EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - MEN'S Bugapest (HUN) 14 - 26 January 2020
22.12.2019

 budapest_2020.jpg В місті  Будапешт (Угорщина) з 14 по 26 січня 2020 року тривала фінальна частина 34-го чемпіонату Європи серед чоловіків.  Чемпіонами Європи 2020 р. стала збірна Угорщини, яка у фіналі переграла зб. Іспані 14-13. За бронзові мкдалі Монтенегро переграла Xорватію 10-9.

  Наші вітання Чемпіонам Європи зб. Угорщіни.

 

 

 

 

GROUP - A   Croatia (4), Montenegro (3), Slovakia (14), Germany (9)                

GROUP - B   Serbia (5), Russia (8), Romania (11), Netherlands (15)                  

GROUP - C   Spain (2), Hungary (1), Turkey (12), Malta (16)

GROUP - D  Italy (6), Grecee (7), Georgia (10), France (13)

Час початок ігор, вказаний за київським часом.

  

  14.01.2020 Tuesday day-1  Budapest (HUN) 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1 11:00 B
flag_romania.png Romania Netherlands flag_netherlands.png 8-9
(2-2, 2-3, 4-1, 0-3)
2 12:30 A
flag_slovenia.png Slovakia  Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 4-15
(2-1, 0-6, 1-4, 1-4)
3 14:00
C
flag_malta.png Malta
Spain 
flag_spain.png 7-23
(3-4, 2-6, 0-7, 2-6)
4 15:30 A
flag_germany.png Germany
Croatia flag_croatia.png 9-17
(2-1, 2-6, 1-6, 4-4)
5 17:00
D
flag_france.png Franece
Georgia  flag_georgia.png 7-9
(3-2, 2-3, 1-2, 1-2)
6 18:30 B
flag_serbia.png Serbia   Russia flag_russia.png 13-9 (3-1, 4-3, 2-3, 4-2)
7 20:30 C
flag_turkey.png Turkey   Hungary flag_hungary.png 5-19 (4-4, 0-4, 1-3, 0-8)
8 22:00 D
flag_italy.jpeg Italy   Greece flag_greec.jpeg 10-6
(1-2, 3-2, 3-1, 3-1)

  

  16.01.2020 Thursday day-2 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
9
11:00 A
flag_germany.png Germany
Slovakia flag_slovenia.png 8-5
(4-1, 1-2, 3-2, 0-0)
10
12:30 C
flag_malta.png Malta Turkey flag_turkey.png 10-13
(1-5, 3-4, 2-1, 4-3)
11
14:00
B
flag_romania.png Romania Serbia flag_serbia.png 7-15
(3-5, 1-1, 1-5, 2-4)
12
15:30 B
flag_russia.png Russia Netherlands flag_netherlands.png 15-9
(3-2, 5-1, 3-2, 4-4)
13
17:00
D
flag_greec.jpeg Greece Georgia  flag_georgia.png 17-10
(5-1, 6-1, 2-4, 4-4)
14
18:30 D
flag_france.png Franece Italy     flag_italy.jpeg 7-10
(2-3, 1-3, 2-3, 2-1)
15
20:00 C
flag_hungary.png Hungary Spain flag_spain.png 11-11
(4-2, 1-2, 3-4, 3-3)
16
21:30 A
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Croatia flag_croatia.png 10-11
(1-2, 2-4, 2-4, 5-1)

  

  18.01.2020 Friday day-3

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
17
11:00 С
flag_turkey.png Turkey Spain
flag_spain.png 7-24
(3-5, 1-6, 1-8, 2-5)
18
12:30 B
flag_romania.png Romania Russia flag_russia.png 11-10
(3-3, 3-2, 2-0, 3-5)
19
14:00
D
flag_france.png Franece Greece flag_greec.jpeg 10-12
(1-3, 1-3, 6-3, 2-3)
20
15:30 D
flag_italy.jpeg Italy 
Georgia flag_georgia.png 18-6
(4-1, 3-2, 5-3, 6-0)
21
17:00
A
flag_slovenia.png Slovakia   Croatia flag_croatia.png 4-16 (0-3, 2-4, 1-4, 1-5)
22
18:30 A
flag_germany.png Germany
   Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 3-10
(1-2, 0-3, 1-3, 1-2)
23
20:00 C
flag_malta.png Malta Hungary flag_hungary.png 0-26
(0-6, 0-7, 0-8, 0-5)
24
21:30 B
flag_serbia.png  Serbia Netherlands
flag_netherlands.png 11-4
(0-1, 3-1, 5-2, 3-0)
Gr-А Men's Gr-B  Men's
Tiams G W D L P differen. Plc
Croatia 3 3
0
0
9
44-23\+21
1QV
Montenegro 3 2
0
1
6
35-18\+17
2QV
Germany 3 1
0
2
3
20-32\-12
3QV
Slovakia 3 0
0
3
0
13-39\-26
4AUT
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Serbia 3 3 0
0
9
39-20\+19
1QV
Russia 3 1
0
2
3
34-33\+1
2QV
Romania 3 1
0
2
3
26-34\-8
3QV
Netherlands 3 1
0
2
3
22-34\-12
4AUT
Gr-C   Gr-D 
Tiams G W D L P
differen. Plc
 Hungary 3 2
1
0
7
56-16\+40
1QV
 Spain 3 2
1
0
7
58-25\+33
2QV
Turkey 3 1
0
2
3
25-53\-28
3QV
Malta 3 0
0
3
0
17-62\-45
4AUT
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Italy 3 3
0
0
9
38-19\+19
1QV
Greece 3 2
0
1
6
35-30\+5 2QV
Georgia 3 1
0
2
3
25-42\-17
3QV
Franece 3 0
0
3
0
24-31\-7
4AUT

20.01.2020 Sanday day-4

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 13-16 place
25
12:30 flag_slovakia.png Slovakia Malta flag_malta.png 8-4
(3-1, 2-1, 1-2, 2-0)
26
14:00 flag_netherlands.png Netherlands Franece flag_france.png 8-9
(3-3, 2-2, 1-2, 2-2)
 Game for 1-12 place
27
15:30 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro
Turkey flag_turkey.png 17-6
(3-1, 5-1, 5-0, 4-4)
28
17:00 flag_germany.png Germany Spain flag_spain.png 6-12 (1-1, 3-6, 0-3, 2-2)
29
18:30 flag_russia.png
Russia Georgia flag_georgia.png  14-13 (6-4, 3-2, 2-4, 3-3)
30
20:00 flag_romania.png Romania Greece flag_greec.jpeg 7-14 (3-1, 2-3, 0-6, 2-4)

  

22.01.2020 Wednesday day-5

Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for 15-16 place
31
11:00 flag_malta.png Malta
Netherlands flag_netherlands.png 9-19
(2-5, 2-5, 2-4, 3-5)
 Game for 13-14 place
32
12:30 flag_slovakia.png Slovakia
Franece flag_france.png 6-9
(0-2, 1-4, 3-1, 2-2)
 Game for 9-12 place
33
14:00
flag_turkey.png Turkey Georgia flag_georgia.png 6-12
(1-4, 2-2, 1-4, 2-2)
34
15:30 flag_germany.png Germany Romania flag_romania.png 15-10
(5-1, 2-5, 5-1, 3-3)
 Game for 1-8 place 1\4 finals
35
17:00
flag_italy.jpeg Italy
Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 8-10
(3-3, 3-4, 1-2, 1-1) 
36
18:30 flag_serbia.png Serbia Spain flag_spain.png 9-10
2-1, 1-4,  2-1, 1-0 pn 3-4
37
20:00 flag_hungary.png   Hungary Russia flag_russia.png 14-10
(3-2, 3-3, 4-3, 4-2)
38
21:30 flag_croatia.png Croatia Greece flag_greec.jpeg 14-11
(5-3, 5-3, 3-3, 1-2)

 

  24.01.2020 Friday day-6

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 11-12 place
39
12:30 flag_turkey.png Turkey Romania flag_romania.png 3-20
(1-5, 0-6, 1-6, 1-3)
 Game for 9-10 place
40
14:00 flag_georgia.png Georgia
Germany
flag_germany.png 8-9
( 3-2, 2-0, 2-3, 1-4)
 Game for 5-8 place 
41
15:30 flag_italy.jpeg Italy Russia flag_russia.png 14-12
(5-3, 4-4, 3-1, 2-4)
42
17:00 flag_serbia.png Serbia Greece flag_greec.jpeg 12-9
(3-3, 3-2, 4-2, 2-2)
 Game for 1-4 place
43
20:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Hungary flag_hungary.png 8-10
(2-1, 1-3, 2-4, 3-2)
44
18:30 flag_spain.png Spain Croatia flag_croatia.png 9-8
(0-1, 4-3, 2-2, 3-2)

  

26.01.2020 Sanday day-7 FINALS !! !

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 7-8 place
45
15:30 flag_russia.png Russia Greece flag_greec.jpeg 11-9
(2-2, 2-3, 3-3, 2-3)
 Game for 5-6 place
46
17:00 flag_italy.jpeg Italy Serbia flag_serbia.png 7-8
(2-3, 4-1, 0-2, 1-1)
 Bronze-medal Match
47
18:30 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Croatia flag_croatia.png 10-9
(1-3, 2-4, 4-1, 3-1)
 Referees:   Naumov Sergey (RUS) \ Colombo Raffaele (ITA)
 Gold-medal Match
48
20:00 flag_hungary.png Hungary Spain
flag_spain.png 14-13
1-3, 3-0, 2-2, 3-4 pn 5-4
 Referees: Margeta Boris (SLO) \ Stavridis Georgios (GRE)  
      www.waterpolo.org.ua
          

Final position of teams  Budapest (HUN)

 26.01.202020Tiams Plc.
flag_hungary.png   Hungary 1
flag_spain.png Spain 2
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro 3
flag_croatia.png Croatia 4
flag_serbia.png Serbia 5
flag_italy.jpeg Italy 6
flag_greec.jpeg Greece 7
flag_russia.png Russia 8
 24.01.2020
flag_germany.png Germany 9
flag_georgia.png Georgia
10
flag_romania.png Romania 11
flag_turkey.png Turkey 12
 22.01.2020
flag_france.png Franece 13
flag_slovakia.png Slovakia 14
flag_netherlands.png Netherlands 15
flag_malta.png Malta
16

 

Последнее обновление ( 26.01.2020 )