Â
ì³ñò³ Áóäàïåøò (Óãîðùèíà) ç 14 ïî 26 ñ³÷íÿ 2020 ðîêó òðèâàëà ô³íàëüíà ÷àñòèíà
34-ãî ÷åìï³îíàòó ªâðîïè ñåðåä ÷îëîâ³ê³â. ×åìï³îíàìè ªâðîïè 2020 ð. ñòàëà çá³ðíà Óãîðùèíè, ÿêà ó ô³íàë³ ïåðåãðàëà çá. ²ñïàí³ 14-13. Çà áðîíçîâ³ ìêäàë³ Ìîíòåíåãðî ïåðåãðàëà Xîðâàò³þ 10-9.
Íàø³ â³òàííÿ ×åìï³îíàì ªâðîïè çá. Óãîðù³íè.
GROUP - A Croatia (4), Montenegro (3), Slovakia (14), Germany (9)
GROUP - B Serbia (5), Russia (8), Romania (11), Netherlands (15)
GROUP - C Spain (2), Hungary (1), Turkey (12), Malta (16)
GROUP - D Italy (6), Grecee (7), Georgia (10), France (13)
×àñ ïî÷àòîê ³ãîð, âêàçàíèé çà êè¿âñüêèì ÷àñîì.
14.01.2020 Tuesday day-1 Budapest (HUN)
¹ |
Time |
gr.
|
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
1
|
11:00 |
B
|
|
Romania |
Netherlands
|
|
8-9
|
(2-2, 2-3, 4-1, 0-3)
|
2 |
12:30
|
A
|
|
Slovakia |
Montenegro |
|
4-15
|
(2-1, 0-6, 1-4, 1-4)
|
3 |
14:00
|
C
|
|
Malta
|
Spain
|
|
7-23
|
(3-4, 2-6, 0-7, 2-6)
|
4 |
15:30
|
A
|
|
Germany
|
Croatia
|
|
9-17
|
(2-1, 2-6, 1-6, 4-4)
|
5 |
17:00
|
D
|
|
Franece
|
Georgia
|
|
7-9
|
(3-2, 2-3, 1-2, 1-2)
|
6 |
18:30
|
B
|
|
Serbia |
Russia
|
|
13-9 |
(3-1, 4-3, 2-3, 4-2) |
7 |
20:30 |
C
|
|
Turkey |
Hungary |
|
5-19 |
(4-4, 0-4, 1-3, 0-8)
|
8 |
22:00 |
D
|
|
Italy |
Greece
|
|
10-6
|
(1-2, 3-2, 3-1, 3-1)
|
16.01.2020 Thursday day-2
¹ |
Time |
gr.
|
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
9
|
11:00 |
A
|
|
Germany
|
Slovakia |
|
8-5
|
(4-1, 1-2, 3-2, 0-0)
|
10
|
12:30
|
C
|
|
Malta |
Turkey |
|
10-13
|
(1-5, 3-4, 2-1, 4-3) |
11
|
14:00
|
B
|
|
Romania
|
Serbia
|
|
7-15
|
(3-5, 1-1, 1-5, 2-4) |
12
|
15:30
|
B
|
|
Russia
|
Netherlands |
|
15-9
|
(3-2, 5-1, 3-2, 4-4)
|
13
|
17:00
|
D
|
|
Greece
|
Georgia
|
|
17-10
|
(5-1, 6-1, 2-4, 4-4) |
14
|
18:30
|
D
|
|
Franece |
Italy
|
|
7-10
|
(2-3, 1-3, 2-3, 2-1)
|
15
|
20:00 |
C
|
|
Hungary
|
Spain |
|
11-11
|
(4-2, 1-2, 3-4, 3-3)
|
16
|
21:30 |
A
|
|
Montenegro |
Croatia |
|
10-11
|
(1-2, 2-4, 2-4, 5-1)
|
18.01.2020 Friday day-3
¹ |
Time |
gr.
|
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
17
|
11:00 |
Ñ
|
|
Turkey |
Spain
|
|
7-24
|
(3-5, 1-6, 1-8, 2-5) |
18
|
12:30
|
B
|
|
Romania |
Russia |
|
11-10
|
(3-3, 3-2, 2-0, 3-5)
|
19
|
14:00
|
D
|
|
Franece |
Greece |
|
10-12
|
(1-3, 1-3, 6-3, 2-3)
|
20
|
15:30
|
D
|
|
Italy
|
Georgia |
|
18-6
|
(4-1, 3-2, 5-3, 6-0) |
21
|
17:00
|
A
|
|
Slovakia |
Croatia |
|
4-16 |
(0-3, 2-4, 1-4, 1-5) |
22
|
18:30
|
A
|
|
Germany
|
Montenegro
|
|
3-10
|
(1-2, 0-3, 1-3, 1-2)
|
23
|
20:00 |
C
|
|
Malta |
Hungary
|
|
0-26
|
(0-6, 0-7, 0-8, 0-5)
|
24
|
21:30 |
B
|
|
Serbia |
Netherlands
|
|
11-4
|
(0-1, 3-1, 5-2, 3-0)
|
Gr-À Men's | | Gr-B Men's |
Tiams |
G |
W |
D |
L |
P |
differen. |
Plc |
Croatia |
3 |
3
|
0
|
0
|
9
|
44-23\+21
|
1QV |
Montenegro |
3 |
2
|
0
|
1
|
6
|
35-18\+17
|
2QV |
Germany |
3 |
1
|
0
|
2
|
3
|
20-32\-12
|
3QV |
Slovakia |
3 |
0
|
0
|
3
|
0
|
13-39\-26
|
4AUT |
|
Tiams |
² |
W
|
D
|
L
|
P
|
differen. |
Plc |
Serbia |
3 |
3 |
0
|
0
|
9
|
39-20\+19
|
1QV |
Russia |
3 |
1
|
0
|
2
|
3
|
34-33\+1
|
2QV |
Romania |
3 |
1
|
0
|
2
|
3
|
26-34\-8
|
3QV |
Netherlands |
3 |
1
|
0
|
2
|
3
|
22-34\-12
|
4AUT |
|
Gr-C | Gr-D |
Tiams |
G |
W |
D |
L |
P
|
differen. |
Plc |
Hungary |
3 |
2
|
1
|
0
|
7
|
56-16\+40
|
1QV |
Spain |
3 |
2
|
1
|
0
|
7
|
58-25\+33
|
2QV |
Turkey |
3 |
1
|
0
|
2
|
3
|
25-53\-28
|
3QV |
Malta |
3 |
0
|
0
|
3
|
0
|
17-62\-45
|
4AUT |
|
Tiams |
G
|
W
|
D
|
L
|
P
|
Differen. |
Plc |
Italy |
3 |
3
|
0
|
0
|
9
|
38-19\+19
|
1QV |
Greece |
3 |
2
|
0
|
1
|
6
|
35-30\+5 |
2QV |
Georgia |
3 |
1
|
0
|
2
|
3
|
25-42\-17
|
3QV |
Franece |
3 |
0
|
0
|
3
|
0
|
24-31\-7
|
4AUT |
|
20.01.2020 Sanday day-4
¹ |
Time |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
Game for 13-16 place |
25
|
12:30 |
|
Slovakia |
Malta
|
|
8-4
|
(3-1, 2-1, 1-2, 2-0)
|
26
|
14:00
|
|
Netherlands
|
Franece
|
|
8-9
|
(3-3, 2-2, 1-2, 2-2)
|
Game for 1-12 place
|
27
|
15:30
|
|
Montenegro
|
Turkey
|
|
17-6
|
(3-1, 5-1, 5-0, 4-4)
|
28
|
17:00
|
|
Germany
|
Spain
|
|
6-12 |
(1-1, 3-6, 0-3, 2-2) |
29
|
18:30
|
|
Russia
|
Georgia
|
|
14-13 |
(6-4, 3-2, 2-4, 3-3)
|
30
|
20:00
|
|
Romania
|
Greece
|
|
7-14 |
(3-1, 2-3, 0-6, 2-4)
|
22.01.2020 Wednesday day-5
¹ |
Time |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
Game for 15-16 place |
31
|
11:00 |
|
Malta
|
Netherlands
|
|
9-19
|
(2-5, 2-5, 2-4, 3-5) |
Game for 13-14 place |
32
|
12:30
|
|
Slovakia
|
Franece
|
|
6-9
|
(0-2, 1-4, 3-1, 2-2)
|
Game for 9-12 place |
33
|
14:00
|
|
Turkey |
Georgia |
|
6-12
|
(1-4, 2-2, 1-4, 2-2) |
34
|
15:30
|
|
Germany |
Romania |
|
15-10
|
(5-1, 2-5, 5-1, 3-3)
|
Game for 1-8 place 1\4 finals
|
35
|
17:00
|
|
Italy
|
Montenegro
|
|
8-10
|
(3-3, 3-4, 1-2, 1-1)
|
36
|
18:30
|
|
Serbia |
Spain |
|
9-10
|
2-1, 1-4, 2-1, 1-0 pn 3-4
|
37
|
20:00 |
|
Hungary |
Russia |
|
14-10
|
(3-2, 3-3, 4-3, 4-2) |
38
|
21:30 |
|
Croatia |
Greece |
|
14-11
|
(5-3, 5-3, 3-3, 1-2)
|
24.01.2020 Friday day-6
¹ |
Time |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
Game for 11-12 place |
39
|
12:30 |
|
Turkey |
Romania |
|
3-20
|
(1-5, 0-6, 1-6, 1-3) |
Game for 9-10 place |
40
|
14:00
|
|
Georgia
|
Germany
|
|
8-9
|
( 3-2, 2-0, 2-3, 1-4) |
Game for 5-8 place
|
41
|
15:30
|
|
Italy |
Russia |
|
14-12
|
(5-3, 4-4, 3-1, 2-4) |
42
|
17:00
|
|
Serbia |
Greece |
|
12-9
|
(3-3, 3-2, 4-2, 2-2)
|
Game for 1-4 place
|
43
|
20:00
|
|
Montenegro
|
Hungary |
|
8-10
|
(2-1, 1-3, 2-4, 3-2)
|
44
|
18:30
|
|
Spain
|
Croatia
|
|
9-8
|
(0-1, 4-3, 2-2, 3-2)
|
26.01.2020 Sanday day-7 FINALS !! !
¹ |
Time |
|
White |
Blue |
|
Score |
Score of periods |
Game for 7-8 place |
45
|
15:30 |
|
Russia |
Greece |
|
11-9
|
(2-2, 2-3, 3-3, 2-3)
|
Game for 5-6 place |
46
|
17:00 |
|
Italy |
Serbia |
|
7-8
|
(2-3, 4-1, 0-2, 1-1)
|
Bronze-medal Match |
47
|
18:30 |
|
Montenegro |
Croatia |
|
10-9
|
(1-3, 2-4, 4-1, 3-1)
|
Referees: Naumov Sergey (RUS) \ Colombo Raffaele (ITA) |
Gold-medal Match |
48
|
20:00 |
|
Hungary |
Spain
|
|
14-13
|
1-3, 3-0, 2-2, 3-4 pn 5-4
|
Referees: Margeta Boris (SLO) \ Stavridis Georgios (GRE)
|
www.waterpolo.org.ua |
|