Чемпіонат України серед кадетів 96р.н. та мл. - 1 тур гр.-Б. м.Харків |
26.03.2010 |
м.Харків , басейн «Піонер», 29 березня - 2 квітня 2010 року відкритий чемпіонат України з водного поло серед кадетів 1996 р.н. та молодше.
Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії, Вішневська С. (м. Харків.)
Министерство Украины по делам семьи, молодёжи и спорта
ТАБЛИЦА РЕЗУЛЬТАТОВ
№ |
Команды |
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
Очки
|
Мячи
|
Место
|
1
|
сб.Харьковской обл.
|
|
19-8
3
|
21-5
3
|
20-10
3
|
21-6
3
|
15-8
3
|
15
|
116-37
+79
|
1
|
2
|
сб.Харьковской обл.-2
|
8-19
0 |
|
20-5
3
|
18-12
3
|
11-9
3
|
14-8
3
|
12
|
71-53
+18
|
2
|
3
|
«Я.Клочковой» г.Харьков
|
5-21
0
|
5-20
0
|
|
5-14
0
|
5-20
0 |
4-15
0
|
0
|
24-90
-66
|
6
|
4
|
«Ильичевец» г.Мариуполь
|
10-20
0
|
12-18
0
|
20-5
3
|
|
19-11
3
|
15-9
3
|
9
|
76-63
+13
|
3
|
5
|
«ДЮСШ» г.Севастополь
|
6-21
0
|
9-11
0
|
14-5
3
|
11-19
0
|
|
12-3
3
|
6
|
52-59
-7
|
4
|
6
|
Кривой рог
|
8-15
0
|
8-14
0
|
15-4
3
|
9-15
0
|
3-12
0
|
|
3
|
43-60
-17
|
5
|
ТУРНИРНОЕ ПОЛОЖЕНИЕ
команд после I тура гр.-Б. открытого Чемпионата Украины
по водному поло средикадетов 1996г.р. и мл.
сезона 2010г.
(29 марта - 02 апреля ) г.Харьков. с\к «Пионер»
№ |
Команды |
И |
В |
Н |
П |
О |
разница |
место |
1 |
сб.Харьковской обл. |
6 |
6 |
0 |
0 |
18 |
116-37\+79 |
1 |
2 |
сб.Харьковской обл.-2 |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
71-53\+18 |
2 |
3 |
"Ильичевец" Мариуполь
|
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
71-63\+13 |
3 |
4 |
"ДЮСШ" Севастополь |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
52-59\-7 |
4 |
5 |
Кривой Рог |
6 |
1 |
0 |
5 |
3 |
43-60\-17 |
5 |
6 |
"Я.Клочковой" Харьков |
6 |
0 |
0 |
0 |
6 |
24-90\-66 |
6 |
Розклад ігор (гр.-Б) м. Харків с\к «Піонер»
29.03-02.04.2010р.
1-й день 29.03.10. Понеділок
№ |
протоколи |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
1 |
протокол |
сб. Харьковской обл.-2 |
"Я.Клочковой" г. Харьков |
20-5 |
(7-2; 5-1; 4-1; 4-1) |
2 |
протокол |
«Ильичевец» г.Мариуполь |
сб. Харьковской области |
10-20 |
(4-4; 1-7; 3-7; 2-2) |
3 |
протокол |
г. Кривой Рог |
г.Севастополь |
3-12 |
(0-2; 1-6; 1-3; 1-1) |
2-й день 30.03.10. Вівторок
№ |
протоколи |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
4 |
протокол |
сб. Харьковской обл. |
г. Кривой Рог |
15-8 |
(7-0; 2-4; 3-2; 3-2) |
5 |
протокол |
сб. Харьковской обл.-2 |
«Ильичевец» г.Мариуполь |
18-12 |
(3-5; 6-2; 6-1; 3-4) |
6 |
протокол |
"Я.Клочковой" г. Харьков |
г.Севастополь |
5-14 |
(1-4; 1-4; 1-4; 2-2) |
3-й день 31.03.10. Середа
№ |
протоколи |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
7 |
протокол |
сб.Харьковской обл. |
г.Севастополь |
21-6 |
(3-2; 6-3; 6-0; 6-1) |
8 |
протокол |
«Ильичевец» г.Мариуполь |
"Я.Клочковой" г. Харьков |
20-5 |
(5-1; 6-0; 6-4; 3-0) |
9 |
протокол |
г.Кривой Рог |
сб.Харьковской обл.-2 |
8-14 |
(4-2; 1-4; 0-4; 3-4) |
4-й день 01.04.10. Четвер
№ |
протоколи |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
10 |
протокол |
«Ильичевец» г.Мариуполь |
г. Кривой Рог |
15-9 |
(6-2; 2-1; 1-1; 6-5) |
11 |
протокол |
"Я.Клочковой" г. Харьков |
сб. Харьковской обл. |
5-21 |
(2-6; 1-6; 1-5; 1-4) |
12 |
протокол |
г.Севастополь |
сб. Харьковской обл.-2 |
9-11 |
(1-4; 2-3; 3-3; 3-1) |
5-й день 02.04.10. П’ятниця
№ |
протоколи |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
13 |
протокол |
г.Севастополь |
«Ильичевец» г.Мариуполь |
19-11 |
|
14 |
протокол |
"Я.Клочковой" г. Харьков |
г. Кривой Рог |
15-4 |
|
15 |
протокол |
сб. Харьковской обл. |
сб. Харьковской обл.-2 |
19-8 |
(7-2; 6-3; 3-2; 3-1) |
|
Последнее обновление ( 02.06.2010 )
|