Áóäàïåøò³, â³äáóëîñü æåðåáêóâàííÿ êîìàíä äî êâàë³ô³êàö³éíèx ³ãîð ×åìï³îíàòó ªâðîïè ñåðåä þí³îð³â (U 17).
Ãîëîâíèé òðåíåðîì çá³ðíî¿ Óêðà¿íè (U 17) - Ìîìîò ³êòîð (ÄÞÑØ ¹3 Ëüâ³â), ïîì³÷íèê - Äìèòðî Ãóðåíêî (çá. Õàðê³âñüêî¿ îáë. Õàðê³â).
Çá³ðíà Óêðà¿íè â Õîðâàò³¿ ãðàëà ó òàêîìó ñêëàä³: 1) Ïîáîäèíñüêèé À. (ÔÊÑ) Ëüâ³â, 2) Õàöêî Ä. (ÔÊÑ) Ëüâ³â, 3) Ñîêîëîâ Ä. (ÔÊÑ) Ëüâ³â, 4) Ãà糺â Ì. (ÔÊÑ) Ëüâ³â, 5) Ãóïîëîâñêèé Ä.
(ÔÊÑ) Ëüâ³â, 6) Ëþá³íñüêèé ². (ÔÊÑ) Ëüâ³â, 7) Ãàãàëþê Ä. (ÔÊÑ) Ëüâ³â, 8) ²ëü÷åíêî Â. (ÔÊÑ) Õàðê³â, 9) Êëóííèé Ì. (ÔÊÑ) Õàðê³â, 10) Êèñëåíêî Ä. (ÔÊÑ) Õàðê³â, 11) Çàéöåâ ª. (ÔÊÑ) Õàðê³â, 12) Ðàê³ò³í Ä. (ß.Êëî÷êîâî¿) Õàðê³â, 13) Áàãð³é Ì. (ÂÊ) Óæãîðîä, 14) Îðëîâ Ã. (ÄÍÓ) Äí³ïðî, 15) Ìîòèëü Áîãäàí (Îë³ìï³ÿ) Êîøèöå.
GROUP - A 25-27.06. in Corcula (CRO): Croatia (1), France, Ukraine (2), Bulgaria.
GROUP - B 17-20.06. in Tbilisi (GEO): Georgia (1), Belarus (2), Slovakia (3), Lithuania (4), Moldova (5).
GROUP - C 24-27.06. in Maribor (SLO): Russia (1), Romania (2), Slovenia, Great Britain, Austria.
GROUP - D 24-27.06. in Prague (CZE): Netzherlands (1), Turkey (2), Poland, Switzerland, Czech Republic.
Çàâåðøèëèñü êâàë³ô³êàö³éí³ ³ãðè äî ÷åìï³îíàòó Ýâðîïè ÿêèé ïðîéäå íà
Ìàëüò³ â âåðåñí³ ïîòî÷íîãî ðîêó. Óêðà¿íö³ â ãðóïï³ À ïîñ³ëè äðóãå
ì³ñöå ³ òàêèì ÷èíîì çäîáóëè ïóò³âêó ó ô³íàëüíó ÷àñòèíó ×Ý.
Íàø³ â³òàííÿ çá. Óêðà¿íè.
Ñëàâà Óêðà¿í³ !!!
¹ |
Time |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
Group (B) in Tbilisi (GEO) 17.06.2021
|
1
|
16:00 |
|
Moldova
|
Slovakia
|
|
7-17
|
(2-3, 0-4, 2-6, 3-4)
|
2
|
18:00 |
|
Georgia
|
Belarus
|
|
17-10
|
(5-0, 4-3, 4-3, 4-4)
|
Group (C) Maribor (SLO) 24.06.2021 |
1
|
18:30 |
|
Romania
|
Great Britain |
|
18-6
|
(4-1, 5-1, 3-1, 6-3)
|
2 |
20:30 |
|
Slovenia
|
Austria |
|
28-7
|
(8-0, 7-1, 11-3, 2-3)
|
Group (D) Praga (CZE) 24.06.2021 |
1
|
11:00 |
|
Poland
|
Turkey |
|
7-26
|
(2-7, 2-3, 3-7, 0-9)
|
2
|
13:30 |
|
Czech Republic |
Switzerland |
|
11-6
|
(4-0, 3-1, 3-1, 1-3)
|
¹ |
Time |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
Group (A) Corcula (CRO) 25.06.2021 |
1
|
19:00 |
|
Bulgaria |
Croatia |
|
4-32
|
(1-7, 1-10, 0-9, 2-6)
|
2
|
21:00
|
|
France |
Ukraine |
|
8-9
|
(2-1, 2-3, 3-4, 1-1)
|
REFEREE(S) FRA - UKR: |
Group (B) in Tbilisi (GEO) 18.06.2021
|
3
|
08:00 |
|
Belarus |
Slovakia |
|
12-7
|
(4-1, 3-3, 2-2, 3-1)
|
4
|
10:00 |
|
Lithuania
|
Moldova
|
|
13-12
|
(2-3, 3-3, 6-2, 2-4)
|
REFEREE(S) LIT-MLD: L. Chaplinski (POL) \ V. Kostanda (UKR)
|
5 |
16:00
|
|
Belarus |
Lithuania
|
|
20-8 |
(3-4, 6-2, 6-1, 5-1)
|
6 |
18:00
|
|
Georgia
|
Slovakia |
|
17-7
|
(5-1, 3-0, 5-3, 4-3)
|
REFEREE(S) GEO - SVK: M/ Manea (ROU) \ V. Kostanda (UKR)
|
Group (C) Maribor (SLO) 25.06.2021
|
3
|
10:00 |
|
Great Britain |
Austria |
|
24-6
|
(3-0, 7-2, 7-2, 7-1)
|
4 |
12:00 |
|
Romania |
Russia
|
|
3-14
|
(0-2, 1-4, 1-6, 1-2)
|
5
|
18:30 |
|
Russia |
Great Britain |
|
31-3
|
(9-1, 7-1, 6-1, 7-0)
|
6 |
20:30 |
|
Slovenia |
Romania |
|
8-18
|
(2-6, 2-2, 1-5, 3-5)
|
Group (D) Praga (CZE) 25.06.2021 |
3
|
11:00 |
|
Turkey |
Switzerland |
|
13-5
|
(2-3, 3-0, 4-2, 4-0)
|
4
|
14:00 |
|
Poland |
Netzherlands |
|
4-24
|
(0-5, 2-4, 1-9, 1-6)
|
5 |
18:00 |
|
Turkey |
Netzherlands |
|
10-15
|
(2-5, 2-3, 1-3, 5-4)
|
6 |
21:00 |
|
Czech Republic |
Poland |
|
17-7
|
(4-1, 6-2, 2-1, 5-3)
|
¹ |
Time |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
Group (A) Corcula(CRO) 26.06.2021 |
3
|
19:00 |
|
Croatia |
France
|
|
17-4
|
(1-1, 6-0, 6-1, 4-2)
|
4
|
21:00
|
|
Ukraine |
Bulgaria
|
|
13-12
|
(4-2, 3-3, 2-1, 4-6)
|
REFEREE(S) UKR - BUL: |
Group (B) in Tbilisi (GEO) 19.06.2021
|
7
|
16:00 |
|
Moldova |
Belarus |
|
13-13
|
(4-1, 4-7, 1-4, 4-1) |
8
|
18:00 |
|
Georgia
|
Lithuania
|
|
20-8
|
(4-1, 6-1, 4-3, 6-3)
|
Group (C) Maribor (SLO) 26.06.2021
|
7
|
18:00 |
|
Russia |
Austria |
|
25-1
|
(7-1, 6-0, 6-0, 6-0)
|
8
|
20:00
|
|
Slovenia |
Great Britain |
|
15-6
|
(3-2, 4-1, 2-1, 6-2)
|
Group (D) Praga (CZE) 26.06.2021 |
7
|
18:15 |
|
Netzherlands |
Switzerland |
|
24-2
|
(5-0, 9-1, 4-1, 6-0)
|
8
|
14:00 |
|
Czech Republic |
Turkey |
|
8-10
|
(3-3, 3-4, 1-0, 1-2)
|
27.06.2021 Saturday
¹ |
Time |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
Group (A) Corcula (CRO) 27.06.2021 Day 3
|
5
|
10:30 |
|
France |
Bulgaria
|
|
21-4
|
(3-2, 3-1, 9-1, 6-0)
|
6
|
12:30
|
|
Croatia |
Ukraine
|
|
15-4
|
(2-2, 4-1, 5-0, 4-1)
|
REFEREE(S) CRO - UKR: |
Group (B) in Tbilisi (GEO) 20.06.2021
|
9
|
08:00 |
|
Lithuania |
Slovakia
|
|
11-12
|
(1-2, 3-4, 5-2, 2-4)
|
REFEREE(S) LIT - SVK T. Erkan \ V. Kostanda (UKR) |
10
|
10:00 |
|
Georgia |
Moldova |
|
27-7
|
(9-2, 5-4, 6-1, 7-0)
|
Group (C) Maribor (SLO) 27.06.2021
|
9
|
10:00 |
|
Romania |
Austria |
|
24-4
|
(8-2, 7-1, 6-1, 3-0)
|
10
|
12:00 |
|
Slovenia |
Russia |
|
5-17
|
(2-3, 2-3, 1-5, 0-6)
|
Group (D) Praga (CZE) 27.06.2021 |
9
|
11:00 |
|
Czech Republic |
Netzherlands |
|
6-16
|
(1-6, 0-4, 1-3, 4-3)
|
10
|
14:00 |
|
Switzerland
|
Poland
|
|
11-7
|
(3-0, 3-3, 2-2, 3-2)
|
Gr. (À) Final position of the teams 27.06.2021. Corcula (CRO)
Flag |
|
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
Croatia |
3
|
3
|
0
|
0
|
9
|
49-8\+41
|
1 qv |
|
Ukraine
|
3
|
2
|
0
|
0
|
6
|
22-20\+2
|
2 qv |
|
France
|
3
|
1
|
0
|
2
|
3
|
33-30\+3
|
3 aut |
|
Bulgaria |
3
|
0
|
0
|
3
|
0
|
20-66\-46
|
4 aut |
waterpolo.org.ua |
Gr. (B) Final position of the teams 20.06.2021. Tbilisi (GEO)
Flag |
|
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
Georgia |
4
|
4
|
0
|
0
|
12
|
81-33\+48
|
1 qv |
|
Belarus |
4
|
3
|
0
|
1
|
9
|
57-45\+12
|
2 qv |
|
Slovakia |
4
|
2
|
0
|
2
|
6
|
43-47\-4
|
3 aut |
|
Lithuania |
4 |
1
|
0
|
3
|
3
|
40-64\-24
|
4 aut |
|
Moldova |
4 |
0
|
0
|
4
|
0
|
39-72\-33
|
5 aut |
waterpolo.org.ua |
Gr. (C) Final position of the teams 27.06.2021. Maribor (SLO)
Gr. (D) Final position of the teams 27.06.2021. Praga (CZE)
Flag |
|
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
|
Netzherlands |
3
|
3
|
0
|
0
|
9
|
63-16\+47
|
1 qv |
|
Turkey
|
4
|
3
|
0
|
0
|
9
|
59-35\-+24
|
2 qv |
|
Czech Republic |
3
|
2
|
0
|
1
|
6
|
36-22\+14
|
3 aut |
|
Switzerland |
4
|
1
|
0
|
3
|
3
|
23-55\-32
|
4 aut |
|
Poland |
4
|
0
|
0
|
3
|
0
|
21-54\-33
|
5 aut |
waterpolo.org.ua |
|