Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Росія
     Окупант !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
Віталій Свіщов: "Порвавши біцепс, не знав чи повернусь у водне поло" Версия для печати Отправить на e-mail
21.09.2015
vitaliy-svishchov.jpg

Одним з новачків національної збірної України з водного поло на міжнародному турнірі «Кубка Карпат» став «динамівець» Віталій Свіщов.

Повернувшись у водне поло після серйозної травми, Віталій не тільки адаптувався на тренуваннях у загальній групі львівського «Динамо», а й отримав виклик до головної команди країни на товариський турнір, який, до слова, збірна України виграла у Львові.

Про повернення у водне поло після серйозної травми, а також дебют у збірній України та її перспективи Віталій Свіщов розповів в інтерв’ю «Галичині Спортивній».

Віталію, наскільки серйозною була травма і скільки довелося пропустити?

На першому турнірі «Кубку Карпат» дуже серйозно травмував руку. Було це в Кишиневі, коли честь збірної України відстоювали гравці львівського «Динамо». В одному з матчів турніру порвав біцепс на правій руці. Окрім того, надірвав зв’язки, тому травма виявилася більш, ніж серйозною. Не тренувався більше, ніж півроку. Довелося робити операцію за кордоном, оскільки там кращі фахівці і було більше надій, що знову зможу займатися грою у водне поло.

Операція пройшла успішно?

Так. Робили її у Німеччині. Найбільше радує те, що тепер уже все гаразд з рукою і можу тренуватися у повну силу.

Чи став несподіваним виклик у національну збірну України на «Кубок Карпат»?

Не особливо, оскільки з львівського «Динамо» було запрошено десять людей, серед яких я не був єдиним новачком. Звісно, це було дуже приємно, оскільки у будь-якому виді спорту, в тому числі, і у водному поло виступати за свою збірну – честь для кожного гравця.

Після травми у Кишиневі уже, мабуть, не всі гравці «Динамо» та тренери вірили у те, що ти зможеш повернутися на високий рівень гри.

Це питання не до мене (сміється). Особисто я вірив, що все буде добре і радий, що так сталося.

Чи вдалося на «Кубку Карпат» продемонструвати свої найкращі якості?

Ні, оскільки вважаю, що зіграв посередньо. Як не як, це були перші матчі за збірну України, тому не обійшлося без маленького хвилювання. Вважаю, міг зіграти краще, мабуть, ще не набрав оптимальних фізичних кондицій.

Як в цілому оціниш виступ збірної України на «Кубку Карпат»?

Оскільки турнір виграли, то виступили непогано. Кубок у нас залишиться, а гру, як то кажуть, скоро забудемо. Усі бачили, що гра нашої команди не була ідеальною, було чимало помилок, над якими обов’язково потрібно працювати. Звісно, й були позитивні момепнти, не без цього.

Який матч запам’ятався найбільше?

Звичайно, це фінал. Поляків нам вдалося дотиснути у третьому періоді. Його ми виграли з рахунком 3:0 і результат цього періоду став ключовим у матчі. Знали, що поляки не мають замін, тому старалися це використати. Хоча такої установки від головного тренера команди Валерія Завізіона не було.

Як гадаєш виступить наша команда у відборі на чемпіонат Європи у Франції?

Наперед загадувати не будемо. Робити прогнози – річ невдячна. Думаю, що Франції поїдуть усі найсильніші і там команда зіграє достойно. Хоч і шансів пробитися на Євро у нашої команди уже майже немає, думаю, наша команда попсує нерви усім суперникам.

Перейдемо до справ клубних. Як гравці «Динамо» готуються до старту нового чемпіонату України?

До матчів «Кубка Карпат» працювали над фізичною підготовкою – міні-футбол, тренажерний зал, кроси. Перед «Кубком Карпат» перейшли уже до басейну. Тепер тренування проходять у звичному режимі. Головний тренер Ігор Зінкевич розподіляє наші нагрузки так, аби до чемпіонату ми підійшли в оптимальній формі. Про завдання «Динамо» на цей сезон говорити уже, мабуть, немає сенсу. Так, вони незмінні – це перемога у чемпіонаті України та національному кубку. Думаю, знову боротьба за головні трофеї сезону розгорнеться між львівським «Динамо» та харківським «Слобожанцем».

Богдан Пастернак для «Галичини Спортивної»

http://galsports.com/news/vitaliy-svishchov-porvavshy-bitseps-ne-znav-chy-povernus-u-vodne-polo/136227.aspx

Последнее обновление ( 21.09.2015 )