Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
LEN Champions League 2015-2016. Gr.-A \ Gr.-B 18.05.2016 Day 10 Версия для печати Отправить на e-mail
11.12.2015
 003-kubok-evropy.jpg18 травня 2016 р. 10-й тур. Групові ігри ліги чемпіонів, групи А та групи Б

 Group - A  CNA Barseloneta (ESP), Spandau04 Berlin (GER), ZF Eger (HUN),  

  Olympiacos Piraeus (GRE), Jadran Herceg Novi (MNE), VK Primorje Rijeka (CRO)

 Group - B Pro Recco (ITA), Galatasaray IstambulL (TUR)
OSC Budapest (HUN), Jug Dubrovnik (CRO),
Partizan Raiffeisen Belgrade (SRB), Szolnoki  VSK (HUN)

 

 

Group A  18.05.2016  Day 10

  In Pireus (Greece)              

Time  White                        Blue  Score By period
28
 
 flag_greec.jpeg Olympiacos Pireus           -         ZF Eger flag_hungary.png 8-7
(2-2, 2-1, 1-3, 3-10 

  Referis:  Boris Margeta (SLO) | Mark Koganov (AZE)

  Fouls: Olympiacos (11) \ Eger (9 )  

    In Berlin NV  (Germany)
29
  flag_germany.png Spandao Berlin 04     -     Barseloneta flag_spain.png 8-8
   (3-4, 2-2, 1-0, 2-2)  

  Referee(s):  Filippo Gomez (ITA) \ Vasily Tkachenko (RUS)

  Fouls:  Spandao (4) \  Barseloneta (5)

   in Rijeka (Croatia)
30
 
flag_croatia.png  Primorje Rijeka    -      Jadran Herceg NV flag_montenegro_chernogoria.png 13-7
(3-1, 3-1, 5-3, 2-2)

 Referee(s) Stavridis Georgios (GRE)

 Fouls:    Rijeka (11+1 pn) \ Jadran (9)

After Day 10  Gr-A

  Tiams G W D L P Difference
place
flag_greec.jpeg Olympiacos Pireus 10
7
3
0
24
95-59\+36
1
flag_hungary.png ZF Eger 10
4
4
2
16
90-80+10
2
flag_spain.png   Barseloneta   10
4
4
2
16
79-74\+5
3
flag_croatia.png   Primorje Rijeka 
10
4
3
3
15
91-83\ +8
4
flag_germany.png Spandao Berlin 04 
10
0
5
5
5
75-106\-31
5
flag_montenegro_chernogoria.png Jadran Herceg NV 10
0
3
7
3
77-105\-28
6

 

Group B  18.05.2016  Day 10

  In Dubrovnik  (Croatia) 

Time White                        Blue    
28
    flag_croatia.png   Jug Dubrovnik    OSC Budapesht   flag_hungary.png 10-7
  (3-2, 2-1, 3-1, 2-3)
 Referee(s): Sergio Galindo (ESP) \ Henk Smit (NED)

 Fouls: Jug (5+1 pn) \ OSC (12)

 In Szolnoki (Hungary)         
29

flag_hungary.png Szolnoki VSK       -     Partizan Belgrad  flag_serbia.png 12-9
(3-4, 5-2, 2-0, 2-3)

 Referee(s): Franulovic   Andrej (CRO) \ Birakis Michail (GRE)

 Fouls: VSK (7) \ Partizan (7+1\1 pn)

 

  In Belgrad (Serbia) 
30
   flag_turkey.png   Galatasaray         -     Pro Recco  flag_italy.jpeg 10-19
(4-5, 3-5, 1-5, 2-4)

 Referee(s):   Andreas Moiralis  (GRE) | Peris Nenad (CRO)

 Fouls:  Galatasaray (10 +1\0 pn) \  Recco  (16+2\1 pn)

After   Day  10  Gr-B

  Tiams G W D L P Difference
place
flag_italy.jpeg   Pro Recco 10
8
1
1
25
130-67\+63
1
flag_hungary.png Szolnoki VSK   10
8
0
2
24
121-90\+24
2
flag_croatia.png   Jug Dubrovnik 10
7
1
2
22
105-83\+22
3
flag_hungary.png   OSC Budapesht 
10
3
0
7
9
75-84\-9
4
flag_serbia.png Partizan Belgrad 10
2
1
7
7
69-112\
5
flag_turkey.png   Galatasaray   10
0
1
9
1
76-140\-64
5

 

Group A  30.04.2016  Day 9

  In Eger (Hungary)              

Time  White                        Blue  Score By period
25
VIDEO
  flag_hungary.png  ZF Eger         -          Primorje Rijeka   flag_croatia.png 12-12
(5-3, 2-2, 2-4, 3-3)

  Referis:  Radoslaw Koryzna  (POL)\ Arkadiy Voevodin (RUS)

  Fouls: Eger (17+1 pn) \  Primorje (19+1 pn)

    In Herceg NV  (Montenegro)
26
   flag_montenegro_chernogoria.png  Jadran Herceg NV      -     Barseloneta flag_spain.png 5-6 (2-2, 1-2, 0-1, 2-1)

  Referee(s): Sergey Naumov (RUS) \ Michail Kouretas (GRE)

  Fouls: Jadran (5+1pn) \  Barseloneta (7)

 In Pireus (Greece)  
27
 
  flag_greec.jpeg Olympiacos Pireus  - Spandao Berlin 04 flag_germany.png 12-3 (3-1, 3-2, 4-0, 2-0)

 Referee(s): Miroslav Vlasic (CRO) / Gyorgy Kun (HUN)  

 Fouls:   Olympiacos  (14+2 pn)) \ Spandao (14)

After Day 9  Gr-A

  Tiams G W D L P Difference
place
flag_greec.jpeg   9
          1
flag_hungary.png   9
          2
flag_spain.png   9
          3
flag_croatia.png   9
          4
flag_germany.png   9
          5
flag_montenegro_chernogoria.png   9
          6

 

Group B  30.04.2016  Day 9

  In Dubrovnik  (Croatia) 

Time White                        Blue    
25
VIDEO   flag_croatia.png   Jug Dubrovnik    -     Galatasaray  flag_turkey.png
17-8 (2-0, 5-2, 4-3, 6-3)
 Referee(s)

 Fouls:    

 In Budapest (Hungary)         
26
VIDEO  flag_hungary.png  OSC Budapesht    -     Szolnoki VSK   flag_hungary.png 6-12 (1-3, 2-3, 2-3, 1-3)
 Referee(s) 

 Fouls:  

  In Belgrad (Serbia) 
27
VIDEO flag_serbia.png  Partizan Belgrad   -          Pro Recco  flag_italy.jpeg 7-18 (1-3, 1-5, 2-4, 3-6)

 Referee(s):  Sevan Arslanya   (TUR) \ Vladimir Golikov (RUS)

 Fouls:  Partizan (14 +2 pn) \  Recco  (14)

After   Day  9  Gr-B

  Tiams G W D L P Difference
place
    8
          1
    8
          2
    8
          3
    8
          4
    8
          5
    8
          5

 

 

Group A  16.04.2016  Day 8

  In Rijeka (Croatia)              

Time  White                        Blue  Score By period
24
 
 flag_croatia.png Primorje Rijeka    -   Olympiacos Pireus flag_greec.jpeg VIDEO 4-10 (1-2, 1-3, 1-3, 1-2)

 Referis: Sergey Naumov (RUS)\ Matan  Schwartz  (ISR)

 Fouls:  Primorje (8) \ Olympiacos (10)
      In Berlin  (Germany)
23
  flag_germany.png Spandao Berlin 04   -Jadran Herceg NV flag_montenegro_chernogoria.png VIDEO 9-9 (1-2, 2-2, 2-2, 4-3)

 Referis:: Radoslaw Koryzna  (POL) \ Achladiotis  Spyridon (GRE)

 Fouls:  Spandao 04 \ (9) \ Jadran (11)

 

 In Barselona (Spain)    
22
21:30
 flag_spain.png   Barseloneta    -                     ZF Eger   flag_hungary.png VIDEO 6-6 (3-2, 2-1, 0-0, 1-3)

 Referis Filippo Gomez (ITA) | Adrian Tiberiu Alexandrescu (ROU)

 Fouls:   Barseloneta (7) Eger (8)

After Day 8  Gr-A

  Tiams G W D L P Difference
place
flag_greec.jpeg Olympiacos Pireus 8
      18
  1
flag_hungary.png ZF Eger 8
      15
  2
flag_spain.png Barseloneta   8
      12
  3
flag_croatia.png Primorje Rijeka 
8
      11
  4
flag_germany.png Spandao Berlin 04 
8
      4
  5
flag_montenegro_chernogoria.png  Jadran Herceg NV 8
      3
  6

 

Group B  16.04.2016  Day 8

  In Recco  (Italy) 

Time White                        Blue    
24
    flag_italy.jpeg  Pro Recco    -        OSC Budapesht flag_hungary.png VIDEO 7-2 (2-0, 1-1, 3-1, 1-0)
 Referis  Vojin Putnikovic (SRB) | Alexandru Mustata (ROU)

 Fouls:   Recco (5) Budapesht (13)

 In Szolnoki  (Hungary)         
23
   flag_hungary.png   Szolnoki VSK    -        Jug Dubrovnik flag_croatia.png  VIDEO 13-10 (4-3, 4-4, 4-3, 1-2) 
 Referis: Mark Koganov (AZE) \ Texido Jaume (ESP)

 Fouls: Szolnok (11) \ Dubrovnik (8)

  In Istanbul (Turkey) 
22
  flag_turkey.png  Galatasaray      -      Partizan Belgrad flag_serbia.png VIDEO 9-9 (2-4, 1-3, 4-1, 2-1)

 Referis:   Frank Ohme (GER) | Alessandro Severo (ITA)

 Fouls:  Galatasaray (6) \ Partizan (6 +1 pn)

After   Day  8  Gr-B

  Tiams G W D L P Difference
place
    8
          1
    8
          2
    8
          3
    8
          4
    8
          5
    8
          5

 

Group A  12.03.2016  Day 7

 In Eger  (Hungary)      

Time  White                        Blue  Score By period
19
17:00
  flag_hungary.png  ZF Eger           -        Jadran Herceg NV flag_montenegro_chernogoria.png  VIDEO 8-7 (2-2, 1-1, 4-3, 1-1)

 Referis:: Filippo Gomez (ITA) | Axel Bender (GER)

 Fouls: : Eger (12) \ Jadran (14)
 In Rijeka (Croatia) 
20
20:00 flag_croatia.png Primorje Rijeka   - Spandao Berlin 04 flag_germany.png VIDEO 14-4 (5-1, 2-2, 2-0, 5-1)

 Referis:: Schwartz  Matan (ISR) | Arkadiy Voevodin (RUS)

 Fouls:  Rijeka (4) \ Spandao (12)

 In Pireusі (Greece)  
21
21:00
flag_greec.jpeg  Olympiacos Pireus         -  Barseloneta   flag_spain.png  9-5
(3-0, 3-2, 2-1, 1-2)

 Referis Boris Margeta (SLO) \ Miroslav Vlasic (CRO)

 Fouls:  Olympiacos (8) \  Barseloneta (12)

After Day 7  Gr-A

  Tiams G W D L P Difference
place
flag_greec.jpeg Olympiacos Pireus (GRE)
7
      15
  1
flag_hungary.png ZF Eger (HUN)
7
      14
  2
flag_spain.png Barseloneta Barselona (SPA) 7
      11
  3
flag_croatia.png Primorje Rijeka (CRO)
7
      11
  4
flag_germany.png Spandao Berlin 04  7
      3
  5
flag_montenegro_chernogoria.png Jadran Herceg NV
7
      2
  6

Group A  10.02.2016  Day 6

 In Herceg  NV (Montenegro)      

Time  White                        Blue  Score By period
18
17:00
 flag_montenegro_chernogoria.png Jadran Herceg NV  -    Olympiacos Pireus flag_greec.jpeg 6-13
 (1-4, 0-2, 2-3,3-4)

 Referis:: Marco Ercoli (ITA) \  Szekely Balazs (HUN)

 Fouls: :   Herceg NV (9) \  Olympiacos (9+1 pn)
 In Barselona (Spain) 
17
20:00 flag_spain.png Barseloneta       -       Primorje Rijeka   flag_croatia.png VIDEO 9-7 (1-1, 4-0, 1-3, 3-3)

 Referis: Boris Margeta (SLO) \ Gyorgy Kun (HUN)

 Fouls:  Barseloneta (7+1pn\1) \  Primorje (11+1\1 pn)

 In Berlin (Germany)  
16
21:00
flag_germany.png Spandao Berlin 04   -             ZF Eger flag_hungary.png 8-15
(1-4, 2-4, 2-3, 3-4)

 Referis Bozo Duraskovic (MNE) \ Vladimir Golikov (RUS)

 Fouls:   Spandao (11) \  Eger (15)

After Day 6  Gr-A

  Tiams G W D L P Difference
place
    6
          1
    6
          2
    6
          3
    6
          4
    6
          5
    6
          6

Group A  03.02.2016  Day 5

In Pireus (Greece)  

Time  White                        Blue  Score By period
13
17:00
 flag_greec.jpeg   Olympiacos Pireus   -   Jadran Herceg NV   flag_montenegro_chernogoria.png  10-4
3-0, 1-3, 3-1, 3-0

 Referis::  Filippo Gomez (ITA) \ Gyorgy Kun (HUN)

 Fouls:  Pireus 10 + (2 pn) \ Jadran 8

 In Eger  (Hungary) 
14
20:00 flag_hungary.png    ZF Eger                    --     Spandao 04  flag_germany.png 10-7
3-2, 3-2, 2-0, 2-3

 Referis:: Birakis Michail (GRE) | Texido Jaume (ESP)

 Fouls:  Eger 8 +1 pn/ \ Spandao 13

 In Rijeka (Croatia)  
15
21:00
 flag_croatia.png  Primorje Rijeka      -        Barseloneta   flag_spain.png  9-9
5-3, 1-1, 1-2, 2-3

 Referis  Adrian Tiberiu Aalexandrescu (ROU) \ Vasily Tkachenko (RUS)

 Fouls:  Primorje (9) \  Barseloneta (7+3 pn.)

 

Group A  16.12.2015  Day 4

In Berlin (Germany)  

Time  White                        Blue  Score By period
10
17:00
 flag_germany.png  Spandao 04         -      Primorje Rijeka   flag_croatia.png 9-9
3-2, 3-2, 2-4, 1-1

 Referis:: Rovida Alberto (ITA) \ Talan  Emanuel Manol (TUR)

 Fouls:  Spandao 04 (14) \ Primorje Rijeka (13)

 In Herceg NVr (Montrnegro) 
11
19:00 flag_montenegro_chernogoria.png  Jadran Herceg NV               --      ZF Eger    flag_hungary.png 11-11
3-3, 5-3, 2-3, 1-2

 Referis:Ulrich Spiegel  (GER) \ Schwarttz  Matan (ISR)

 Fouls:  Jadran Herceg (9+1 pn.) \  ZF Eger (9+1 pn.)

 In Barselona (Spain)  
12
20:15
flag_spain.png Barseloneta -     Olympiacos Pireus     flag_greec.jpeg VIDEO 7-7 (1-1, 2-1, 3-2, 1-3) 

 Referis Alessandro Severo  (ITA) \ Rakovich Ivan (SRB)

 Fouls:  Barseloneta (14)Olympiacos Pireus (13+1 pn.)


After   Day 4  Gr-A

  Tiams G W D L P Difference
place
flag_spain.png   Barseloneta Barselona (SPA) 4
2
1
1
7
  1
flag_croatia.png Primorje Rijeka (CRO)
4
2
1
1
7
  2
flag_greec.jpeg Olympiacos Pireus (GRE)
4
2
0
2
6
  3
flag_hungary.png ZF Eger (HUN)
4
1
2
1
5
  4
flag_germany.png Spandao 04 (GER) 4
1
0
3
3
  5
flag_montenegro_chernogoria.png Jadran Herceg NV (MNE) 4
0
2
2
2
  6

 

   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Group B  12.03.2016  Day 7

  In Szolnoki  (Hungary) 

Time White                        Blue    
19
19:00  flag_hungary.png Szolnoki VSK     -     Galatasaray      flag_turkey.png 16-7
(4-1, 3-1, 6-3, 3-2)
 Referis Ulrich Spiegel  (GER) | Colombo Raffaele (ITA)

 Fouls: Szolnoki (13) \ Galatasaray (13)

 In Dubrovnik  (Croatia)         
20
21:00  flag_croatia.png Jug Dubrovnik          -      Pro Recco  flag_italy.jpeg VIDEO 5-5 (1-2, 3-3, 0-0, 1-0)
 Referis Adrian Tiberiu Alexandrescu (ROU) \ Stavridis Georgios (GRE)

 Fouls: Dubrovnik (13+3 pn) \ Recco (9)

  In Budapest (Hungary) 
21
21:30 flag_hungary.png OSC Budapesht   -      Partizan Belgrad  flag_serbia.png VIDEO 10-8 (2-3, 2-1, 5-2, 1-2)

 ReferisTeixido Jaume (ESP) | Haldun Toygarli (TUR)

 Fouls:  OSC (12+1 pn) \  Partizan (11+2 pn)

After   Day  7  Gr-B

  Tiams G W D L P Difference
place
flag_italy.jpeg Pro Recco  7
      16
  1
flag_croatia.png Jug Dubrovnik 7
      16
  2
flag_hungary.png Szolnoki VSK
7
      15
  3
flag_hungary.png OSC Budapesht 7
      9
  4
flag_serbia.png Partizan Belgrad
7
      6
  5
flag_turkey.png Galatasaray 7
      0
  5

 

Group B  10.02.2016  Day 6

  In Belgrad  (Serbia) 

Time White                        Blue    
18
19:00  flag_serbia.png  Partizan Belgrad  -       Jug Dubrovnik flag_croatia.png VIDEO 6-10 (1-3, 1-3, 1-1,3-3)
 Referis: Filippo Gomez (ITA) \ Stavridis Georgios (GRE)

 Fouls:   Partizan (7) \ Jug (12+1\1 pn)

 In Istanbul  (Turkey)         
17
21:00  flag_turkey.png   Galatasaray     -      OSC Budapesht flag_hungary.png VIDEO 9-12 (2-5, 3-3, 1-2, 3-2) 
 Referis: Attila Ladislau  Brosovszki (ROU) \  Zeljko Ragac (SRB)

 Fouls: Galatasaray (8) \ OSC (6)

  In Szolnoki (Hungary) 
16
21:30  flag_hungary.png Szolnoki VSK        -        Pro Recco  flag_italy.jpeg VIDEO 12-11 (4-3, 3-2, 2-3, 3-3)

 ReferisVojin Putnikovic  (SRB) \ Sadekov Irfan (RUS)

 

  Fouls: Szolnoki (17) \ Recco (18)

After   Day  6  Gr-B

  Tiams G W D L P Difference
place
    6
          1
    6
          2
    6
          3
    6
          4
    6
          5
    6
          5
   

 

Group B  03.02.2016  Day 5

 In Dubrovnik  (Croatia)   

Time White                        Blue    
13
19:00 flag_croatia.png Jug Dubrovnik        Partizan Belgrad  flag_serbia.png 12-4
3-1, 3-0, 4-3, 2-0 
 Referis Colombo Raffaele (ITA) | Sergey Naumov (RUS)

 Fouls:  Dubrovnik (7) \ Belgrad (9+1 pn)

  In Budapesht  (Hungary) 
14
21:00  flag_hungary.png OSC Budapesht   Galatasaray      flag_turkey.png VIDEO 13-4 (4-1, 2-1, 5-2, 2-0) 
 Referis Radu Sorin Matache (ROU) \ Ulrich Spigel (GER)

 Fouls:  Budapesht (12) \  Galatasaray (8)

  In Recco  (Italy) 
15
21:30 flag_italy.jpeg  Pro Recco       -        Szolnoki VSK   flag_hungary.png VIDEO 14-11 (1-5, 4-2, 5-2, 4-2)

 Referis:   Nenad Peris \ Haldun Toygarli 

 Fouls:  Recco \ (12+1 pn) \ Szolnok (15)

After   Day  5  Gr-B

  Tiams G W D L P Difference
place
    4
          1
    4
          2
    4
          3
    4
          4
    4
          5
    4
          5
   

 Group B  16.12.2015  Day 4

 In Istanbul  (Turkey)   

Time White                        Blue    
10
20:00 flag_turkey.png Galatasaray          Szolnoki VSK   flag_hungary.png VIDEO 7-14 (3-5, 3-3, 1-2, 0-4)
 Referis Stavropolos  Nikolaos (GRE) \ Arkadiy Voevodin (RUS)

 Fouls:   Galatasaray (8) \ Szolnoki VSK (6)

  In Belgrad  (Serbia) 
11
21:00 flag_serbia.png  Partizan Belgrade  -   OSC Budapesht    flag_hungary.png 5-4
1-1, 2-0, 1-0, 1-3
 Referis Jacques Racine  (LEN) \ Mark Koganov(AZE)

 Fouls:  Partizan Belgrade (6)OSC Budapesht (7)

  In Recco  (Italy) 
12
21:15 flag_italy.jpeg  Pro Recco       -        Jug Dubrovnik   flag_croatia.png 14-6
1-1, 5-1, 3-1, 5-2

 ReferisBoris Margeta (SLO) | Sergey Naumov (RUS)

 Fouls: Pro Recco (11+1 pn.) \ Jug Dubrovnik (11+2 pn.)

After   Day  4  Gr-B

  Tiams G W D L P Difference
place
flag_italy.jpeg Pro Recco (ITA)
4
4
0
0
12
  1
flag_croatia.png Jug Dubrovnik (CRO)
4
3
0
1
9
  2
flag_hungary.png Szolnoki VSK (HUN) 4
3
0
1
9
  3
flag_serbia.png Partizan Belgrade (SRB)
4
2
0
2
6
  4
flag_hungary.png OSC Budapesht (HUN)
4
0
0
4
0
  5
flag_turkey.png Galatasaray Istanbul (TUR)
4
0
0
4
0
  5
   

After   Day  3  Gr-B

  Tiams G W D L P Difference
place
flag_italy.jpeg Pro Recco (ITA) 3
3
0
0
9
  1
flag_croatia.png Jug Dubrovnik (CRO) 3
3
0
0
9
  1
flag_hungary.png Szolnoki VSK (HUN) 3
2
0
1
6
  3
flag_serbia.png Partizan Belgrade (SRB) 3
1
0
2
3
  4
flag_serbia.png OSC Budapesht (HUN) 3
0
0
3
0
  5
flag_turkey.png Stanbul Galatasaray (TUR) 3
0
0
3
0
  5
   

After 2-nd Day Gr-B

  Tiams G W D L P Difference
place
flag_italy.jpeg Pro Recco (ITA) 2
2
0
0
6
30-7 \+23
1
flag_croatia.png  Jug Dubrovnik (CRO) 2
2
0
0
6
25-17\+8
2
flag_hungary.png Szolnoki VSK (HUN)
2
2
0
0
6
22-16\+6 3
flag_hungary.png OSC Budapesht (HUN) 2
0
0
2
0
14-17\-3
4
flag_serbia.png Partizan Belgrade (SRB)
2
0
0
2
0
12-29\-17
5
flag_turkey.png  Stanbul Galatasaray (TUR) 2
0
0
2
0
14-31\-17 6
   
Последнее обновление ( 25.05.2016 )