На традиційному XII міжнародному турнірі "Independente Cup" в Глівіце (Польща), команда Сидоровича Ю. та Наумчика Є. УФК Львів посіла 5-те місце.
6 November Friday 2015. 1 day Gliwice
№ |
Time
|
GR
|
|
White |
Blue |
|
Score
|
by period |
1
|
17:00 |
A |
|
Duysburg (GER)
|
Bytom (POL)
|
|
7-7
|
(3-2, 1-1, 0-2, 2-2)
|
2 |
18:00 |
B |
|
Lviv (UKR)
|
Plauen (GER)
|
|
5-7
|
(0-2, 0-0, 1-2, 4-3)
|
3 |
19:00 |
C |
|
Berlin (GER) |
Brest (BLR)
|
|
5-8
|
(0-1, 0-1, 2-3, 3-3) |
4 |
20-00
|
A |
|
Duysburg (GER) |
Kaunas (LTV)
|
|
9-8
|
(4-3, 4-0, 0-3, 1-2)
|
5 |
21:00 |
B |
|
Lviv (UKR) |
Vrutky (SVK)
|
|
7-4
|
(2-0, 1-2, 2-1, 2-1)
|
7 November Saturday 2015. 2 day
№ |
Time
|
|
White |
Blue |
|
Score
|
by period |
6
|
10:00 |
|
Berlin (GER) |
Vilnyus (LTV)
|
|
7-8
|
(4-0, 2-4, 1-3, 0-1)
|
7 |
11:00 |
|
Kaunas (LTV) |
Bytom (POL) |
|
6-4
|
(1-1, 3-1, 1-0, 1-2)
|
8
|
12:00 |
|
Plauen (GER) |
Vrutky (SVK) |
|
11-6
|
(4-1, 3-2, 4-2, 0-1)
|
9
|
13:00
|
|
Brest (BLR) |
Vilnyus (LTV) |
|
11-5
|
(6-0, 2-1, 2-2, 1-2)
|
Gr-A | | Gr-B |
Tiams |
G |
W |
D |
L |
P |
differen. |
Plc |
Duysburg (GER) |
2
|
1
|
1
|
0
|
4
|
16-15\+1 |
1
|
Kaunas (LTV) |
2
|
1
|
0
|
1
|
3
|
14-13\+1
|
2
|
Bytom (POL) |
2
|
0
|
1
|
1
|
1
|
11-13\-2
|
3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tiams |
G |
W
|
D
|
L
|
P
|
differen. |
Plc |
Plauen (GER) |
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
18-11\+7
|
1 |
Lviv (UKR) |
2
|
1
|
0
|
1
|
3
|
12-11\+1
|
2 |
Vrutky (SVK) |
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
10-18\-8
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gr-C |
|
Tiams |
G |
W |
D |
L |
P
|
differen. |
Plc |
Brest (BLR) |
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
19-10\+10
|
1 |
Vilnyus (LTV) |
2
|
1
|
0
|
1
|
3
|
13-18\-5
|
2 |
Berlin (GER) |
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
12-16\-4
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 November Saturday 2015. 3 day
№ |
Time
|
|
White |
Blue |
|
Score
|
by period |
10
|
16:00 |
|
Bytom (POL)
|
Berlin (GER)
|
|
6-10
|
(0-4, 2-2, 2-3, 2-1)
|
11 |
17:00 |
|
Kaunas (LTV) |
Lviv (UKR) |
|
8-5
|
(1-3, 3-1, 3-0, 1-1)
|
12 |
18:00 |
|
Duysburg (GER) |
Plauen (GER) |
|
2-9
|
(2-1, 0-4, 0-4, 0-0)
|
13 |
19-00
|
|
Vrutky (SVK) |
Berlin (GER) |
|
10-7 |
(2-2, 4-1, 1-3, 3-1)
|
14 |
20:00 |
|
Kaunas (LTV) |
Vilnyus (LTV) |
|
11-2
|
(1-1, 2-1, 4-0, 4-0)
|
8 November Sanday 2015. 4 day
№ |
Time
|
|
White |
Blue |
|
Score
|
by period |
15
|
10:00 |
|
Duysburg (GER) |
Brest (BLR) |
|
6-8
|
(0-3, 3-2, 2-2, 1-1)
|
16 |
11:00 |
|
Bytom (POL) |
Vrutky (SVK) |
|
6-8 |
(2-2, 1-2, 1-2, 2-2)
|
17 |
12:00 |
|
Lviv (UKR) |
Vilnyus (LTV) |
|
15-5 |
(4-0, 4-2, 3-2, 4-1)
|
18 |
13-00
|
|
Plauen (GER) |
Brest (BLR) |
|
6-3 |
(1-0, 2-1, 2-1, 1-1)
|
For 1 -3 Places
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
Plauen (GER) |
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
15-5\+10
|
1 |
|
Brest (BLR)
|
2
|
1
|
0
|
1
|
3
|
11-12\-1
|
2 |
|
Duysburg (GER) |
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
8-17\-9
|
3 |
For 4-6 Places
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
Kaunas (LTV) |
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
19-7\+12
|
4 |
|
Lviv (UKR) |
2
|
1
|
0
|
1
|
3
|
20-13\+7
|
5 |
|
Vilnyus (LTV) |
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
7-26\-19
|
6 |
For 7-9 Places
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
Vrutky (SVK) |
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
18-13\+5
|
7 |
|
Berlin (GER) |
2
|
1
|
0
|
1
|
3
|
17-16\+1 |
8 |
|
Bytom (POL) |
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
12-18\-6 |
9 |
Комвнди були розподілені на три групи.
Gr. (A) Duysburg (Germany), Kaunas (Litva), Bytom (Poland)
Gr. (B) Plauen (Germany), Lviv (UFK) (Ukraine), Vrutky (Slovakia)
Gr. (C) Berlin (Germany), Brest (Belarus), Vilnus (Litva)
Склад команди УФК
Львів:
1. Андріяс Нестор (1999)
2. Біда Назар (1999)
3. Ваулін Павло (1999)
4. Демоненко Денис (1999)
5. Лопочак Сергій (1999)
6. Бабський Нестор (2000)
7. Джура Орест (2000)
8. Куліков Ярослав (2000)
9. Лісовий Михайло (2000)
10. Осика Максим (2001)
11. Порицький Ярослав (2001)
12. Сирямін Михайло (2001)
13. Феоктістов Владислав (2001)
14. Булачек Володимир (2002)
15. Федорко Захарій (2002)
Тренера команди: Сидорович Юрій, Наумчик Євген.
|