow flag_russia.png 8-10
(5-2, 0-4, 3-1, 0-3)
15
11:30 flag_belarus.png Gomel 05 Moldova 1 flag_moldova.png 3-11
(0-3, 3-4, 1-2, 1-2)
16 30:45 flag_ukraine.jpg Dnipro
Moldova 2 flag_moldova.png 11-8
(5-0, 4-0, 1-5, 1-3)

 

18 November Friday  day 4  Finals

Time   White Blue   Scoure   of period
17 09:30 flag_belarus.png Minsk  Gomel 06 flag_belarus.png 12-6
(4-0, 6-2, 2-2, 0-2)
18 10:30 flag_moldova.png Moldova 3 Moscow flag_russia.png 5-3
(0-0, 1-2, 2-1, 2-0)
19
11:30 flag_moldova.png
Moldova 2 Gomel 05 flag_belarus.png 2-14
(0-3, 0-8, 1-2, 1-1)
20 12:30 flag_moldova.png Moldova 1 Dnipro flag_ukraine.jpg 3-6
(0-2, 0-2, 2-1, 1-1)

 

 Final position of teams (Gomel)

Прапор  Tiams Plc.
flag_ukraine.jpg
Dnipro (UKR)
1
flag_moldova.png Moldova 1 (MLD)
2
flag_belarus.png  Gomel 05 (BLR) 3
flag_moldova.png Moldova 2 (MLD) 4
flag_moldova.png Moldova 3 (MLD)
5
flag_russia.png Moscow (RUS)
6
flag_belarus.png Minsk (BLR)
7
flag_belarus.png  Gomel 06 (BLR)
8

 

Последнее обновление ( 26.11.2016 )