В Будапешті (Угорщина), 21
червня відбулось жеребкування країн по підгрупам до Чемпіонату cвіту
серед юніорів (U 18) який відбудется в Szombathely (Hungary) з 11 по 19 серпня 2018 р.
З 1 по 6 серпня в місті Gradac (Хорватія), триває 13 -й мізнародний турнір (Gradac Memory Cap) у віковій категорії (U 16). Молодіжна зб. України (гол. тренер В. Момот та Є. Наумчик (Льів)), в перше бере участь у цьому престижному турнірі.
В Будапешті (Угорщина), 21 червня відбулось жеребкування команд по підгрупам до Чемпіонату Світу серед юнірок (U 18) який відбудется в Сербії (Белград) з 27 серпня по 2 вересня 2018 р.
В спортивному лагері ДСОК (с.Черноморка) Миколоївська обл. з 9 -13 липня 2018 р. тривав 1-й міжнародний турнір "Sportium CUP 2018" серед юнаків 2006-2008 р.н. та юніорів 2003-2005 р.н. У турнірі команди посіли такі місця:
З 26 по 30 червня 2018 р. у місті Дніпро, на базі басейну ДС ДНУ ім.
О.Гончара (вул. Казакова, 24А), триває 2-й тур чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н. та молодше.
Головний суддя змагнь - Гончаров Сергій (МК) Дніпро.
Кубок України поїхав до Харкова. Ватерполісти львівського Динамо не змогли у фіналі обіграти збірну Харківської області. Їхні суперники взяли реванш після поразки у чемпіонаті України.
У фінальний грі за почесний трофей збірна Харківської області впевнено обіграла господарів змагань, львівське "Динамо" з рахунком 12-7 (4-1, 2-2, 2-3, 4-1), та посіла перше місце.
В матчі за 3-тє місце сильнішими були також харків'яни, які з мінімальною перевагою в один м'яч перемогли ватерпольний клуб "Маріуполь" - 8-7 (3-1, 1-2, 2-3, 2-1)
Сенсаційна поїздка ужгородських ватерполістів у Хорватію, батьківщину команди діючих чемпіонів світу , Олімпійських чемпіонів 2012 - го року з водного поло.
Отже, команду ужгородського "Динамо ",2002-2003 років народження (тренер Ісрафіл Василькін ), запросив для матчових ігор один з найбільш титулованих клубів світу з водного поло - клуб "Прімор'є" з міста Рієки.