V літні спортивні ігри молоді Украини з водного поло. 2010 р. |
02.07.2010 |
В басейні «МіКомп» м. Дніпродзержинськ 5-9.07.2010 р. пройшли V літні спортивні игри молоді Украини, з водного поло среди юніорів 1993-1994 р.н.
В запеклій боротьб, команди зайняли наступні місця:
|
|
|
1) Одеська обл.
|
2) Львівска обл. 1 |
3) Хаьківска обл. |
4) Донецька обл. 5) м. Севастополь. 6) Львівьска обл. 2. 7) Дніпропетровська обл.
ФіНАЛЬНЕ
ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД
№ |
Команди |
місце |
1 |
Одеська обл. |
1 |
2 |
Львівська обл. - 1 |
2 |
3 |
Харківська обл. |
3 |
4 |
Донецька обл. |
4 |
5 |
м. Севастополь |
5 |
6 |
Львывська обл. - 2 |
6 |
7 |
Дніпропетровська обл. |
7 |
Расписание и результаты игр:
1-й день 05.07.10. Понедельник
№ |
время |
Белые |
Синие |
счет |
Счет по периодам |
1 |
12:00 |
г. Севастополь (A) |
сб. Харьковская обл. (А) |
7-11 |
(1-2; 2-4; 1-3; 3-2) |
2 |
13:15 |
Донецкая обл. (Б) |
Днепропетровская обл. (Б) |
16-5 |
(3-1; 4-0; 3-3; 6-1) |
3 |
14:30 |
Львовская обл. 1 (Б) |
Львовская. обл. 2 (Б) |
21-7 |
(4-3; 6-1; 5-2; 6-1)
|
2-й день 06.07.10. Вторник
№ |
время |
Белые |
Синие |
счет |
Счет по периодам |
4 |
11:00 |
Одесская обл. (А) |
г.Севастополь (А) |
12-10 |
(4-1; 3-1; 3-5; 2-3) |
5 |
12:15 |
Львовская. обл. 2 (Б) |
Днепропетровская обл. (Б) |
14-7 |
(3-1; 3-1; 4-4; 4-1) |
6 |
13:30 |
Донецкая обл. (Б) |
Львовская обл. 1 (Б) |
6-7 |
(1-2; 4-2; 0-2; 1-1) |
3-й день 07.07.10. Среда
№ |
время |
Белые |
Синие |
счет |
Счет по периодам |
7 |
11:00 |
сб. Харьковская обл. (А) |
Одесская обл. (А) |
9-11
|
(1-4; 3-2; 2-2; 3-2)
|
8 |
12:15 |
Львовская обл. 2 (Б) |
Донецкая обл. (Б) |
6-7
|
(0-2; 2-3; 2-1; 2-1)
|
9 |
13:30 |
Днепропетровская обл. (Б) |
Львовская. обл. 1 (Б) |
4-16
|
(0-4; 1-3; 1-4; 2-5)
|
Турнирное положение команд
ПОДГРУППА «А»
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
|
И |
В |
Н |
П |
різниця
|
О |
М |
1 |
Одеська обл. |
|
11-9
3 |
12-10
3 |
|
2 |
2 |
0 |
0 |
23-19
+4 |
6 |
1 |
2 |
Харківська обл. |
9-11
0 |
|
11-7
3 |
|
2 |
1 |
0 |
1 |
20-18
+2 |
3 |
2 |
3 |
м.Севастополь |
10-12
0 |
7-11
0 |
|
|
2 |
0 |
0 |
2 |
17-13
-6 |
0 |
3 |
ПОДГРУППА «Б»
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
И |
В |
Н |
П |
різниця |
О |
М |
1 |
Львівска обл.-1 |
|
7-6
3 |
21-7
3 |
16-4
3 |
3 |
3 |
0 |
0 |
44-17
+27 |
9 |
1 |
2 |
Донецька обл. |
6-7
0 |
|
7-6
3 |
16-5
3 |
3 |
2 |
0 |
1 |
29-18
+11 |
6 |
2 |
3 |
Львівска обл.-2 |
7-21
0 |
6-7
0 |
|
14-7
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
27-35
-8 |
3 |
3 |
4
|
Дніпропетрівска обл.
|
4-16
0
|
5-16
0
|
7-14
0
|
|
3
|
0
|
0
|
3
|
16-46
-30
|
0
|
4
|
4-й день
08.07.10. Четверг Полуфиналы!
№
|
время
|
Белые
|
|
счет
|
Счет по
периодам |
10 |
11:00 |
г. Севастополь (А) |
Днепропетровская обл. (Б) |
13-9
|
(5-3; 3-1; 4-1; 1-4)
|
11 |
12:15 |
Одесская обл.
(А) |
Донецкая обл. (Б) |
9-7 |
(2-1; 3-2; 4-1; 0-3)
|
12 |
13:30 |
сб. Харьковская обл. (А) |
Львовская обл. 1 (Б) |
4-5 |
(1-1; 1-1; 2-1; 0-2)
|
13 |
14:45 |
Днепропетровская обл. (Б) |
Львовская обл. 2 (А) |
2-18
|
(1-4; 0-7; 0-3;1-4)
|
5-й день 09.07.10. Пятница ФИНАЛЫ!
№ |
время |
Белые |
Синие |
счет |
Счет по периодам |
14 |
09:30 |
г.Севастополь за 5-е м. |
Львовская обл. 2 |
7-6
|
(2-1; 0-1; 2-3; 3-1)
|
15 |
10:45 |
Донецкая обл за 3-е м.. |
сб.Харьковская обл. |
3-9
|
(0-5; 1-2; 1-1; 1-1)
|
16 |
12:00 |
Одесская обл. за 1-е м. |
Львовская обл. 1 |
7-6
|
(0-1; 4-2; 0-1; 3-2)
|
|
Последнее обновление ( 15.02.2011 )
|