У м. Харкові з 21-25.11. за 1-6 місце, та м.Дніпропетровськ з 23-25.11. за 7-10 місце, проходили змагання 3-го фінального туру, відкритого чемпіона України, у віковій категорії 1993 р.н. та молодше. Після запеклої боротьби, команди остаточно посіли такі місця: 1) "ДЮСШ" м.Одеса, 2) "Дельфін" м.Кишинеу (Молдова), 3) зб.Харківської обл., 4) "ЛДУФК" м.Львів, 5) зб. м.Севастополь, 6) "Іллічівець" м.Маріуполь, 7) Харківська обл.-2, 8) Харківська обл.-3, 9) СДЮШОР ДНУ м.Днепропетровськ, 10) "ЭСКАРИАЛ" м.
Кривий Ріг.
Наші вітання чемпіонам України - "ДЮСШ" м.Одеса, та призерам!
21 Листопада Понеділок 2011р. 1-й день. м.Харків
№ |
час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
41
|
11:00
|
зб. м.Севастополь (2)
|
"Дельфін" м.Кишинеу (13) |
10-10
|
(2-2, 4-1, 2-4, 2-3)
|
42
|
12:15
|
"ЛДУФК" м.Львів (9) |
"ДЮСШ" м.Одеса (13) |
6-5 |
(1-0, 2-2, 1-2, 2-1)
|
43 |
13:15 |
зб.Харківської обл. (13) |
"Іллічівець" м.Маріуполь (1) |
9-0
|
(3-0, 2-0, 1-0, 3-0)
|
22 Листопада 2011р. Вівторок 2-й день. м. Харків
№ |
час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
44 |
11:00
|
"ЛДУФК" м.Львів (9) |
"Дельфін" м.Кишинеу (16) |
10-11
|
(3-1; 2-3; 4-2; 1-5)
|
45 |
12:15
|
"Іллічівець" м.Маріуполь (1) |
зб. м.Севастополь (5) |
2-9
|
(1-0; 0-4; 0-2; 1-3)
|
46 |
13:30 |
зб.Харківської обл. (13) |
"ДЮСШ" м.Одеса (16) |
8-10
|
(1-1; 2-2; 2-4; 3-3)
|
23 Листопада Середа 1-й день м. Дніпропетровськ
№ |
час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
47
|
12:00 |
ХДВУФК
Харків-3 |
Харківська обл. - 2 |
6-8
|
(2-1, 2-2, 1-3, 1-2)
|
48
|
13:15
|
СДЮШОР ДНУ м.
Днепр-ск. |
"ЭСКАРИАЛ" м.
Кривий Ріг |
15-5 |
(3-0, 4-1, 4-3, 4-1)
|
23 Листопада Середа 2011р. 3-й день. м.Харків
№ |
час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
49
|
09:30 |
"Іллічівець" м.Маріуполь (1) |
"ЛДУФК" м.Львів (12) |
2-6
|
(1-2, 1-3, 0-0, 0-1)
|
50 |
10:30 |
зб.Харківської обл. (16) |
зб. м.Севастополь (5) |
8-7
|
(2-1, 3-3, 0-0,3-3)
|
51 |
15:00 |
"Дельфін" м.Кишинеу (16) |
"ДЮСШ" м.Одеса (19) |
10-11
|
(3-5; 3-1; 2-2; 2-3)
|
24 Листопада Четвер 2-й день м. Дніпропетровськ
№ |
час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
52
|
12:00 |
Харківська обл.-2
|
"Эскариал" м.Кривий Ріг |
21-1
|
(9-0; 5-0; 2-0; 5-1)
|
53 |
13:15 |
СДЮШОР ДНУ м.Днепр-ск. |
Харківська обл.-3 |
11-19
|
(2-3; 2-5;4-4; 3-7) |
24 Листопада Четвер 2011р. 4-й день. м.Харків
№ |
час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
54
|
11:00
|
"Іллічівець" м.Маріуполь (1\6) |
"Дельфін" м.Кишинеу (19\2) |
3-15
|
(0-4, 1-3, 1-3, 1-5)
|
55
|
12:15 |
"ДЮСШ" м.Одеса (22\1) |
зб. м.Севастополь (5\5) |
11-3
|
(4-0; 4-1; 2-1; 1-1)
|
56
|
13:15
|
"ЛДУФК" м.Львів (15\4) |
зб.Харківської обл. (16\3) |
10-7
|
(4-1; 2-2; 3-1; 1-3)
|
25 Листопада П'ятниця 3-й день м. Дніпропетровськ
№ |
час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
57 |
11:30 |
Эскариал м.Кривий Ріг |
Харківська обл.-3 |
2-6 |
|
58 |
12:45
|
СДЮШОР ДНУ м.
Днепр-ск. |
Харківська обл.-2 |
11-17
|
|
25 Листопада П'ятниця 2011р. 5-й день. м.Харків
№ |
час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рахунок по періодам |
59
|
11:00
|
"ДЮСШ" м.Одеса (25) |
"Іллічівець" м.Маріуполь (1) |
9-4
|
(1-1, 2-0, 3-2, 3-1)
|
60
|
12:15
|
зб.Харківської обл. (19) |
"Дельфін" м.Кишинеу (19) |
9-8
|
(1-2, 2-1, 5-2, 1-3)
|
61
|
13:30 |
зб. м.Севастополь (8) |
"ЛДУФК" м.Львів (15) |
8-7
|
(1-0, 5-1, 2-3, 0-3)
|
Фінальне становище команд.
Команди |
місце |
"ДЮСШ" м.Одеса (25) |
1
|
"Дельфін" м.Кишинеу (19) |
2
|
зб.Харківської обл. (19) |
3
|
"ЛДУФК" м.Львів (15) |
4
|
зб. м.Севастополь (8) |
5
|
"Іллічівець" м.Маріуполь (1) |
6
|
Харківська обл.-2 |
7 |
Харківська обл.-3 |
8 |
СДЮШОР ДНУ м.Днепр-ск. |
9 |
"ЭСКАРИАЛ" м.
Кривий Ріг |
10 |
|