У м. Севастополь з 3-7 серпня проходить традиційний міжнародний турнір за "Кубок Адмірала". Турнір проходить у двух категоріях: юнакі та дорослі. У турнірі приймають участь: 1) Гомель (Білорусь) (Юнаки), 2) "МГФСО Динамо" Москва (Росія) (юнаки), 3) "ЛДУФК" Львів (Україна), 4) "ХДВУФК" №1 Харків (Україна) (юнаки), 5) м.Севастополь-1 (Україна) (юнаки), 6) м.Севастополь-2 (Україна)(юнаки). \ 1) м.Мінськ (Білорусь) (чоловіки), 2) м.Санкт-Петербург (Росія) (чоловіки), 3) м.Дніпропетровськ (Україна) (чоловіки), 4) м.Севастополь (Україна) (чоловіки) .
Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії - Хрустальов М. м.Севастополь.
03.08. 2011р. Середа 1-й день. м.Севастополь.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рхн. по періодам |
1 |
12:45
|
м.Севастополь-2 (Україна)
|
"МГФСО Динамо" Москва (Рос)
|
12-3
|
(юнаки)
|
2 |
14:00
|
м.Гомель (Білорусь)
|
"ЛДУФК" Львів (Україна)
|
8-8
|
(юнаки) |
3 |
18:15 |
"ХДУФК" №1. Харків (Україна)
|
м.Севастополь-1.(Україна) |
8-10
|
(юнаки)
|
Чоловіки
1
|
15:45
|
м.Севастополь (Україна)
|
м.Дніпропетровськ (Україна) |
12-8
|
(чоловіки)
|
2
|
17:00 |
м.Санкт-Петербург (РОС)
|
м.Мінськ (Білорусь)
|
12-6
|
(чоловіки) |
04.08. 2011р. Четвер 2-й день. м.Севастополь.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рхн. по періодам |
4
|
09:00
|
м.Севастополь-1 (Ураїна)
|
м.Гомель (Білорусь)
|
6-6
|
(юнаки)
|
5
|
10:15
|
м.Севастополь-2 (Україна)
|
"ХДУФК" №1. Харків (Україна)
|
11-13
|
(юнаки) |
6
|
11:30 |
"ЛДУФК" Львів (Україна) |
"МГФСО Динамо" Москва (РОС)
|
10-6
|
(юнаки)
|
Чоловіки
3
|
16:00 |
м.Санкт-Петербург (Росія) |
м.Дніпропетровськ (Укр) |
16-17 |
(чоловіки)
|
4
|
17:15 |
м.Мінськ (Білорусь) |
м.Севастополь-1.(Україна) |
12-6 |
(чоловіки) |
05.08. 2011р. П'ятниця 3-й день. м.Севастополь.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рхн. по періодам |
7
|
09:00
|
м.Гомель (Білорусь)
|
м.Севастополь-2 (Україна) |
14-8
|
(юнаки)
|
8
|
10:15
|
"ЛДУФК" Львів (Україна) |
м.Севастополь-1 (Україна) |
5-7
|
(юнаки) |
9
|
11:30 |
"ХДУФК" №1. Харків (Укр)
|
"МГФСО Динамо" Москва (РОс)
|
16-7
|
(юнаки)
|
Чоловіки
5
|
16:00
|
м.Дніпропетровськ (Україна)
|
м.Мінськ (Білорусь) |
14-12 |
(чоловіки)
|
6
|
17:15 |
м.Севастополь-1.(Україна) |
м.Санкт-Петербург (Росія) |
10-17
|
(чоловіки) |
06.08. 2011р. Субота 4-й день. м.Севастополь.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рхн. по періодам |
10
|
09:00
|
"ХДУФК" №1. Харків (Україна)
|
м.Гомель (Білорусь)
|
16-6 |
(юнаки)
|
11
|
10:15
|
м.Севастополь-2 (Україна)
|
"ЛДУФК" Львів (Україна) |
6-12 |
(юнаки) |
12
|
11:30 |
м.Севастополь-1 (Україна)
|
"МГФСО Динамо" Москва (Рос)
|
16-0 |
(юнаки)
|
Чоловіки
7
|
12:45
|
м.Санкт-Петербург (Росія) |
м.Мінськ (Білорусь) |
18-4 |
1\2 фіналу
|
8
|
14:00 |
м.Дніпропетровськ (Україна) |
м.Севастополь (Україна) |
5-11
|
1\2 фіналу |
07.08. 2011р. Неділя 5-й день. м.Севастополь.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахунок |
Рхн. по періодам |
12
|
09:00
|
м.Севастополь-1 (Україна) |
м.Севастополь-2 (Україна) |
8-14
|
(юнаки)
|
13
|
10:15
|
"ЛДУФК" Львів (Україна) |
"ХДУФК" №1. Харків (Україна) |
4-11
|
(юнаки) |
14
|
11:30 |
м.Гомель (Білорусь) |
"МГФСО Динамо" Москва (Рос) |
15-10
|
(юнаки)
|
Чоловіки
9 |
12:45 |
м.Дніпропетровськ (Україна)
|
м.Мінськ (Білорусь) |
10-12 |
(чоловіки) |
10
|
14:00 |
м.Севастополь (Україна) |
м.Санкт-Петербург (Росія) |
17-18
|
(чоловіки) |
Фінальне становище команд (Юнаки)
№ |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
О |
Різниця\м. |
місце |
1 |
м.Севастополь-1 (Україна)
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
"ХДУФК" №1. Харків (Україна)
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
м.Гомель (Білорусь) |
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
"ЛДУФК" Львів (Україна) |
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
м.Севастополь-1 (Україна)
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
"МГФСО Динамо" Москва |
|
|
|
|
|
|
6 |
Фінальне становище команд (чоловіки)
№ |
Команди |
І |
В |
Н |
П |
О |
Різниця\м. |
місце |
1
|
м.Санкт-Петербург |
|
|
|
|
|
|
1 |
2
|
м.Севастополь (Україна) |
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
м.Мінськ (Білорусь)
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
м.Дніпропетровськ (Україна) |
|
|
|
|
|
|
4 |
|