Чемпіонат України серед юніорів 96р.н. та мл. - 1 тур гр.-А. м.Львів |
26.03.2010 |
м.Львів, басейн «Аквапарк Пляж», 29 березня - 2 квітня 2010 року. Відкритий чемпіонату України з водного поло серед кадетів 1996 р.н. та молодше.
Головний суддя змагань, суддя національної категорії, Наумчик Е.Г. (м. Львів.)
Министерство Украины по делам семьи, молодёжи и спорта
ТАБЛИЦА РЕЗУЛЬТАТОВ
29.03-02.04. 2010г. г.Львов
№ |
Команды |
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
Очки
|
Мячи
|
Место
|
1
|
«ДЮСШ»
Днепр-вск.
|
|
6-22
0
|
11-8
3
|
10-10
1
|
2-24
0
|
15-9
3
|
3-11
0
|
7
|
47-84 \-37
|
5
|
2
|
Кишинев «Дельфин-1»
|
22-6
3
|
|
20-4
3
|
14-3
3
|
8-10
0
|
14-9
3
|
8-6
3
|
15
|
86-38 \+48
|
2
|
3
|
Кишинев «Дельфин-2»
|
8-11
0
|
4-20
0
|
|
7-13
0
|
4-32
0
|
15-15
1
|
4-14
0
|
1
|
42-105 \-63
|
7
|
4
|
Кишинев «Навигатор»
|
10-10
1
|
4-13
0
|
13-7
0
|
|
2-19
0
|
14-4
3
|
4-14
0
|
7
|
46-68 \-22
|
4
|
5
|
Львов
«Евроспорт-ЛУФК-1»
|
24-2
3
|
10-8
3
|
32-4
3
|
19-2
3
|
|
25-3
3
|
9-5
3
|
18
|
119-24 \+95
|
1
|
6
|
Львов
«Евроспорт-ЛУФК-2»
|
9-15
0
|
9-14
0
|
15-15
1
|
4-14
0
|
3-25
0
|
|
3-12
0
|
1
|
43-95 \-52
|
6
|
7
|
«ДЮСШ» Одесса
|
11-3
3
|
6-8
0
|
14-4
3
|
14-4
3
|
5-9
0
|
12-3
3
|
|
12
|
62-31 \+31
|
3
|
ТУРНИРНОЕ ПОЛОЖЕНИЕ
команд после I тура открытого Чемпионата Украины
по водному поло среди кадетов 1996г.р. и мл.. Гр.-А.
сезона 2010г.
(29 марта - 02 апреля ) г.Львов.
№ |
Команды |
И |
В |
Н |
П |
О |
разница |
место |
1 |
Львов-1
|
6 |
6 |
0 |
0 |
18 |
119-24\+95 |
1 |
2 |
Кишинев «Дельфин-1»
|
6 |
5 |
0 |
1 |
15 |
86-38\+48 |
2 |
3 |
«ДЮСШ»Одесса
|
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
62-31\+31 |
3 |
4 |
Кишинев «Навигатор»
|
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
46-68\-22 |
4 |
5 |
«ДЮСШ» Днепропетровск
|
6 |
0 |
1 |
5 |
7 |
47-84\-37 |
5 |
6 |
Львов-2
|
6 |
0 |
1 |
5 |
1 |
43-95\-52 |
6 |
7 |
Кишинев «Дельфин-2» |
6 |
0 |
1 |
5 |
1 |
42-105\-63 |
7 |
Розклад ігор (гр.-А) м. Львів 29.03-02.04.2010р.
1-й день 29.03.10. Понеділок
№ |
протоколи |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
1 |
протокол |
Львів-2 |
Львів-1 |
3-25 |
(2-7; 0-6; 0-7; 1-5) |
2 |
протокол |
«Дельфін» Кишинів-1 |
«Дельфін» Кишинів-2 |
20-4 |
(8-0; 3-1; 6-2; 3-1) |
3 |
протокол |
Кишинів «Навігатор |
«ДЮСШ» Одеса |
4-14 |
(1-3; 2-2; 0-3; 1-6) |
4 |
протокол |
ЛЬвів-1 |
«ДЮСШ» Днепр-ск |
24-2 |
(8-0; 6-1; 5-1; 5-0) |
2-й день 30.03.10. Вівторок
№ |
протоколи |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
5 |
протокол |
«ДЮСШ» Одеса |
«Дельфін» Кишинів-2 |
14-4 |
(9-2; 2-0;2-1; 1-1) |
6 |
протокол |
Львів-2 |
Кишинів «Навігатор» |
4-14 |
(1-0; 2-2; 1-4; 0-8) |
7 |
протокол |
«ДЮСШ» Днепр-ск |
«Дельфін» Кишинів-1 |
6-22 |
(1-4; 2-3; 2-6; 1-9) |
8 |
протокол |
«Дельфін» Кишинів-2 |
Львів-1 |
4-32 |
(1-9; 1-11; 0-5; 2-7) |
9 |
протокол |
Львів-2 |
«ДЮСШ» Одеса |
3-12 |
(1-3; 1-5; 0-1; 1-3) |
3-й день 31.03.10. Середа
№ |
протоколи |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
10 |
протокол |
«ДЮСШ» Одеса |
«ДЮСШ» Днепр-ск |
11-3 |
(4-0; 3-1; 2-0; 2-2) |
11 |
протокол |
«Дельфін» Кишинів-2 |
Кишинів «Навігатор |
7-13 |
(1-2; 1-5; 3-3; 2-3) |
12 |
протокол |
Львів-1 |
«Дельфін» Кишинів-1 |
10-8 |
(2-2; 3-2; 4-2; 1-2) |
13 |
протокол |
«ДЮСШ» Днепр-ск |
Львів-2 |
15-9 |
(4-3; 2-3; 6-2; 3-1) |
4-й день 01.04.10. Четвер
№ |
протоколи |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
14 |
протокол |
«ДЮСШ» Одеса |
«Дельфін» Кишинів-1 |
6-8 |
(0-2; 1-2; 2-3; 3-1) |
15 |
протокол |
Кишинів «Навігатор» |
Львів-1 |
2-19 |
(0-6; 2-5; 0-4; 0-4) |
16 |
протокол |
«ДЮСШ» Днепр-ск |
«Дельфін» Кишинів-2 |
11-8 |
(2-2; 4-1; 2-2; 3-3) |
17 |
протокол |
«Дельфін» Кишинів-1 |
Львів-2 |
14-9 |
(4-2; 6-4; 1-2; 3-1) |
5-й день 02.04.10. П’ятниця
№ |
протоколи |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
18 |
протокол |
«Дельфін» Кишинів-1 |
Кишинів «Навігатор» |
14-3 |
(1-1; 3-2; 6-0; 4-0) |
19 |
протокол |
«Дельфін» Кишинів-2 |
Львів-2 |
15-15 |
(3-4; 3-5; 5-3; 4-3) |
20 |
протокол |
Львів-1 |
«ДЮСШ» Одеса |
9-5 |
(2-1; 2-1; 2-2; 3-1) |
21 |
протокол |
«Навігатор» Кишинів |
«ДЮСШ» Днепр-ск |
10-10 |
(3-3; 2-2; 1-1; 4-4) |
|
Последнее обновление ( 09.04.2010 )
|