Чемпіонат України серед юніорів 96р.н. та мл. - 2 тур м. Дніпродзержинськ |
12.05.2010 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
м. Дніпродзержинськ, басейн «МіКомп», 18 по 22 травня 2010 року змагання 2-го туру, відкритого чемпіонату України з водного поло серед кадетів 1996 р.н. та молодше. Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії - Гончаров С. (м. Дніпропетровськ). ТУРНИРНОЕ ПОЛОЖЕНИЕ
|
№ | Команды | И | В | Н | П | О | разница | место |
1 | г. Львов | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 147-32 +115 |
1 |
2 | Харьковская обл.-1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 146-81 +65 |
2 |
3 | «Дельфин» г.Кишинёв |
9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 123-67 +56 |
3 |
4 | ДЮСШ г.Одесса | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 98-59 +39 |
4 |
5 | Харьковская обл.-2 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 76-90 -14 |
5 |
6 | «Навигатор» г.Кишинёв |
9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 73-104 -31 |
6 |
7 | «Ильичёвец» г.Мариуполь |
9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 90-131 -41 |
7 |
8 |
г.Севастополь |
9 |
2 |
0 |
7 |
6 |
71-125 |
8 |
9 |
СДЮШОР «ДНУ» |
9 |
0 |
3 |
6 |
3 |
71-132 |
9 |
10 |
СК «Строитель» |
9 |
0 |
1 |
8 |
1 |
69-143 |
10 |
№ | время | Белые | Синие | счет | Счет по периодам |
1 | 11:00 | «Дельфин» г.Кишинев | г.Севастополь | 16-7 |
(6-2; 2-2; 6-1; 2-3) |
2 | 12:15 | ДЮСШ г.Одесса | «Ильичевец» г.Мариуполь | 16-8 | (5-4; 2-1; 1-1; 8-2) |
3 | 13:30 | «Навигатор» г.Кишинев | Харьковская обл-2 | 5-7 |
(1-1; 1-3; 2-2; 1-1) |
4 | 14:45 | СДЮШОР «ДНУ» | Харьковская обл. №1 | 9-21 |
(3-6; 3-3; 1-9; 2-3) |
5 | 16:00 | г. Львов | СК «Строитель» г.Кр. Рог | 21-3 | (6-0; 5-0; 4-0; 6-3) |
№ | время | Белые | Синие | счет | Счет по периодам |
6 | 10:00 | г.Севастополь | г. Львов | 1-22 |
(1-6; 0-4; 0-7; 0-5) |
7 | 11:15 | Харьковская обл. №1 | «Навигатор» г.Кишинев | 18-7 |
(4-2; 5-1; 5-2; 4-2) |
8 | 12:30 | «Ильичевец» г.Мариуполь | «Дельфин» г.Кишинев | 6-20 |
(2-6; 1-7; 0-5; 3-2) |
9 | 13:45 | Харьковская обл. №2 | ДЮСШ г.Одесса | 4-9 |
(0-1; 1-1; 1-2; 2-5) |
10 | 15:00 | СК «Строитель»г. Кр. Рог | СДЮШОР «ДНУ» | 14-14 |
(4-3; 3-3; 3-4; 4-4) |
№ | время | Белые | Синие | cчет | Счет по периодам |
11 | 10:00 | ДЮСШ г. Одесса | Харьковская обл. № 1 | 9-11 |
(1-1; 2-1; 2-4; 4-5) |
12 | 11:15 | «Навигатор» г.Кишинев | СК «Строитель»г. Кр. Рог | 19-5 | (4-2; 6-1; 6-1; 3-1) |
13 | 12:30 | г. Львов | «Ильичевец» г.Мариуполь | 17-2 |
(5-0; 5-1; 5-0; 2-1) |
14 | 13:45 | «Дельфин» г.Кишинев | Харьковская обл. № 1 | 10-4 |
(1-1; 4-0; 3-1; 2-2) |
15 | 15:00 | СДЮШОР «ДНУ» | г. Севастополь | 12-14 | (4-6; 1-1; 3-3; 4-4) |
№ | время | Белые | Синие | cчет | Счет по периодам |
16 | 10:00 | Харьковская обл. № 2 | г. Льво | 3-12 |
(0-3; 2-2; 1-5; 0-2) |
17 | 11:15 | Харьковская обл. № 1 | «Дельфин» г.Кишинев | 15-11 | (6-3; 3-4; 2-3; 4-1) |
18 | 12:30 | СК «Строитель»г. Кр. Рог | ДЮСШ г. Одесса | 9-19 |
(4-6; 0-5; 4-2; 1-6) |
19 | 13:45 | г. Севастополь | «Навигатор» г.Кишинев | 8-12 | (2-2; 1-4; 2-3; 3-3) |
20 | 15:00 | «Ильичевец» г.Мариуполь | СДЮШОР «ДНУ» | 9-9 | (2-2; 2-2; 3-4; 2-1) |
№ | время | Белые | Синие | cчет | Счет по периодам |
21 | 09:00 | «Дельфин» г.Кишинев | СК «Строитель»г. Кр. Рог | 14-10 | (3-3; 2-3; 5-4; 4-0) |
22 | 10:15 | «Навигатор» г.Кишинев | «Ильичевец» г.Мариуполь | 11-9 | (5-1; 2-3; 2-1; 2-4) |
23 | 11:30 | СДЮШОР «ДНУ» | Харьковская обл. № 2 | 6-7 | (0-2; 4-2; 1-2; 1-1) |
24 | 12:45 | г. Львов | Харьковская обл. № 1 | 13-6 | (4-2; 2-0; 1-3; 6-1) |
25 | 14:00 | ДЮСШ г. Одесса | г. Севастополь | 9-3 | (2-1; 5-0; 1-1; 1-1) |